Cechy kobiecych wrażeń w orgazmie, które kobiety czują

Особенности женских ощущений при оргазме, что чувствуют дамы

Radość i szczęście intymności seksualnej z ukochaną osobą nie można porównać z uczuciami orgazmu. W przeciwieństwie do pierwszego, który odnosi się do psychoemotionalnej sfery aktywności mózgu, drugi jest zjawiskiem fizjologii i anatomii ciała.

Nieporozumienie to jest po prostu niemożliwe, ale wielu twierdzi, że regularnie doświadczają przyjemności seksualnej, odnosząc się nie do samych kulminacji stosunku seksualnego, ale procesu zadowolenia.

brutalny seks

Jakiego rodzaju orgazm może doświadczyć kobieta?

Aby zrozumieć, co to za „orgazm” w ogóle można, odnosząc się do starożytnej historii greckiej. Jeśli tłumaczysz słowo na słowo, że to słowo oznacza „obrzęk z wilgoci”. Najwyższy szczyt przyjemności lub moment maksymalnej fizycznej satysfakcji – tak brzmi „orgazm” w języku fizjologów. Specjaliści podzielają przyjemność seksualną w kilku kategoriach. Rozważenie takiego urzędnika ds. Klasyfikacji i uznanie za zbyt dosłownie nie jest konieczne, ale w pełni odzwierciedla istotę rozpatrywanej kwestii.

Uczucia podczas orgazmu pierwszego gatunku są uważane za najczęstsze. Nazywa się narządem płciowym. Kobiety osiąga się poprzez stymulowanie ścian pochwy, u mężczyzn – głowa i pień penisa. Ten rodzaj przyjemności rodzi się lokalnie, powodowany zwykle przez skurcze tkanek mięśniowych w okolicy miednicy. Przyjemność charakteru narządów płciowych, co do zasady, nie jest długa, ale wrażenia, które człowiek doświadcza z nim jest całkiem żywy i niezapomniany.

A jeśli mężczyźni mogą mieć tylko jeden rodzaj orgazmu, to w kobietach dzieli się na:

  • klitoral;
  • pochwy;
  • macicy.

Zjawiska organiczne w seksie sprawiedliwym często pojawiają się naprzemiennie lub jednocześnie, ale często zdarzają się jako osobne niezależne od siebie odczucia. Po orgazmie jednego z powyższych, dziewczęta mają krótki okres poklenia i całkowite odprężenie.

Kobiety częściej spotykają się z pobudzeniem piersi lub sutków. Spontanicznie jest taka przyjemność, że kobieta nie może, aby doświadczyć ostrych uczuć, młode damki będą musiały ćwiczyć trochę. W każdym razie, orgazm klatki piersiowej w 99% przypadków pochodzi jako tło genitalnej różnorodności przyjemności.

Jak dziewczyny często opisują swoje uczucia podczas orgazmu najczęściej

Sensacje z żeńską orgazmą, migające skoki w całym ciele – wielka rzadkość. Kobiety, które miały szczęście zapoznać się z tym przyjemnością, deklarują, że wszystkie inne (klitoralne, pochwy, macicy) nie zasługują na uwagę i uwagę. Ich kolor i nasycenie nie mogą być na równi z tego rodzaju orgazm. Przyjemny pobłażanie całej kobiecej sylwetki jest bardziej stabilne, a jego następny dzień odpowiada za niesamowicie silne echa.

silny orgazm

Zasadniczo wszystkie wrażenia kobiet w orgazmie są indywidualne, ale opowieści o seksie seksualnym, jak znaleźli się w „siódmym niebie” szczęścia, mają wiele podobieństw.

Na przykład opisy prawie zawsze zawierają takie oznaki orgazmalnego wybuchu hormonalnego:

  1. Przyjemne ciepło rozprzestrzenia się w całym ciele.
  2. Jasna nie do zniesienia przyjemność.
  3. Istnieje pragnienie jakoś wyrażania emocji: przy pomocy oddychania, dźwięków, jęków ruchów ciała.
  4. Poczucie relaksu i pokłon po orgazmie.

Co każda kobieta czuje się w szczycie przyjemności seksualnej

Innym podobieństwem jest to, że wszystkie cechy są przybliżone. Znajdź dokładne słowa, aby opisać prawdziwe odczucia kobiety po orgazmie iw trakcie niemożliwego. Uwolniony od koloru emocjonalnego, znamienny manifestacji kulminację wszystkich współżycia przy użyciu kilku obiektywnych oznak. Przede wszystkim mówimy o pulsacji rytmicznej macicy. W momencie orgazmu następuje synchroniczne skurcze mięśni pochwy, macicy, miednicy, brzucha i okolicy odbytu.

Ta pulsacja jest spontaniczna, nie ma precyzyjnego rytmu i powtarza się co sekundę. A jeśli partner ma okazję kontemplować skurcze ściany brzucha, wtedy nie będzie w stanie obserwować, jak ma to miejsce w pochwie. Choć prawdopodobne jest, że będzie czuł jego penis, w wyniku którego pobudzenie mężczyzny tylko wzrośnie.

Wyczucia, które każda kobieta doświadcza przed orgazmem, zmusza ją do niekontrolowanego ruchu w przód. Ich celem jest upewnienie się, że erogenne strefy dziewczynki i męskiego bodźca mają bliski kontakt. Można to osiągnąć bez obniżania tempa namiętności bez użycia jakichkolwiek przerw. Po osiągnięciu szybkiego wzrostu wzbudzenia przed wielką upragnionego przyjemności, ona będzie w stanie oddychać i odpocząć, ale aż do tej chwili nie doszła, nie wpływa w żaden sposób pozwolić partnerem, aby zatrzymać lub rozproszony przez coś mniej ważnego.

twarz zadowolonej dziewczyny

Obecne podejście do orgazmu jest trudne do pomylenia z symulowaną wersją przyjemności, które często pokazują swoim mężczyznom w łóżku. Krew pędzi do moich policzkach, piersi, z rumieńcami kobiety, uczucie orgazmu ona chce wzmocnić, ponieważ ciepło wlewa się jej ciało, wzrasta. Wyrównywanie sutków, łechtaczki i warg sromowych może być nawet najbardziej doświadczoną aktorką. Nieprzytomne potwierdzenie faktu, że kobieta naprawdę cieszy się, jest również wydzielina pochwy. Smar śladowy i nawilżający są często nadmierne. Dodatkowa ilość tajnych „głosów” każdego tarcia, które często zawstydzają partnerów.

Po orgazmie dziewczyny mają również nieprzyjemne doznania. Strefy erogenne, płonące ogniem, w oczekiwaniu przyjemności było najlepsze kobiety asystentów w procesie jego realizacji, ale natychmiast po szczycie kulminacyjnym nawet prosty dotyk do nich może powodować dyskomfort i ból.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 271, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: