Atrakcyjność kobiet i brzydkie dziewczyny w oczach mężczyzn

Женская привлекательность и некрасивые девушки глазами мужчин

W społeczeństwie ludzkim, przyrodzie lub w Stwórcy (niech każdy wybiera naszego autora na własny gust) wszystko jest w idealnym porządku. Na przykład,mężczyźni jak „oczy”, a kobiety takie jak „uszy”.

Co to znaczy? Ale tylko to, że ranking piękna dla mężczyzn i kobiet występuje na różne sposoby i zajmuje dosyć odwrotne nisze. Czy możesz sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby kobiety też zaczęły kochać oczy? Nie będzie podstawowej konkurencji. Kobiety nie lubią oczu, tylko od razu, od samego początku znajomości, używają ich jako narzędzia do oceny.

Każdy z nas pamięta epizod w pociągu z filmu „Moskwa nie wierzy w łzy”, gdzie Gosh otwiera duszę obcemu i oświadcza, że ​​Catherine nie jest żonaty tylko dlatego, że wygląda „oceniając”.

To prawda. Ale wtedy zaczynają się różnice. Kobieta przez oczy mężczyzny najpierw przechodzi etap fantazji seksualnych. I tu, zupełnie naturalnie, jest kilka stopni oceny obcego, od „Szaleńczo chcę to tutaj i teraz” na „nigdy za nic”.

Człowiek ocenia dziewczynę

Człowiek oczami kobiety odwraca się jednak do oceny wiarygodności. Jest to ta sama rzecz nazywana „nigdy nie będziesz miał drugiej szansy na pierwsze wrażenie”. A jeśli ten test jest przekazywana, wówczas kobieta i jej pragnienia mogą być bardzo daleko od tego, co człowiek śni po pięciu minutach znajomości. Każdy wie, że kobieta mówi, że „człowiek powinien być trochę piękniejszy niż małpa”.

To w rzeczywistości wyczerpuje kwestię męskiego piękna. Jeśli atrakcyjności kobiet do mężczyzn najszybciej opisać w kategoriach pragnienia myśliwego, człowieka atrakcyjny dla kobiet po pierwszych minutach niezawodności komunikacji i poczucie pewności siebie. Czasem jest to magiczne i silniejsze od frywolnej męskiej miłości.

O brzydkich dziewczynkach

Powiedzieliśmy, że człowiek może być brzydki fizycznie. Ale to wcale nie znaczy, że czeka na brzydką kobietę. Może znaleźć sobie piękno, a to wcale nie jest związane z jego milionami. Po prostu „wbudowany” w jej umyśle.

Cóż, co z kobiecością i pięknem z oczami mężczyzn? Która kobieta w oczach mężczyzny jest piękna, a która nie? Wiadomo, że „smak i kolor przyjaciela nie jest”. Jedna lubi miniaturowych brunetek o cichym, marzycielskim głosie, skąpe maniery, szarawą skórę, a najlepiej o niebieskich oczach. Innym szaleje na blond i silnym „pyshki”, który pobudza nawet przez zamknięte drzwi. I aby pogodzić przyjaciół w starożytnym sporze, kto jest piękniejszy, jest niemożliwy, ponieważ dla każdego jest „własna” prawda.

To niesamowite, że taka „polarna” atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn może być łączona w tej samej osobie. I nie spiesz się, aby wyrządzić mu za „brak smaku”, „nieczytelność”, a także, że patrzy na ciebie jak „bezczelny mężczyzna”. Chodzi tylko o to, że szuka własnego przeznaczenia, a prawdopodobnie wkrótce ją znajdzie.

różne kształty dziewcząt

Dlatego nie ma żadnych brzydkich dziewcząt. Pieczęć „brzydkich dziewcząt przez oczy ludzi” nie ma więcej prawa do życia niż „kręcone anioły z oczami demonów diabła”. Wszakze pojęcie piękna zmieniło się zawsze. I jest wiele informacji, że piękno kobiet nie jest ograniczone do danych zewnętrznych. Wszystko zależy od „kanału komunikacyjnego”, do którego człowiek jest dostrojony.

Tak więc klasyczne „wizualne”, które postrzegają kobietę jako gościa z ekranu, uważane są przez znajomych za klasyczny heartthrob, ponieważ te piękno, które mu się kocha z Nim najczęściej pokrywają się z gustem społeczeństwa.

Człowiek z dźwiękowym kanałem percepcji może „wyrwać się” z nieziemskim tonem głosu. Nawiasem mówiąc, naukowcy już dawno udowodniono, że niski głos i klatka piersiowa, żeński głos ma niewytłumaczalny atrakcją dla większości ludzi, i ma dość starożytne korzenie, które nie mogą wyrwać każdą „czarujący unisex” od naszych głębin podświadomości.

Cóż, w końcu człowiek z percepcją kinestetyczną, do której połączony jest węchowy zycie osoby, może być zasmucony przez zapach. Ta dziewczyna, „brzydka” w oczach innych ludzi, wyda mu powłokę, w której ukrywa się połyskliwa perła.

O kobiecie, Buddzie i słoniu

A jeśli zebrać wszystkie trzy razem znajomych i poprosić ich, aby opisać kobietę, która sprawiła, że ​​przede wszystkim ich bicie serca, to będzie przypominać starą buddyjską przypowieść o słoniu.

Jego fabuła jest prosta i smaczna. Kilka osób niewidomych, którzy nigdy nie widzieli słonia w końcu spotkałem się z nim, i zapoznał się z nim jedyną dostępną metodą. Pierwszy ślepy człowiek przyjął nogę słonia i oświadczył, że słoń jest jak kolumna. Drugie zajęło pień i ogłosiło, że słonia jest wężem. Trzeci, który wziął się do ucha, wystarczy zauważyć, że jego przyjaciele „nie ma pojęcia”, jak słonia – duży kubek.

Podobnie atrakcyjność kobiet. Ze wzrokiem człowieka, jego podświadomości, innych kanałów percepcji gromadzi się cały obraz. A jeśli ktoś nie ma sensu obiekt tworzy pragnienie, inne kanały informacji są tylko „krzyczy”, że dalsze poszukiwania nie jest potrzebna, pół znaleziono.

wszystkie dziewczyny są piękne

Katalizatorem może być coś wyjątkowego i niezwykle słodkiego. Wygląd, huśtawka rzęs, gesty, uśmiech. I po tym, jak „przelotna wizja” zaczyna prześladować we śnie iw rzeczywistości, może to oznaczać tylko jedno – że ta dziewczyna może pozostać brzydka dla tych niewidomych, którzy przeszli. I po prostu masz szczęście.

Jaka była krótka rozmowa? Po prostu, że nie ma już podstępnego i bezwzględnego wroga dla rozwoju stosunków międzyludzkich niż prymitywne i obojętne uprzedzenia tłumu. Eksperymenty były dawno znane, gdy ludzie mówili na biało, że była „czarna”, tylko dlatego, że tak mówiła dziesięć wcześniej wyszkolonych uczestników eksperymentu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 281, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: