Co musisz powiedzieć mężczyźnie w łóżku, a co lepiej, aby milczeć

Что нужно говорить мужчине в постели, а о чем лучше промолчать

Jeśli kobieta wie, co i jak powiedzieć mężczyznie w łóżku, ma całkiem przyzwoite szanse, aby stać się nigdy nie kończącym się intymnym działaniem, najbardziej rutynowym stosunkiem płciowym. Nie tylko nagie części ciała i soczyste formy partnera są w stanie odwrócić głowę faceta: właściwie wybrane słowo lub rozkoszne podniecenie – nie mniej skuteczne środki decydujące początek seksualny.

Z ich pomocą można podniecić partnera w ciągu kilku sekund, a czasami nawet – przyspieszyć początek jego orgazmu. Jaki jest język miłości, i jakie słowa w łóżku powinien człowiek powiedzieć?

uwodzicielska dziewczyna

Podstawowe zasady ścisłego kontaktu z pożądanym człowiekiem

Aby odebrać klucze do przedłużonej erekcji, pani powinna być kierowana przez pewne zasady.

Po pierwsze sekret ekscytujących słów leży w ich naturalności i braku patosu. Opracowywany złożony język dla człowieka po prostu musi być zrozumiany, koncentrując się na nich, spędza trochę czasu na nich. Zwroty, które pobudzają libido powinny być błyskawiczne, natychmiast zrozumieć cel. Co to za słowa, zależy od tego, co człowiek w łóżku lubi słyszeć: gorące namiętne motywy czy naiwne nieśmiałe wskazówki. Powiedz swojemu partnerowi, by był naturalny, bez hipokryzji i udawania.

Również rolę odgrywa rola wyboru najodpowiedniejszej chwili. Nawiasem mówiąc, nie należy myśleć, że seksualnie interesujące słowa muszą porozmawiać z facetem tylko w łóżku. Czasem zadaniem intymnych fraz jest uwodzenie, prowokując jego pragnienie kochania teraz.

W większości przypadków mężczyźni są „łatwi w plutonie”, ich mechanizm działa z niezwykłą łatwością. Dla partnera konieczny jest odpowiedni moment. Jak tylko poczuje się swobodnie i swobodnie, nie poczuje się zakłopotana lub strach, słowa, które pochodzą z jej głębin jej zmysłowości, a intymność będzie brzmiała jak najbardziej organiczna. W takim przypadku nie ma znaczenia, jakie słowa będzie rozmawiać z mężczyzną. W łóżku wszyscy przedstawiciele silniejszej seksualności potrzebują usłyszeć kobiecej barwy, która wpływa na ich libido w najbardziej pozytywny sposób.

Jakie frazy dokładnie pasują do intymnego słownictwa kobiet

Konieczne jest rozcieńczenie zwykłego charakteru stosunków seksualnych z odpowiednio dobranymi przemówieniami. Znając naturę swojego mężczyzny, jego zainteresowania i gusta, a także o tym, jak wolałby zachowywać się w łóżku, dziewczyna powinna przygotować z wyprzedzeniem najbardziej odpowiednie zwroty lub pojedyncze słowa.

Tworzenie miłosnego „słownika”, lepiej jest postępować zgodnie z następującymi wskazówkami:

  1. Maksymalna przejrzystość informacji zwrotnych. Jeśli dama chce seks, nie bój się mówić zbyt szczerze. Mężczyźni czasem nie rozumieją wskazówek, więc „chcę cię teraz” lub będzie to najlepszy sposób zadeklarowania pożądania.
  2. Nie zamawiaj, ale ukryj zapytaj. „Ukochani, możemy pójść do sypialni?” Brzmi znacznie bardziej atrakcyjnie i ekscytująco niż „Idź do sypialni!”. Ale kiedy sięgnął do łóżka, słowa, które powinny być powiedziane mężczyźnie, powinny stać się nieco sztywniejsze: „Weź mnie!”. Podobnie jak prawdziwe wyzwanie, takie wyrażenie może pobudzać jego instynkty.
  3. Chwała – balsam na uszach męskich. „To było niezapomniane, kochanie, jesteś idealnym kochankiem!” – i niech się nieco przesadza, ale nikt nie zrozumie. Oczywiście za dużo zabrania się pochlebstwa, ale nie jest trudno ukryć bogatą pochwałę za wyrażanie wdzięczności podczas seksu i przyniesie owoc.
  4. Wyraź swoje emocje i uczucia słowami. Groansy, zakręty i krzyki towarzyszą frazom takim jak „Oh, tak, tak, to jest to, głębiej, niech …”, niewiele się zaczyna mężczyźni. Lubią oglądać, jak dzięki ich wysiłkom kobieta cieszy się tym.

co porozmawiać z mężczyzną

Aby odgadnąć skutecznymi słowami, należy zwrócić uwagę na frazy, które nie są warte rozmowy z mężczyzną w łóżku. Na początek kobiety muszą zrozumieć, jakiemu dziecięcemu dziecku jest ich elekt, w seksie – jest prawdziwym mężczyzną, a może nawet olbrzymem. Slysyukya – to jest główny błąd dam, których założenie nie pozostawia szansy na godną kontynuację stosunku płciowego. Na przykład: „Jesteś mi ładna, przyjdź do mnie” powinna być skierowana do dziecka, ale nie do dorosłych, dojrzałych płciowo. I nie mniej ważne: przez nieostrożne wyrażenie „Och, co masz małe” możesz „zabić” siłę i popęd płciowy na winorośli.

Z jakimi słowami człowiek w łóżku musisz być ostrożny

Niektóre słowa nie powinny być tabu dla kobiet.

W żadnym wypadku człowiek nie może powiedzieć w łóżku:

  1. „Może po prostu położysz się, coś, o czym nie mam ochoty”. Każdy facet będzie miał wrażenie, jakby nie był mile widziany tutaj, ponieważ przedstawiciele silniejszego seksu postrzegają takie stwierdzenie nie na korzyść zmęczonych lub sfrustrowanych towarzyszy. Dla nich takie słowa są werdyktem.
  2. „Wystarczy wyłączyć światło!”. Jeśli na początku relacji jest pomijany przez męskie uszy, wtedy dziewczyna powściągliwość będzie grać przeciwko niej. Faceci kochają oczy, lubią kontemplować ten proces i podziwiać rozkosze partnera.
  3. „Dziś robisz wszystko sam, po prostu leżysz.” Oczywiście brzmi to trochę przesadzone, ale nadal zachowane jest znaczenie. Do takich wypowiedzi faceci są bardzo negatywni, czując, że dziewczyna robi mu łaskę, pozwalając dotknąć się.
  4. „W łóżku nie miałem nikogo lepszego od ciebie!”. Jest to jeden z najbardziej zabronionych sztuczek. Porównaj go z innymi partnerami – oznacza rzucanie kamieniami w swoim własnym ogrodzie. Takie słowa doprowadzą go do spekulacji, jak bardzo ukochani mieli przed nim mężczyźni, co samo w sobie nie jest najbardziej pozytywnym sposobem może wpłynąć na związek.
  5. „Nie zatrzymuj się na mnie!” O środkach antykoncepcyjnych lub gdzie mężczyzna będzie wytrysk, musisz negocjować wcześniej. W chwilach zbliżających się do orgazmu, to zdanie może zabić wszystkiego, co poprzednio przynosiło nieziemską przyjemność.

co milczeć z mężczyzną

Myśląc o tym, co powiedzieć mężczyznie w łóżku, trzeba pamiętać o znaczeniu fantazji. Nowe stwenki, przyjemne wspólne wspomnienia z seksu w samochodzie, myślące o scenariuszach gier fabularnych – wszystko, jeśli tylko miłe wyrażenia rozluźniły obie strony, zwiększając atrakcyjność siebie nawzajem.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 282, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: