Co najbardziej nie lubi facetów w łóżku i kobietach?

Что больше всего не нравится парням в постели и женщинах

Prawdopodobnie każda dziewczyna zastanawiała się nad pytaniem: „Czy wszystko pasuje do mojego chłopaka w łóżku?” W końcu w naturze jest wiele rzeczy, które nie lubią przedstawicieli silniejszego seksu, skoncentrowanego w intymnym procesie. PoŜądane jest, aby kobiety wiedzą wszystkie o tym, jakie błędy mogą mieć negatywny wpływ na rozwój bliskich relacji.

Co do zasady, nawet nie myśl o występowaniu trudności w intymnych terminach, tylko dziewicach narcystycznych, które uważają, że dane zewnętrzne i ich dobroczynność wystarczy, aby partner uznał je za „boginie” seksu. W rzeczywistości każdy facet ma swoje, choć milczące wymagania dla ideału w zrozumieniu jego kochanką.

Co faceci nie lubią w łóżku

Mężczyźni nie lubią „kłód”, niechlujnych i gadatliwych dziewcząt

Prawdopodobnie dla nikogo nie będzie to odkrycie: mężczyźni nie lubią uprawiać seksu z „logiem”. Jaki facet w łóżku będzie lubił to, kiedy ukochana pokaże wszystkie swoje jedzenie z obojętnością na intymność seksualną jako taką. Zasada „Jestem gotowa i robić ze mną, co chcesz” ludzi nie jest imponująca, dlatego spokojnie dając się ofiaru miłosierdzia, dziewczyna przestaje pływać w nudnym i monotonnym związku seksualnym.

Nie trzeba dodawać, że mężczyźni nie lubią tego, jeśli w łóżku z nimi jest zadbana kobieta. Cokolwiek mówią, a wygląd facetów ma z góry określone znaczenie. Nikt nie mówi, że dziewczyna powinna mieć luksusową sylwetkę, silikonowe piersi i pomarszczone wargi, ale musi się pilnować. Szczególnie dotyczy to nadmiernej roślinności na ciele, świeżości bielizny i braku zapachu potu.

Prawie na wszystkich tematycznych forach ludzie mówią, że w łóżku są szaleni lubiący, gdy dziewczyna śpiewa słodko i erotycznie. To irytuje chłopaków z niekończącym się gadaniem partnerów, zwłaszcza podczas intymności. Nie trzeba dodawać, że mężczyźni lubią seks z emancypowanymi dziewczynami bez kompleksów i zakłopotania, z którymi można eksperymentować i stale odkrywać nowe poziomy nauk seksualnych dla siebie.

Co jest nieznane kobietom: co nie lubi facetów w łóżku

Ale to nie wszystko. O wierzchołku góry lodowej jest teraz znana, ale jeśli kopiujesz dalej, możesz poznać głębię męskich doświadczeń. Z reguły tajne sekrety seksu są utrzymywane w tajemnicy, ale czy można ukryć cokolwiek od ciekawych pań?

  1. Przede wszystkim mężczyźni nie lubią być w łóżku, gdy kobieta wykazuje, że zgodziła się uprawiać seks z nim tylko na jego prośbę i perswazję. Zniechęcanie partnera jest proste: wystarczy jasno zaznaczyć, że stosunek płciowy dla dziewczyny jest ciężarem, nie daje przyjemności, a ogólnie oczekuje, że facet wreszcie w końcu się spieszy. Konsekwencją takiego zachowania kobiet mogą być kompleksy i izolacja mężczyzn, aw ciężkich przypadkach i ginekopatia.
  2. U kobiet mężczyźni nie lubią braku inicjatywy. Oznacza to, że przynajmniej czasami nawet nieśmiała dziewczyna musi podjąć władzę w swoje ręce i powiedzieć jej partnerowi o jej pragnieniu. To ponownie potwierdza seksualną atrakcję kobiety, która z kolei wzbudza poczucie własnej wartości człowieka.
  3. Większość młodych ludzi jest zdumiona (nawet jeśli nie mówią głośno), gdy kobiety ignorują swoje ciało, zwłaszcza najważniejszą część seksu. Prącie jest obiektem męskiej dumy i samowystarczalności, a faceci lubią to przy pieszczotliwych, delikatnych kobiecych rękach lub ustach.
  4. Niektórzy mężczyźni są zirytowani, gdy partner nakłada na nich odpowiedzialność za nieudany orgazm. W przeciwieństwie do stereotypów, zgodnie z którymi wszyscy członkowie silniejszego seksu są uznawani za samolubnych partnerów seksualnych, warto podkreślić: że orgazm kobiet odgrywa ogromną rolę w budowaniu męskiego poczucia własnej wartości i pewności siebie. Aby człowiek nie rozwijał zbioru przegranych, należy dzielić się swoimi uczuciami z nim, stale pomagając mu rozwikłać tajemnice jego ciała.

Dziewczyna-log w łóżku

Co dziewczyny stale drażnią człowieka

Wśród kobiet, które nie lubią mężczyzn w łóżku, konieczne jest wydzielenie oddzielnego typu młodych kobiet – „organów regulacyjnych”. Każda z tych kobiet będzie stale monitorować proces miłosny, korygować partnera i popychać go do „właściwego” działania. Każda osoba, a zwłaszcza facet podczas seksu, chce się udowodnić, dołoży wszelkich starań, aby uzasadnić nadzieje i zaufanie drugiej połowy. Ale czy jest to możliwe, jeśli człowiek jest ciągle odciągany?

Ponadto, mężczyźni lubią „odwrócić” kobietę w łóżku. Jest też ich droga do wyboru. Najbardziej niekochanym miejscem dla mężczyzn w łóżku jest misjonarz, a „doggy style” to, co wszyscy faceci wolą bez wyjątku. Ale tu wszystko jest indywidualne, każdy przedstawiciel silniejszej seksu może mieć własne upodobania.

Warto zauważyć, a kobiety, które faktycznie zależą od swojego partnera. W łóżku z kobietą jak człowiek czuje się nieswojo, ponieważ niska samoocena i brak damskiej samooceny – odstraszająco na kontynuację relacji, w tym intymne.

Czy wiesz, co inne kobiety nie lubią mężczyzn w łóżku? Może to wyda się zbyt przesadzone, ale nadal: faceci nie lubią głupich i pobliskich dziewcząt. Nie po prostu idź do biblioteki i próbuj nadrobić zaległości. Mowa jest raczej „blondynami” (nie przez kolor włosów, ale poziom inteligencji i samodoskonalenia).

głupie i zamyślone dziewczyny denerwują ludzi

Jeśli słownictwo z dziewczynką ogranicza się do kilku zwrotów frazeologicznych, w tym jest wiele pasożytniczych słów, a młoda damo nie jest w stanie właściwie sformułować swojego punktu widzenia, człowiek zrozumie natychmiast: w odpowiednim momencie nie może polegać na umyslu partnera. Ale każdy facet chce być tak dumny ze swojego kochanka! Więc nie marnuj czasu swobodnie, siedząc dzień po dniu w telewizorze, przeglądając ulubione seriale – angażuj się w samokształcenie.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 220, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: