Co dziewczyny lubią w łóżku: punkt widzenia kobiety dla mężczyzn

Что девушкам нравится в постели: женская точка зрения для мужчин

Brak doświadczenia w łóżku nie wróży dobrze, zwłaszcza dla mężczyzn. Jeśli facet nie wie, jak przynieść przyjemność dziewczynie, jest mało prawdopodobne, że będzie mógł przejść w oczach swojego partnera genialny kochanek.

Dlatego, drodzy przyjaciele, przyjrzyjmy się uważnie, co w łóżku jest podobne do wszystkich sprawiedliwych seksualnie, a po wykonaniu jakich działań lepiej powstrzymać się.
 
Większość mężczyzn od samego początku swojej seksualności staje się błędnym pomysłem na to, co kobiety chcą w łóżku. Więc większość czasu faceci są pewni: najlepszy seks to długi seks. Podobno najbardziej idealny związek seksualny powinien trwać co najmniej 2-3 godziny, a jego jakość nie ma sensu. W rzeczywistym stanie rzeczy w takich założeniach nie ma nic podobnego.

Powtarzające się eksperymenty przeprowadzone przez seksopatologów pomogły naukowcom w tej dziedzinie zidentyfikować kilka rodzajów seksu, które podobają się dziewczynkom. Potwierdzono: wyniki tego badania działają w praktyce. Co powinni zrobić chłopaki, aby przynieść prawdziwą rozkosz do partnera i co kobiety myślą o tym?

seks w pół uśpienia

Dlaczego kobiety lubią seks w pół snu?

Kobiety lubią seks w stanie sennym. To prawda. Będąc w półśnie, często panie booty jakby próbując znaleźć kochanka penisa, który, nawiasem mówiąc, jest wyprostowany w nocy. Przeżywa pragnienie intymności nawet w śpiący umysł.

Szczególnie kobiety lubią to, gdy biorą senność partner seksualny. Przecież obok niego leży dziewczyna, a jego „instrument miłości” pozostaje bez zwłoki. Ponadto, pragnienie człowieka nie może pochlebstwić kobiety z długotrwałymi związkami. Mówią, że razem mamy długi, koronki bielizna i piżamy otrzymuje, ale to nie przeszkadza mu, że chcę. Takie relacje naprawdę pozwalają pomyśleć, że mają silną przyszłość.

Jeśli chodzi o pozę, większość dziewczyn, które ledwie zdołają obudzić się w łóżku, jak położenie „łyżek”. Jego zalety są jasne bez dodatkowego uzasadnienia:

  • Nie wymaga dużych kosztów energii.
  • Możesz uniknąć dyskomfortu z powodu nieprzyjemnego zapachu rano z ust partnera.
  • Szybki sposób na uzyskanie satysfakcji zarówno dla partnerów.

Szybka lub długa seksualność jest priorytetem dziewcząt w seksie

Oczywiście, wszystkie kobiety lubią szybki seks, co dzieje się prawie w biegu. Stały stosunek płciowy w przyspieszonym tempie – nie wchodzi w grę, ale jeśli od czasu do czasu zwrócić na miłość „w pośpiechu”, to przyniesie w różnych życia intymnego. Cóż, czy to nie intrygujące nagłe „napad” partnera w windzie czy w toalecie restauracji? Jedno jednoznaczne zdjęcie tego, co kosztuje! Większość dziewczyn wolę przynajmniej od czasu do czasu ćwiczyć takie nietypowe, intymne scenariusze. Zamieszanie i szybkość takiego stosunku seksualnego prowadzi, pozwalając kobiecie raz jeszcze przekonać się o własnej atrakcyjności seksualnej.

Dziewczyny nie są skłonne do seksu z byłym. Mówić, zgodnie z dawną pamięcią. Taka seks jest możliwa tylko pomiędzy parami, którzy podczas rozstania się zdołali zachować normalne relacje, bez negatywności i skandali. Ponadto bliskość do byłego partnera pozwala pani, aby zadowolić swoje ego: gdzie i kto odwiedził jej chłopaka, droga, droga znowu doprowadziły go do swojego łóżka, a to pozwala nam rozważyć sobie cholernie dobrym kochankiem. A facet doskonale wie, co lubi jego słodka kochanka. Taka płeć jest szczególnie jasna i cenna.

Prawdopodobnie nie jest to tajemnica dla kogokolwiek, że kobiety wolą uprawiać seks kilka razy w jeden wieczór. Ale jak tylko zmienia się częstotliwość intymnych relacji, dziewczyny natychmiast je zauważają. Regresja seksualna ma negatywny wpływ na dumę kobiet.

szybki seks w windzie

Jeszcze jedna rzecz, o której warto wspomnieć, to „akrobatyczne” sztuczki podczas bliskości. W poprzednich materiałach pisaliśmy o tym, jak wybrać najbardziej odpowiednią postawę, aby dać kobiecie gwałtowny i potężny orgazm. Więc: najczęściej mężczyźni odnajdują 2-3 stanowiska i powstrzymują swoje poszukiwania na tym, co zostało osiągnięte. Taki seks wydaje się smutny i przewidywalny, szczególnie jeśli od czasu do czasu śledzisz te same pozycje. Aby go uratować, nie możemy zrobić bez dodawania seksu odwagi i elementów seksu „akrobatycznego”. Doskonałym narzędziem edukacyjnym w tym zakresie będzie „Kamasutra”.

Co kobiety nie lubią w łóżku: główne błędy mężczyzn

Oddzielna uwagę zasługuje na chwile, które nie lubią kobiet w łóżku. Co robią, że zabija kobiece pragnienie i podekscytowanie.

W związku z tym mężczyźni powinni zwrócić szczególną uwagę na następujące kwestie:

  1. Przedwczesny wytrysk. Dziewczynki lubią to, gdy stosunki seksualne trwają długo, już mówiliśmy o tym, więc tak szybko ejakulacja jest prawdziwym problemem dla młodych kobiet, które dopiero zaczynają się podniecać, a partner już kończy się tym razem.
  2. Cisza w czasie seksu. Niektóre kobiety nie obchodzi, ich partner milczy lub sprawia, że słabną dźwięki. Są jednak panie, dla których płacze i słowa miłości są fundamentalnie ważne. Kojarzom powinny towarzyszyć jęki, ale nie milczenie, ponieważ jest to proces czysto techniczny.
  3. Pod prysznicem natychmiast po intymności. Dziewczyny są uczuciami emocjonalnymi, a po intim zazwyczaj panie chcą rozmawiać, rozbić emocje. W przypadku, gdy człowiek pośpiesznie wychodzi na emeryturę, pojawia się nieprzyjemne uczucie frustracji i bezużyteczności.
  4. Niepożądane jest pozostawienie ssania na ciele. Bruises nie potrzebuje niczego, poza tym, jeśli zostaną zauważone przez innych, nienaganną reputację kobiety może się zepsuć.
  5. Gryzienie i bolenie, aby szczypać też nie powinno być. Często faceci w pasji pasji wykazują agresję i wierzą, że takie działania podniecają i partnerują. W rzeczywistości dziewczynki są nieprzyjemne i bolesne.
  6. Trzeba golić. Nawet najbardziej stylowa i dobrze przygotowana broda może znacznie zakłócić seks, drapać i podrażniać delikatną skórę.

pompy ciała

Aby dowiedzieć się, jak kobiety lubią w łóżku, konieczne jest regularne omawianie takich pytań z nimi. Trzeba zapytać i co jest najtrudniejsze – nie bój się słuchać negatywnej oceny swoich działań od partnera. Początkowo nie będzie łatwo, gdy tylko zbliżysz się, ufaj sobie nawzajem, każde zakłopotanie zniknie na zawsze.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 270, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: