Co mężczyźni lubią w łóżku, wskazówki dla uwodzicieli

Что нравится мужчинам в постели, советы соблазнительницам

Dla przedstawicieli silnej połowy ludzkości, seks jest trochę posiłkiem: nie mogą bez niego żyć. A jeśli droga do serca człowieka leży przez żołądek, wtedy wiedząc, że lubi w łóżku, możesz uzyskać moc nad jego ciałem w całości.

Faceci są gotowi na wiele dla swoich seductresses, więc dziewczyny muszą tylko rozpoznać intymne tajemnice, otrzymując w zamian wiele korzyści i przywilejów.

Pomimo faktu, że satysfakcja seksualna ma ogromne znaczenie dla mężczyzn, w procesie nie zapominają także o partnerach. „Fiasko” w łóżku jest uważane przez facetów za niewytłumaczalną stratę własnemu ego. Większość przedstawicieli silniejszej seksu uważa się za prawdziwych mistrzów sztuki miłosnej i znaleźć kobietę, która wie na pewno, co mężczyźni lubią w łóżku najbardziej – pragnienie oparte na erotycznych fantazjach.

dziewczyna w pi? knej bielizny koronkowej

Co lubisz w łóżku dla wszystkich mężczyzn bez wyjątku?

Co powinna zrobić dziewczyna, aby stać się w oczach swojej ukochanej bogini seksualnej i cielesnych przyjemności? Z reguły wszyscy mężczyźni lubią oglądać. Po pierwsze, ich serce zaczyna tonąć w wściekłym rytmie, kiedy kochanek wykonuje pasjonujący taniec. Aby wysiłki młodych pań były oceniane przez rycerza godności, powinien pracować w spokoju, i czuć się pewnie w ruchu, może rozmawiać z najbliższymi. Taki koncert solo znajdzie swoje owacje o pasji i miłości, taniec będzie zapamiętany przez faceta przez długi czas.

Po drugie, nie mniej ważny szczegół dla pani, która chce zadowolić człowieka w łóżku, sądząc po recenzji dziewcząt, jest piękna i seksowna bielizna. Niezależnie od tego, czy jest czarno-czerwony, biały lub różowy, ważne jest, aby go nosić. Jednym z niezbędnych elementów seksualnego wizerunku kobiety jest niewątpliwie pończochy. Prowadzą szaleństwo szalonego i szalonego macho, dlatego kupując koronkę, nie możesz wątpić: ukochani będą musieli smakować.

O tym, co kobiety lubią w łóżku przeważającej części ludzi, plotkować do tej pory. Nie ulega wątpliwości, że nie powinny być ograniczone i zamknięte w sobie. Niektórzy mężczyźni nie lubią zbyt wulgarności, ale generalnie faceci mają prawdziwą przyjemność w oczach seksownej kobiety. Istotnym atrybutem poruszającego obrazu są szpilki do włosów. Tak, mężczyźni uwielbiają seks z nieskrępowanymi kobietami w doskonałej bieliźnie i na wysokim obcasie. W ten sposób częściowo realizują to marzenie: kopulować z gwiazdą filmów dla dorosłych, ponieważ obraz ten odpowiada w większym stopniu.

Niż niespodzianka partnera, aby spodobał mu się w łóżku

Mając do czynienia z kwestią wyglądu, warto przejść do innych niuansów, które pozwolą damy zadowolić swojego kochanka w procesie amatorskich przyjemności:

  1. Okazuje się, że mężczyźni w łóżku jak nie tylko tradycyjne pieszczoty. Nieważne, jak bardzo powściągliwy jest młodzieniec, jego życzenia zawsze obejmują seks oralny lub analny, więc partner, który chce wywierać na niego wrażenie, powinien o tym myśleć.
  2. Faceci nie lubią seksu w ciemności. Mężczyźni lubią cieszyć się ruchem każdego mięśnia na żeńskich pośladkach i biodrach, podziwiając samą penetrację pochwy. Większość młodych kobiet jest zakłopotana, ukrywająca się pod kocem, ale wizualna przyjemność partnera odgrywa nie mniej ważną rolę niż fizyczne.
  3. Mężczyźni lubią to, gdy kobiety biorą inicjatywę. Ekscytuj wszelkie niegrzeczne frazy i słowa, wyraźnie wskazując na kontynuację w łóżku, każda dziewczyna może. Faceci, ogólnie rzecz biorąc, zawsze nie martw się o zostanie ofiarą uwodzenia. Nie warto martwić się faktem, że młody człowiek może błędnie uznać ten krok. Wręcz przeciwnie, będzie mile zaskoczony działaniami partnera i wyrazi ich natychmiastową pomoc.
  4. Każdy facet powinien zrozumieć, jak bardzo jego kochanek jest zadowolony z tego, co się dzieje. Dlatego mężczyźni naprawdę lubią to, gdy kobieta głośno jęje, wymyka się z przyjemności, robi dźwięki. Oczywiście mowa oczywiście nie dotyczy wyraźnej symulacji: wszystko musi być prawdziwe i postępować od partnera szczerze. Skamieniały „posąg”, leżący na plecach, przynajmniej nie daje zaufania człowiekowi do własnych możliwości.

inicjatywa dziewczyny w seksie

Ulubione stwory facetów w łóżku: 3 najpopularniejsze

Oddzielny blok powinien rozważyć kwestię pozycji płciowych ukochanych mężczyzn. Większość facetów chce w pełni kontrolować to, co się dzieje, chociaż, jak już wspomniano, często przenoszą inicjatywę na ręce partnera. Co sprawia, że mężczyźni lubią w łóżku?

Palność prymatu, co dziwne, należy do seksu „pies-jak”. Niezwykła nazwa nie przeszkodziła temu staniu się prawdziwym ukochanym przez przedstawicieli obu płci.

Sekret popularności „stylu Doggy” można wyjaśnić dwoma punktami:

  • dla kobiet jest to najbardziej odpowiedni kąt i głębia penetracji penisa, dzięki czemu aktywna stymulacja kilku stref erogennych jest aktywna;
  • dla mężczyzn – szansa na pewność siebie i podporządkowanie partnera na poziomie podświadomości.

Pomimo faktu, że wiele osób uważa, że pozycja „misjonarza” jest staromodna i nieistotna, dziś w pozycji „człowiek z wyższych”, w różnych odmianach, większość małżonków angażuje się w seks. W tej postawie w łóżku mężczyźni lubią to, że mają możliwość podkreślić swoje głębokie uczucia i jednocześnie dominować partnera. Ponadto, jeśli chodzi o fizjologię, ta pozycja jest jednym z najbardziej dogodnych dla wczesnego osiągnięcia orgazmu przez kobietę.

seks w doggy stwarzają

I, oczywiście, ulubionym facetem jest pozowanie, które słusznie można nazwać leniwym preferencją. W partnerze „Rider” jest partia solowa, ale co do zasady nie jest to główny powód, dla którego człowiek porzuca swoją dominującą pozycję. Facet, leżąc cicho na plecach, ma wiele okazji, aby cieszyć się pięknym widokiem ukochanej kobiecej sylwetki.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 181, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: