Co mężczyźni lubią preludium? Praktyczne porady dla dziewcząt!

Что любят мужчины в прелюдии? Практические советы для девушек!

„Chcę teraz i bez mówienia!” – wiele dziewczyn myśli o mężczyznach w ten sposób. Prosto, pomyliłem się, że preludium dla mężczyzn nie jest absolutnie ważnym punktem w stosunkach seksualnych. Dlaczego takie zaufanie? Czy uważasz, że wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu są prawdziwymi debaucjami, którzy jak najszybciej muszą zaspokoić instynkty zwierzęce?

Drogie panie nie powinny ulegać opinii publicznej i wzrastać od starożytnych wieków stereotypów. Po prostu nie szukasz tam! Człowiek bez gry wstępnej nie doświadcza naprawdę jasnych emocji i wszystko zostanie zrobione na maszynie. Przejdźmy do najdalszego zakątka męskiej fantazji i udowodnijmy, że mężczyźni jak preludia, ale tylko w zdolnych rękach silny macho podda się i drży z pożądania. Rozszerzymy wszystko na półki i dotrzemy do najbardziej sekretnych pragnień Twojej drugiej połowy.

Pieszczanie jest tym, czego lekarz przepisał!

Laska

Natura spoczywała w człowieku bezpośrednio na celu – nawożenie! Ten argument, z jakiegoś powodu, jest używany nie tylko przez biologów, ale także przez kobiety. „Cóż, dlaczego miałby pocałować, głaszcząc, kiedy jest tylko egoistą i chce osiągnąć orgazm?” – to nie jest żart, ale prawdziwe opinie dziewcząt. Z powodu tej powszechnej opinii nasi ludzie cierpią, i można to zauważyć:

  • Nie ma więcej ciężkich jęków.
  • Znajdujemy zakładki lub historię w przeglądarce odwiedzających witryny „bardzo dorosłych”.
  • W relacji było niewielkie chłodzenie.
  • Seksualna intymność już odgrywa rolę i nie jest stara.

Zauważyłeś coś podobnego dla swojego człowieka? Nie ma nic wspólnego z Twoim wyglądem i nie potrzebuje ukochanego odrzutowca za zdradę! Najprawdopodobniej po prostu pozbawiasz swojego człowieka. Warto więc zastanowić się, jak pieścić mężczyznę i jak naprawdę rozpali ogień namiętności.

Ciekawostkę: jednogłośnie stwierdzają, że preludium powinno trwać 6 razy dłużej niż sam akt seksualny. Dlatego też, jeśli liczysz nawet przez 5 minut aktywnych ruchów, to przedtem warto poświęcić 30 minut wstępnej pieszczoty. Ponadto, podczas preludium, człowiek zaczyna izolować sok prostaty, co pomaga jedynie usunąć stagnację i na zawsze pożegnać się z prostatytem. Więc wstępna pieszczota dla mężczyzn jest również wkładem w zdrowie.

Na długo przed snem

nie w łóżku

Kobieta może być porównana z żelazem, które przez długi czas nagrzewa się, a potem chłodzi tak długo. Mężczyźni są żarówkami! Kliknij przycisk i voila – światło świeci! Można jednak najpierw nacisnąć ten „przycisk”, ale nie klikaj na niego! Warto przygotować człowieka na coś specjalnego, na długo przed snem.

Flirt i lekkie notatki erotyzmu w twoim zachowaniu wykonają swoją pracę. W tym celu wiele par ma specjalne „znaki identyfikacyjne”. Ktoś w miejscu publicznym często często dotyka łyska lub mówi wcześniej wymyśloną frazę. Najlepiej jednak rozgrzać człowieka spontanicznie.

PRZYKŁAD: Podróżujesz razem w transporcie publicznym. Pomyśl o erotycznej historii w twojej głowie i włącz go i siebie w główne role. Pochyl się w uchu i zacznij opowiadać historię. Potem, młody Shaherizada może liczyć na 1000 sekund pieszczoty i 1 noc nieubłaganej pasji!

Przejdźmy do praktyki

Wstępne pieszczoty są swego rodzaju hołd dla instynktów! Ponadto, zabawne spojrzenia, lekkie dotknięcia, intymne frazy i szepty w pobliżu ucha tylko pogłębiają uczucia i zwiększają przyciąganie. Co może pomóc kobiecie w walce o pasję i niezapomniany wieczór?

co lubisz

Ważny fakt: kocha oczy! Ironicznie, głównym organem człowieka nie jest żołądek, ale jego oczy! Mocno karmiąc człowieka, którego nie ściągasz do łóżka i nie czujesz się przyjemnie. Tylko nie myśl, że chodzi o twój wygląd w dosłownym znaczeniu. Nawet jeśli masz zabawne majteczki z obrazem tęczy jednorożca – nie jest to pretekst do pozostania – człowiek nie zwraca uwagi na taki element! Po prostu tańcz i nie bądź nieśmiały.

  • Wybierz odpowiednią ścieżkę dźwiękową.
  • Uważaj na płynność ruchów.
  • Nie zdejmuj wszystkich ubrań. Pozostań w bieliźnie i nadal uciekaj!

WSKAZÓWKA: zabraniać człowiekowi cię dotknąć. Jesteś zabronionym owocem, które można zjeść tylko z wyglądu!

Punkt wyjścia mamy już!

Co mężczyźni lubią preludium? Trzy praktyczne wskazówki dla wyrafinowanej pani:

  • Skóra jest dużą erogenną strefą! Zmieniaj oddech. Możesz tworzyć ciepłe uczucia, otaczając obszar szyi. Zmieniaj oddech na lekkie gryzienie i całowanie. Możesz także trochę wysadzić w okolicy brzucha i ud, aby stworzyć efekt gęsiej skórki!
  • Działalność. Każda z twoich działań powinna być aktywna, ale bez zbędnego okrucieństwa. Tworzyć mieszankę obrazów: dama i tygrys pragnienie pasji! Bądź łagodny, ale nie wahaj się – pokaż więcej energii. Nie zapominaj o pocałunkach na wargach – bez tego nie możesz.
  • Przyjemne czekanie. Daj swojemu człowiekowi zemdlenie w oczekiwaniu! W tym celu – po prostu ominięcie intymnych stref. Nie od razu wyjmuj paska i włóż pióro do działania.

Wschodnia mądrość mówi: kobieta jest erotyczna od końcówek jej włosów do pięty. Mężczyźni mają tylko jeden seksualny „punkt”. Dlatego drodzy panie, dobrze rozgrzewaj swoich kochanków i pozwól im cieszyć się w pełni!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 401, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: