Ach, to ślub – opowieść o szybko spontanicznym seksie

Ах, эта свадьба-свадьба: рассказ о быстром спонтанном сексе

Byłem bardzo sceptyczny, gdy dostałem zaproszenie na ślub szkolny. Idź na wakacje, gdzie większość ludzi, których widzę w pierwszym, a najprawdopodobniej, i po raz ostatni, początkowo nie planował, ale również powodować uprzejmą odmowę nie znalazł.

Nawet w tym momencie nie mogłem sobie wyobrazić, jak takie wydarzenie się skończy, ale ironicznie wszystko to mi się przydarzyło. Moja opowieść nie jest fikcyjnym motocyklem, ale nie radzę, abyś ją wdrożył celowo.

Szybki namiętny seks, na skraju szaleństwa i szaleństwa, wykraczający poza granice moralności i zakresu tego, co jest dozwolone … To, co pozostało z moich wspomnień od tego wieczora. Jak już wspomniałem, nie byłem w stanie zerwać zaproszenia ze szkoły, a teraz mam uroczysty i szczęśliwy dzień dla nowo urodzonej rodziny – Andrei i Natalya. Sprawca uroczystości wyglądał niesamowicie, ale jej twarz nie była mi znana. Światło jak powietrze, czysta biała sukienka z zasłoną na pięć stóp prawie nie ukrywało konturów smukłego młynka. Atrakcyjne, kwitnące Natalie, na pierwszy rzut oka, absolutnie niewłaściwe wyglądały obok pieczęciowego kształtu męża. Oczywiście, Andrew, nie Alain Delon, ale coś w nim pociągnęło do siebie odmienną płeć z ławeczki szkolnej.

Wesele uroczystości

Jak mija zabawa: opowieść o ślubie z moimi oczami

Poniższe procedury standardowe (czarujący sesję zdjęciową, jazda w limuzynie, romantyczny gołębie startowe i balony) uroczyste wyznanie wreszcie przybył w restauracji. Biorąc ich miejsca, wszyscy goście wydawali się animowani i zaczęli oceniać swoje szanse na jedzenie wszystkich dobrych rzeczy na stole. Najpierw wylano pierwsze butelki szampana i tradycyjny „Gorzki! To gorzkie! To gorzkie! „. Panna młoda i oczyszczenie pocałowała się i usiadła.

Po sali banalnej pozdrowienia i kilkunastu naganych tostów w holu coś się już działo. Nazwałbym to kompletną bacchanalią. Zauważyłem, że w centrum świątecznej uczty nie zdobi oblubienicę, w hali to nie istnieje, i pana młodego na vytantsovyvaetsya razem z innymi siostrami, nieprzyzwoite klepiąc ją po tyłku. Wszyscy goście byli już tak pijani, że nikt nie zauważał dziwnych oznak zainteresowania Andrei najlepszym przyjacielem oblubienicy. Powolny taniec nagle zmienił sprężyste zapalające rytmy Verka Serduchka i wszystkich gości, nawet tych, którzy są już praktycznie śpi na stoliku przy talerzu z sałatką, zaczął tańczyć.

Byłem w świetnej formie. Oczywiście, trzeci kieliszek koniaku pomógł mi dostać ogólny stres, ale czuję się częścią tej zabawy tłum nadal nie był gotowy. Pobredya do drzwi z napisem WC, słyszałem jakieś westchnienia, jęki przypominające płacz. Drzwi były uchylone i, obrzucając je otwartym, byłem oszołomiony: na podłodze siedział panna młoda. Mascara z jej oczu, rozmyte policzki, szminek pozostawiony na ustach. Alkohol zaburza jej normalnego wyrażać swoje myśli, ale zdania nieartykułowane, zdałem sobie sprawę, że Natasza pokłócił się z Andrzejem w przeddzień ślubu, pan młody również znacznie pogorszyły sytuację, uhlestyvaya dla dziewczyną na oczach wszystkich zaproszonych gości.

Sfrustrowana i płacząca panna młoda

Szybki seks w toalecie: ryzyko bycia widzącym

Chciałem żal Natashy, pochylił się do niej, a ona wykopała mnie całować. Tak niespodziewane, ale jak mogłem oprzeć się? Bez słowa zaczęła rozpinać zamek na zębach na spodniach, wyciągając stamtąd stamtąd i zaczęła chętnie robić blowjob. Łagodny język dziewczyny nie sprawił, że poczekasz długo na pojawienie się erekcji. Natasha podniosła głowę i zobaczyłem w nich jakieś szaleństwo. W tej chwili nie rozumiem wiele i nie chciałem się zatrzymać. Mój kogut poślizgnął się na jej gardło, a gdy orgazm już się ruszył, szybko wyprowadziłam mojego chłopaka i postawiłam panną młodą na umywalce. Posłusznie podniosła krawat sukni ślubnej, która straciła swoją dziewiczą białość, świeciła na początku wieczoru i odepchnęła małej stringi romantyczną białą różą.
Teraz była moja kolej, aby zadowolić Natasę. Z pochwy pachniało jak perfumy, przyjemny, dyskretny zapach. Niewielki słony smak pośladkowego smarowania panny młodej mnie jeszcze bardziej podnieca, z każdą sekundą stało się coraz bardziej. Soki owocowe Natasha płynęły z delikatnych dotyków mojego języka, a gdy skończyła, wstałem, rozłożyłem nogi w szersze i osiadłem z przodu. Był to prawdopodobnie najszybszy i najfajniejszy seks w moim życiu, ale historia nie kończy się tam.

Nagle, nagle, ktoś zapukał do drzwi, których nigdy nie udało mi się zablokować. Moje serce zatrzymało się: co jeśli to pan młody? Najwyraźniej nie tylko wyobrażałem sobie, co nas czeka: w tej chwili intymne mięśnie oblubienicy skurczyły się ze strachu, mocno mocując mojego „młodszego brata”. Ani poruszenie się, ani ruszenie, nie mogłem, a od bólu coś głośno i niezrozumiale syczało. Człowiek za drzwiami, pomyślałem, wyszedł.

Szybki i namiętny seks w toalecie z oblubienicą

Zdecydowanie, że nadszedł czas, aby skończyć, opuściłem gorące plemniki do ręki panny młodej. Po umyciu się i ułożeniu siebie w porządku, Natasha szybko wyszła. Ja, przed opuszczeniem kabiny, czekałem parę minut, aby nie jechać na torze. Na wylocie w pobliżu toalety znalazłem swojego chłopaka na forcie, który spojrzał na mnie podejrzliwie od głowy do stopy. Bałem się reklamy i poważnego skandalu, pośpiesznie wycofywałem się z wakacji, a nie po raz kolejny, aby nie zwracać uwagi kuzynu i jego przyjacielowi.

Minęło trzy lata, moim zdaniem. W tym czasie ożeniłem się, a moja żona i ja czekaliśmy na uzupełnienie. Wiosną, spacerując po parku, przypadkowo spotkała Natasha i Andrei. Po ślubie nigdy się z nimi nie spotkaliśmy i, poślizgając się licznymi frazami: „jak się masz, jak to jest życie?”, Rozstali się. Na rozstaniu, Natasha mrugnęła do mnie, ponieważ tajemnica o najlepszym seksie zawsze będzie między nami.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 260, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: