Bezpieczne pozycje płci dla kobiet w ciąży we wszystkich trymestrach

Безопасные позы секса для беременных во всех триместрах

Ciąża jest daleka od powodów, by zaprzeczyć sobie i przyszłego ojca w naturalnych potrzebach fizjologicznych. Opinia, że intymność ma negatywny wpływ na zdrowie okruchu i przyszła matka jest mylona.

Wręcz przeciwnie, seks przynosi pozytywne emocje kobiecie, wywierając korzystny wpływ na stan psychiczny i ogólny stan zdrowia. A jeśli to jest dobre dla mojej matki, to nie ma powodu, aby się obawiać dziecka. Ponadto, w łonie matki jest ona niezawodnie chroniona. Najważniejsze – aby dokonać właściwego wyboru na rzecz odpowiedniej postawy seksualnej, która nie zaszkodzi kobietom w ciąży.

Orgazm jest dobre dla organizmu kobiety w okresie ciąży, a to jest łatwe do wyjaśnienia przynajmniej fakt, że stosunek płciowy przygotowuje macicę do pracy na każdym etapie. W ciągu ostatnich tygodni, lub w przypadku perenashivanie bliskości z mężem jest w stanie odgrywać rolę naturalny stymulator dostawy. Jednak dla każdego terminu powinny być tak dobrane, pozycji seksualnych, które będą całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży. Po każdym tygodniu brzuch rośnie, a więc podane do miłosnych rozkoszy jak poprzednio, staje się ryzykowne i niemożliwe.
stwarzaj, gdy człowiek za sobą

Jak wybrać właściwą postawę seksualną z kobietą w ciąży

Począwszy od wiadomości o nadchodzącym uzupełnieniu rodziny, warto zmienić stosunek do seksu. I chociaż objętości brzucha nie powodują dyskomfortu dla pary, zwyczajowe i ulubione pozycje seksualne muszą zostać ponownie rozważone. W pierwszej kolejności pozwalamy na seks doustny lub analny, co pozwala również na różnorodność w intymnym życiu szczęśliwych małżonków.

Tymczasem zwróć uwagę na fakt, że stosunki analne pociągają za sobą obowiązkowe stosowanie prezerwatywy. Antykoncepcyjne uratuje kobietę przed infekcją układu moczowo-płciowego, której konsekwencje mogą być bardzo tragiczne – od przedwczesnych pęknięć błon po poronienie.

Pieszczoty w ustach nie mają w sobie żadnego zagrożenia, jeśli jamy ustnej partnera zostaną zmyte, a jeśli to pożądane, zrobić męża blowjob, kobieta w ciąży powinna być w 100% pewna, że ​​jej partner nie ma żadnych infekcji. Wszelkie patogenne drobnoustroje mogą powodować powikłania, które są potencjalnym zagrożeniem dla życia i zdrowia przyszłości dziecka.

W jakich pozycjach w pierwszych miesiącach ciąży można uprawiać seks, wiele uczy się od lekarza. W szczególności ginekolog zaleca przestrzeganie następujących zaleceń:

  1. Jeśli w normalnym trybie może wystąpić intymna powinowactwo, do 12 tygodni, wówczas po tym okresie lepiej wykluczyć wszystkie pozycje, w których przyszła matka leży na plecach i partner znajduje się na wierzchu.
  2. Wybór odpowiedniej pozycji powinien być spowodowany ostrożnością w stosunku do naczyń krwionośnych i krwionośnych macicy jako całości: krew powinna płynąć do płodu stale.
  3. Każde ciśnienie na brzuchu jest nie do pomyślenia, ponieważ lekkomyślne działania pary mogą zakończyć się co najmniej groźbą zakończenia ciąży.

postawa misyjna kobiet ciężarnych

Najłatwiejsze i nie stanowiące zagrożenia dla przyszłych mam w drugim trymestrze

W drugim i trzecim trymestrze, gdy obwód talii znacznie się zwiększył, pozycje płci kobiet ciężarnych powinny zostać zmienione na podstawie proponowanych zdjęć.

Zaskakujące jest, że libido przyszłej matki w tym okresie może znacznie wzrosnąć, dlatego w przypadku braku przeciwwskazań do intymności seksualnej ze strony lekarzy należy wziąć pod uwagę takie postawy kobietom w ciąży podczas płci:

  1. Kobieta na górze lub tak zwana „Rider” to klasyczna wersja „ostrożnej” intimy. Kolana i biodra partnera będą stanowić silne poparcie dla damy i ułatwią jej pozycjonowanie.
  2. „Po twojej stronie”. Bezpieczna postawa i maksymalnie wygodne dla przyszłych matek z dużymi brzuchami. Dla dziecka nie ma niebezpieczeństwa. Będzie to przyjemne dla obu partnerów: kobieta leży po swojej stronie, mężczyzna zostaje przywiązany z tyłu i rozpoczyna tarcie.
  3. „Mężczyzna z tyłu” ćwiczy się w czasie ciąży, jeśli kobieta nie oparła się na kolanach, ale na ramionach w pełni rozszerzonych, aby wykluczyć minimalny wpływ na macicę. Ta postawa jest jedną z tych, w których kobiety w ciąży najlepiej mieć seks, ponieważ orgazm osiągnięty przez kobietę jest znacznie szybszy.
  4. W pozycji spoczynkowej dziewczyna musi położyć się na plecach i zginać kolana. Partner, siedzący obok siebie, wchodzi do pochwy. W tej pozycji kobieta jest całkowicie odprężona – cały proces jest kontrolowany przez człowieka.

W jakiej pozycji możesz uprawiać seks w ostatnich terminach

Jak już wspomniano, większość postaw, w których możesz uprawiać seks z kobietą w ciąży w pierwszym okresie, musisz zrezygnować. Ważne jest, aby pamiętać: kobieta nie powinna nawet doświadczać minimalnego dyskomfortu lub bólu. Do stanu przyszłej matki należy traktować starannie, nawet najmniejsze wysiłki fizyczne podczas stosunku płciowego są przeciwwskazane. Spokój i mierzony seks domowy jest podstawą zdrowia kobiety w ciąży i jej przyszłego dziecka. Pozycje, w których lekarze zalecają osiągnięcie orgazmu i uzyskanie wzajemnej przyjemności z partnerem są niewiele, a ich liczba zmniejsza się w ostatnim trymestrze.

postawa na seks z jednej strony

Najbardziej bezpieczną postawą dla kobiet w ciąży płci na tym etapie noszenia dziecka jest „Łyżki”. Pomagają zrelaksować się jak najwięcej, zmniejszając dyskomfort z powodu bólu w klatce piersiowej, osłabienia i wysokiego stopnia drażliwości. Z reguły ostatnie miesiące okresu prenatalnego uważane są za najcięższe dla kobiet, ale w większości przypadków seksualne pragnienia kobiet nie osłabiają, ale wręcz przeciwnie, osiągają szczyt. Odmowa płci w trzecim trymestrze nie jest konieczna, ale zaleca się stosowanie środka antykoncepcyjnego w celu zapobiegania przedwczesnemu porodzie.

Ponadto nie można ćwiczyć postaw, które zapewniają głęboką penetrację. Należą do nich „Rider” i „Doggy style”. Zabronione jest również seks analny – u kobiet w ciąży ryzyko wystąpienia zapalenia węzłów hemoroidalnych wzrasta kilkakrotnie, dlatego też ponownie zagraża zdrowiu przyszłej matce?

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 180, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: