5 najlepszych seksów stwarza pozbawianie mnie niezapomnianych orgazmów

Топ-5 поз для умопомрачительного и незабываемого оргазма

Orgasm w kobietach jest dość złożona i delikatna. Jeśli jakikolwiek zdrowy facet z reguły nie ma problemów z szybkością emocji i osiągnięcia szczytu przyjemności, to dziewczyny są trochę inne.

Ktoś powie, że w korzystnym przypadku wszystko zależy tylko od doświadczenia i umiejętności mężczyzny. W rzeczywistości czynnik ten odgrywa dużą rolę, ale nie jedyny. Wiedząc o 5 największych seksach stwarza orgazm umysłowy, aby dać dziewczynie szansę na zwiedzanie siódmego niebios błogości, rośnie od razu kilka razy. W 99% przypadków, panie czują się prawdziwie przyjemne i są gotowe do seksu w poniższych stwarza coraz więcej.

Kilka słów o kobiecym orgazmie, jego cechach i tym, jak to się dzieje

Faktem jest, że struktura i proporcjonalne cechy konstytucji ciała męskiego i żeńskiego, położenie narządów płciowych w rezultacie pozostawia ich ślad na współzależności seksualnej partnerów. Fizjologiczne zadowolenie obu zależy od tych czynników. Jednakże rozważania dotyczące cech anatomicznych przedstawicieli obu płci nie są dokładnie tym, co zostanie omówione później. Zadaniem jest rozróżnienie pomiędzy zestawem pozycji w seksie 5 najlepszych postaw dla niesamowitego orgazmu.

pochwy podczas orgazmu

Zanim zaczniesz zapoznać się z wszystkimi możliwymi zmianami w położeniu ciała, powinieneś rozważyć jaki rodzaj orgazmu jest dostępny dla kobiet. W przeciwieństwie do przyjemności, która jest dostępna dla wszystkich dziewcząt podczas stymulowania łechtaczki, drugi rodzaj jest pochwy, trudniej jest osiągnąć, zajmuje więcej czasu. Ale za ciężką pracą i pracowitością w łóżku partner będzie nagradzany wdzięcznością jego pół za niezapomniane żywe uczucia.

Jeśli orgazm łechtaczkowy roluje falisty, z małymi „przypływami”, wtedy pochwy jest prawdziwym wałem morskim, który pokrywał głowę natychmiast. W większości przypadków kobiety doświadczają pochwy przyjemności podczas stymulowania punktu G. Zdobyć niesamowity orgazm, aby pomóc Top 5 najlepszych i najbardziej interesujących postaw dla seksu.

Jedna z najbardziej przerażających postaw dla seksu – „Kobieta na górze”

Dla kobiet „Rider” zawsze ma szczególną wartość. Daleko od wszystkich przedstawicieli słabszej płci decydują się być głównymi partnerami, w tym intymnymi, a dla niektórych młodych kobiet jest to zasadniczo kwestia zasadnicza.

Kiedy jesteś na górze, damom udaje się:

  • kontrolować prędkość tarcia;
  • regulować głębokość penetracji penisa;
  • niezależnie stymulować łechtaczkę i pieścić piersi.

Pozycja, w której główna rola należy do partnera, jest uważana za uniwersalną. W tym, można łatwo fantazjować, a dla mężczyzn, ona również lubi, mimo że osiągają orgazm w tej pozycji jest dość problematyczne. Jednocześnie „Rider” jest idealny dla par, w których partner ma problemy z przedwczesnym wytryskiem.

stanowią jeźdźca

Możesz zmienić pozycję, jeśli kobieta siedzi z plecami na twarz partnera. Różnica będzie widoczna w odczuciach, ponieważ kąt nachylenia i penetracji zmieni się, co będzie miało również pozytywny wpływ na intensywność stymulacji punktu G.

Jeśli „Jeździec” nie budzi zainteresowania lub jest po prostu znudzony, istnieje inna możliwość uzyskania zapierającego dech w piersiach orgazmu. Wśród 5 najpopularniejszych pozycji na seksie łatwo jest wybrać pozycję, w której kobieta nadal pozostaje na szczycie, ale w tej pozycji łechtaczka jest stymulowana bardziej.

Aby spróbować tej postawy, kobieta potrzebuje:

  1. Pochylij się jak najdalej. W rezultacie strefa pachwinowa przesuwa się lekko wzdłuż wargi partnera.
  2. Niezależnie kontrolować cały proces, w tym amplitudę i tempo każdego tarcia.
  3. Lask piersi sama lub za pomocą partnera.

„Doggy style” i „Bridge” – idealna postawa dla potężnego orgazmu

Oszałamiający orgazm gwarantuje pani także w „Doggy stylu” stwarzają. Ze względu na fakt, że mężczyzna znajduje się za nią, erogenny guzek na górnej ścianie pochwy stymuluje się czasem lepiej. Pozycja jest idealna do seksu twardego i aktywnego. Lubi też mężczyzn, którzy czują swoją siłę nad partnerem, a same dziewczynki. Wśród odmian tej pozycji warto zauważyć postać, w której kobieta leży prostopadle do brzucha lub spada do jej ramion (tzn. Nie na kolanach). Zróżnicowanie seksu i zauważanie w nim pasji, możesz, uprawiać seks przed lustrem.

W pięciogłowych postawach, aby osiągnąć orgazm, jest tak zwana technika równości płci. Stanowi to rodzaj misjonarskiego stanowiska klasycznego. Jednak w porównaniu z nim występuje kilka istotnych różnic. Po pierwsze, ten wariant układ ciała jest odpowiedni do powolnego seksu. Partner będzie w stanie dotrzeć do orgazmu dzięki płynnym ruchom bioder człowieka. Z kolei kobieta może łatwo dostosować się do rytmu, który wyznacza swojego kochanka i stara się nadążyć za nim. Pod wieloma względami misjonarska pozycja przypomina męczący taniec pary dwóch partnerów, gdzie najważniejszą rzeczą jest odczuwać każdy ruch i poczuć duszę.

postawa doggy stylu

Dziewczyna potrafi się zróżnicować w tej pozycji, podnosząc kolana do piersi lub przechodząc przez nogi na pasie faceta. Będzie to bardziej żywe uczucie.

I wreszcie o jednym z najtrudniejszych pozach, ale najbardziej nadaje się do uzyskania niesamowitego orgazmu – „Mostu”. Ta pozycja zapewni jakościową symulację punktu G. W wielu aspektach sytuacja przypomina element gimnastyczny, co oznacza, że ​​wymaga pewnej zręczności i wytrzymałości od kobiety. Ona musi leżeć na plecach, a gdy mężczyzna zajmie pozycję z przodu i podciąga jej miednicę, dziewczyna musi opierać się na dłoniach. Aby zwiększyć przyjemność w takiej pozie na seks nie jest trudne: Wystarczy podnieść nogi i przejechać je w pasie faceta, który klęczał.

Spróbuj, eksperymentuj, osiągnij niesamowity orgazm w jednym z pięciu pozach będzie w stanie każdą parę, głodną na świeże i żywe odczucia.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: