Co mężczyźni boją się w łóżku: największe obawy seksualne

Чего боятся мужчины в постели: самые большие сексуальные страхи

Drodzy czytelnicy, ale czy wiesz, że mężczyźni w łóżku absolutnie nie takie kategoryczne i silny, jak się wydaje w ich codziennym życiu? Faceci mają wiele obaw.

Czy uważasz, że tylko dziewczyny martwić się, jak to wszystko poszło gładko i bez wstydu? Człowiek, co do zasady, nie boją się samej kobiety, a prawdopodobieństwo rozpadu, począwszy od dziurę w skarpetce i nieświeży oddech, kończącym przedwczesny orgazm.

Dziewczyny często martwią się o swój wygląd, a nawet nie ukrywa faktu, jak ważne jest dla nich partnerów do oceny nowy zestaw bielizny erotycznej, doskonale zaostrzone rysunku sportowych lub nowej intymne fryzury. Do odpowietrzania pizhonstvom często ukryte kompleksy i niepewność, zwłaszcza, jeśli nie wystarczy doświadczenie bliskości z płcią przeciwną. Konieczne jest, aby mówić o tym, co ludzie boją, i jakie są ich główne obawy seksualnej.

Człowiek martwi się o jego wygląd

Problemy w wyglądzie: co mężczyźni boją się podczas seksu

Możesz być pewny: wybrany nigdy nie przyzna się do obaw i wątpliwości. Dane o anonimowych badaniach socjologicznych pomogą tutaj: pozwalają nam wyróżnić kilka podstawowych męskich obaw dotyczących wyglądu i innych problemów:

  1. Mały rozmiar. Ludzie, zwłaszcza ci, którzy często oglądają pornografię, cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości: sami uważają, że ich „narzędzie” w porównaniu z wymiarami „godności” aktorki, mówiąc to łagodnie, jest niewielkie. Mężczyźni lubią chwalić się imponującymi rozmiarami swojego penisa, a przy bardziej skromnym rozmiarze zaczynają się martwić o brakujące centymetry.
  2. Nie Apollo. Nie wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu są obdarzeni idealną sylwetką i sylwetką sportowców. „Piwo” żołądek, niewykorzystane piersi, nadmiar tłuszczu po bokach – o czym myślą mężczyźni, będący przed dziewczyną.
  3. Nadmierne pocenie się. Strach przed przyklejeniem się do arkusza w dosłownym znaczeniu często kłuje się przed seksem mężczyzn, którzy wiedzą o ich problemie – zwiększonym poceniu się. Faceci często cierpią z powodu tej fizjologicznej osobowości i stale martwią się, że dziewczyna po prostu nie zmienia swego umysłu, aby nadal z nim radzić.
  4. Nieprzytomny zapach stóp. Jest to delikatny problem, ale często ma miejsce. Szorstkie obcasy i pielęgnowane paznokcie – to nie jest najgorsza rzecz, którą partner może napotkać podczas seksu. Nudne nogi mogą zniechęcać dziewczynę do ponownego spotkania.

Jakie są obawy stania się złym kochankiem?

Jeśli chodzi o najbardziej intymny proces, mężczyźni mają jeszcze większe obawy. W przeciwieństwie do doświadczeń, które dziewczęta doświadczają, strach przed porażką może doprowadzić facetów z rutyny. Są tak skoncentrowani na własnym seksualnym opanowaniu, że w najmniejszych uwagach krytycy biegną do prawdziwej depresji.

Co martwi człowieka

    Najczęstsze obawy seksu, które pokonują mężczyzn, wyglądają tak:

  1. „Obawiam się, że skończę wcześniej niż ona.” Dla każdego faceta, przedwczesny wytrysk to prawdziwa porażka w łóżku. Aby nie „skończyć” w maratonie seksualnym, wiele osób próbuje przełączyć się, myślę o piłce nożnej, w samochodach, pracy i innych niespodziankach. Niektórzy stosują specjalne środki poślizgowe z znieczuleniem w kompozycji, pogłębiają wrażliwość głowy i zwiększają czas trwania płci.
  2. „Obawiam się, że nie dostanie orgazmu”. Dla każdego szanującego mężczyznę, głównym zadaniem w łóżku jest cieszyć się partnerem. Jeśli nie nadejdzie, człowiek zaczyna wątpić w jego seksualną wypłacalność.
  3. „Obawiam się, że członek mnie zawiedzie w najbardziej istotnym momencie.” Stres, zmęczenie w pracy, stare kłótnie lub nadmiar alkoholu – powody, dla których tym razem nie da się wiele. W każdym razie nie koncentruj się na tym, co się stało, ponieważ te „niewłaściwe” poważnie przerażają facetów, nawet jeśli na zewnątrz nie wykazują ich troski.

Co jeszcze mężczyźni doświadczają przed seksem z kobietą, którą lubią

Lista najbardziej popularnych męskich obaw i obaw może być przez długi czas. Faceci bardzo się martwią, na przykład, o świeżości ich oddechu, ponieważ jest to niezbędny aspekt do budowania zaufanych relacji intymnych. Inni członkowie silniejszego seksu myślą o wyrażaniu przyjemności z tego procesu. Dla niektórych może to wydawać się dziwne, ale mężczyźni boją się, jak kobieta może zareagować na rodzaj ścieżki dźwiękowej z jego strony. Dlatego większość mężczyzn w łóżku – bardzo rzadko, ponuro milcząc.

Kolejną obawą, która przyjmuje mężczyznę przed seksem, jest ocena jakości intymności kobiety. Odnosząc się do niego jako idealnego, umiejętnego kochanka, dziewczyna skłania się dumy męskiej.
Jak widać, nie tylko kobiety mają doświadczenie w seksualności. Myśli o tym, jak zadowolić się i cieszyć się łóżkiem, pokonać facetów częściej niż dziewczęta. Nie usprawiedliwiając oczekiwań partnera nawet raz, człowiek traci zaufanie i ma mnóstwo kompleksów.

Myśli mężczyzny po seksie

Przed ludźmi zawsze istnieje inny strach, który jest podstawą wszystkich doświadczeń: strach przed porównaniem. Faceci wiedzą, że kobiety nawet na podświadomym poziomie porównują je z poprzednimi partnerami, tj. z byłymi mężami, kochankami. A jeśli, nie daj Boże, kobieta mimochodem wspomniał, że ostatni chłopak mógłby dać jej nierealny przyjemność w łóżku, mężczyzna nie będzie rozprawy o, na przykład, że ma wiele innych pozytywnych cech. Klawisz „był wielkim miłośnikiem” przysłania zdrowy rozsądek, więc teraz facet będzie musiał wydostać się z jego sposób, aby stać się lepszym w oczach byłego ulubieńca Casanovy.

W obawach seksualnych mężczyzn kobiety są bardziej winne. Idee stereotypowe o idealnych partnerach, o tym, co słuszne i co piękne, budzi wątpliwości, czy mężczyźni są w stanie wypłacalności seksualnej. Ważne jest, aby ufać sobie nawzajem, być w stanie podzielić się obawami, doświadczeniami i znaleźć kompromis w każdej sytuacji.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 290, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: