Co dziewczyny myślą o męskiej seksualności: pielęgnacji ciała

Что думают девушки о мужской сексуальности: уход за телом

Zgadzam się, gdy mężczyzna i postać jest piękna, a twarz jest piękniejsza niż małpy, a modne ubrania są dobre. Ale jeśli nadal nie ma nadmiernej roślinności na jego ciele, nie pachnie, a jego gwoździe są cięte, co oznacza, że ​​jest doskonały. Mężczyźni, dziś porozmawiamy o tym, co dziewczyny myślą o swojej seksualności i pielęgnacji.

Niestety, nie wszyscy faceci wiedzą, jak dbać o ciało, aby pozostać doskonale w oczach ukochanego. Każda osoba może zyskać sobie ufność tylko wtedy, gdy jest w porządku. Może to być luksusowy garnitur, ciało jest bardziej sportowe niż sportowiec Schwarzeneggera, ale coś jeszcze przeszkadza mu odprężyć się i czuć się pewnie. Tak często przyczyna jest ukryta w braku ciała człowieka. „Zastanawiam się, czy ona zrozumie, że nie mam czasu dzisiaj wziąć prysznic po pracy?” Lub „Jeśli tylko nie zauważyła dziurę po prawej skarpety!” – to znajomo? Następnie przeczytaj uważnie i nie rozpraszaj!

Człowiek powinien regularnie pod prysznicem

Nie jest tajemnicą, że dziewczyny są delikatne i wrażliwe, schludne i czyste. Wyjątki, oczywiście, są z jakichkolwiek zasad, ale teraz nie chodzi o to. Więc: żadna normalna kobieta nie chce widzieć obok niego zarośniętego, tłustego, śmierdzącego człowieka. Aby uwodzić dziewczynę, wykazując pełną seksualność, nie wystarczy żartować przez cały wieczór na anegdoty.

Podstawy męskiej seksualności: jak człowiek troszczy się o skórę

Aby być zawsze na górze, musisz się nauczyć czegoś o tym, jak dbać o swoje ciało. Zaczyna się być może od skóry. Jak wiecie, jest to największe narząd u mężczyzny, a u mężczyzn skóra jest również znacznie szorstka i gęsta niż u płci przeciwnej. U facetów na powierzchni naskórka jest wiele porów, które zbyt aktywnie działają, rozwijając sebum. Jeśli pory są zatkane tłuszczem, skóra będzie pokryta czarnymi oczami. Ich ulubionym miejscem jest twarz, ale często spotykają się z chłopakami na plecach, zwłaszcza na łopatkach i ramionach. Aby nie pogrążyć swojego partnera w szoku z trądzikiem:

  • regularnie wziąć prysznic, używać żadnych antybakteryjnych produktów prysznicowych;
  • przynajmniej raz w tygodniu nałóż ciało do ciała, aby pomóc peelkom oczyścić martwe cząsteczki skóry;
  • po prysznicu, wytrzeć się dobrze ręcznikiem – będzie to miało pozytywny wpływ na krążenie krwi.

Sportowcy inną wskazówkę: nie noszą syntetyków, co zapobiega naturalnej wentylacji i intensywnym poceniu powoduje podrażnienie naskórka.

Nawiasem mówiąc, nie pozwól, aby twój partner nałożył paznokcie na plecach – wiele dziewczyn to robi podczas orgazmu, ale dla delikatnej skóry jest obfito w wydzieliny trądzikowe aż do fleudculosis, a po niej – pojawienie się blizny.

Męska pielęgnacja twarzy na twarz

Inne elementy męskiej seksualności: opinia kobiet

Trzeba też dbać o skórę na twarzy. Jeśli uważasz, że płyny i kremy nie są męskimi sprawami, przynajmniej myć regularnie mydłem. Wysypka na twarz po goleniu jest często wynikiem złuszczania maszyny nad nieczystą skórą łojową. Aby wyglądać idealnie w oczach partnera, zwróć uwagę na takie momenty:

  • Włosy z nosa i uszu, krzaczaste brwi. Zgadza się, na pewno nie muszą się do tego przyczepiać! Wygląda na to, że wszyscy faceci wiedzą o tym, ale dziś można spotkać się z „macho”. Błędy takie jak „Nie jestem dziewczyną, żeby się tam coś wyciągnąć!” Nie ma na liście. W tym przypadku nie mów o seksualności płci męskiej i nie może.
  • Zapach z ust. W 90% przypadków ten problem wynika z nieuwzględnienia higieny jamy ustnej. Nieprzyjemny zapach zakłóca normalną komunikację i prawdopodobnie nie spowoduje, że dziewczyna pragnie intymnej kontynuacji.
  • Puszysty nad górną wargą. Możemy tylko powiedzieć jedną rzecz: w erotycznych erotycznych snach dziewczyny nie można znaleźć tych facetów. Nędzne pozory wąsów mężczyzny wcale nie są seksowne. Nie, oczywiście w pewnym sensie, rośliny na twarzy są mile widziane przez panie, ale to powinno być albo lekkie, bez ogolenia, co korzystnie dodaje brutalności swoim właścicielom lub starannie urządzoną, stylową brodę.
  • Paznokcie. Obie ręce i nogi powinny być przycięte w czasie. Z jakiegoś powodu każdy nie podchodzi do tego truizm. Cóż, pomyśl o sobie, jaka kobieta pozwoli jej dotknąć jej nieprzytomnych rąk?

Czy człowiek seksualny musi walczyć z roślinnością na ciele?

Przejdź do listy męskich błędów higienicznych może być długi, ale nadal istnieje kilka rzeczy, które po prostu sprawiają, że zły dziewczynki. Chodzi o kolejność poniżej pasa. Niestety, nie wszyscy mężczyźni są świadomi troski o ich godność. Zaleca się czyszczenie co najmniej dwa razy dziennie, nie zapominając o tym, aby przenieść napletek. Strefa łonowa powinna być golona. Na przykład w Ameryce od dawna dochodzi do tego, że intensywna wędzarnia w tej dziedzinie – przynajmniej nie przyzwoita. W nas mężczyźni niechętnie pozbywają się gęstej roślinności. Martwi się, że golenie na łonie powoduje podrażnienie? Spróbuj depilatora śmietany, w razie nagłego wypadku, po prostu wyciąć włosy łonowe. Szczególnie, jeśli udasz, że doustne pieszczoty od partnera.

Czy człowiek walczy z roślinnością na jego ciele?

W zasadzie można powiedzieć o strefie pach. Pytanie w duchu Szekspira „Golić, czy nie golić …” kiedyś stoi przed każdym człowiekiem. Faceci, jeśli jesteś zainteresowany w opinii dziewcząt o tym, to dam tylko „za”! I ogólnie kobiety zawsze zwracają uwagę na subtelne szczegóły. W jednym „fad” o szorstkich obcasach, inne wydaje się, łagodnie mówiąc, dziwne pięć rzadkich włosów na piersi, a trzeci szczerze mówiąc jest niezadowolony z ostry zapach, który pojawia się, gdy tylko człowiek idzie na progu. U mężczyzny seksualnego wszystko powinno być gruntowne.

Prawda jest powiedziana, kobiety uwielbiają uszami, ale bez względu na słodki człowiek śpiewa o miłości, jego wyglądzie i seksualności mają podstawowe znaczenie dla dziewcząt. Poświęć kilka minut dziennie, aby dbać o własne ciało i poczuć się pewniej!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 330, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: