Co najbardziej pobudza kobietę – fantazje w damskiej głowie

Что возбуждает женщину сильнее всего – фантазии в дамской головке

W przeciwieństwie do młodych dziewcząt, kobiety są bardziej wyrafinowane w miłości przyjemności. Młode dziewczęta są bardziej wymagające i kapryśne, a gdy kobiety, zwłaszcza trzydziestce, są gotowe do „pracy” w łóżku, odpuszczania mężczyzny i „odstąpić” w jak największym stopniu.

Co może pobudzać kobietę, jeśli twierdzi, że jest chłodna? Znasz ten wyraz: „W dobrych rękach i członek balalaiki”. To prawda, że to przysłowie mówi o niesamowitych wynalazcach, ale to nie pasuje do tego artykułu. Więc nie ma lodowatego, są niemiłe osoby, które nie czuły prawdziwej nocy miłości. A jeśli miała takie życie w życiu, to był materacem.

najsilniejszego czynnika sprawczego

Każda kobieta, jeśli nie jest cudzoziemcem, widzi mężczyznę, który jest miły i komunikuje się z nim, ma już dosyć podniecenie. Szczególnie, jeśli jest dla niego dobre:

 • wizualne postrzeganie: na zewnątrz jest on jej typem, a nawet jeśli istnieją pewne wady, może widzieć coś, co przynosi jej trochę lekceważenie. Na przykład – piękne, silne ręce (w głowie reprezentuje, jak ją przytulił).
 • postrzeganie audycyjne: barwa samego głosu i mowy jest również ważna, ponieważ czasami nawet najpiękniejszy wygląd może zepsuć niektóre wspomniane nonsensy niemiłym głosem.
 • postrzeganie kinestetyczne: jeśli człowiek już bardzo lubi, ale przypadkowo lub świadomie dotyka, powiedz, rąk, to pewien – taki gentleman jest już kandydatem na partnera seksualnego.

Tak więc, nawet jeśli dama nadal odwraca nos i przyciąga usta do gęsi kurczaka, to nie znaczy, że jest żelazną damą. Doświadczone oko współczesnej Casanova od razu zauważa pieczenie oczu kobiety i wie jak wzbudzić taką kobietę.

Zaczynamy się podniecać. Małe sztuczki.

I tutaj jesteś, a teraz zbliża się domniemana noc miłości. W obu przypadkach nie byłoby niczego złego – a człowiek chce się ukazywać macho w łóżku, a kobieta – umiejętna kochanka. Szczególnie, jeśli obaj mają doświadczenie.

Zacznijmy od tego, co mogą wzbudzić zapach. Weź to, że mnóstwo aromatów bukietów kwiatowych, kosztownych mężczyzn kolońskich, dymu zapachowej różdżki ustawi kobietę do łóżka. Cóż, może to jest dobre, na standardową romantyczną kolację, a następnie – otrzymuje się READ. Ostre zapachy są czasem odpychane, bez względu na to, jakie są przyjemne.

I szczerze mówiąc, nic tak nie wzbudza kobiety w łóżku, jak naturalny zapach męskiego ciała. Cóż, oczywiście, po prostu umyć, a nie z dwudniowym potem, a nie z obfitością środków „mydło na mydło”. Naturalny zapach! Nawet „miłość od pierwszego wejrzenia” powinna zostać zmieniona na „miłość od pierwszego zapachu”, ponieważ przyciąganie do osoby może wystąpić pod podświadomym poziomem, po prostu wyczuć nos odpowiedniego partnera seksualnego. Chodzi o feromony.

Tak, o preludium. Pierwszy to przytulanie i pocałunki. To najbardziej ekscytujące kobiety, doświadczone w miłosnych sprawach, siebie, słowach lub ruchach, którzy łatwo opowiedzą, co lubią i jak działać z nimi, w przeciwieństwie do osłabionych dziewcząt.

Jeśli lubi głębokie francuskie pocałunki – przyciągniesz jej partnerkę, podejmie inicjatywę, pokaż, gdzie lubi pocałunki na ciele, a jednocześnie zbada erogeniczne strefy mężczyzny.

pobudza kobietę do łóżka

To doświadczona kobieta, która wie dokładnie, jak wzbudzić człowieka. Czując każdy centymetr ciała, czuje się o jego reakcji i oddychaniu, gdzie partner jest najbardziej zadowolony. Ale kobieta lubi dokuczać jej kochanka, prowadząc go do półprzytomności. Na przykład „biegnie” językiem nad jego ciałem, delikatnie pieszcza jego penisa, aby kontynuować wstęp. Kobieta po wszystkim też chce mieć uczucie.

Nawiasem mówiąc, czy kobieta obraca penisa? Oczywiście tak! Ale jeśli człowiek myśli, że machając olbrzymim penisem, wielkością bakłażanki, od razu zaschnie z ekstazy, wtedy jest kompletnym głupcem. Człowiek jest przede wszystkim silnym narzędziem wykwalifikowanego mistrza. Najważniejsze jest to, jak z niego korzystać. Nawet skromny, średnio duży penis może doprowadzić kobietę do szaleństwa, jeśli jest odpowiednio używany.

A teraz badamy ekscytujące punkty u kobiet:

 • usta: francuski pocałunek podstawą podniecenia;
 • ramiona, szyja, uszy: bardzo erogenne strefy, zdolne „wylewać” drżące po całym ciele;
 • klatka piersiowa: bardzo ważna strefa, ale tutaj najważniejszą rzeczą nie jest przesadzać, ssać brodawkę i masturbować jak ciasto – wrażenia nie zawsze są przyjemne;
 • plecy, pośladki i biodra: delikatny obszar, bardzo relaksujący partner;
 • nogi: z tym uważaj, niektórzy nawet dotykając nóg dają nie do zniesienia łaskotanie rozpraszające się od seksu;
 • łechtaczka: jest to epicentrum wybuchu! Jest mało prawdopodobne, aby jakakolwiek kobieta odmówiła takiej pieszczoty, jak jej palców i języka. Czasem prosty akt seksualny nie jest w stanie doprowadzić do takich orgazmów jak cunnilingus!

Czy kobieta pobudza kobietę? Ciekawe pytanie …

Współczesne kobiety czasami nawet nie wahają się przyznać, że mieli doświadczenie seksualne z przedstawicielem płci. Dlaczego kobiety tak pociągają do miłości tej samej płci?

kobieta jest wzbudzona przez kobietę

 1. Po pierwsze, czysta ciekawość. Jak to będzie, jakiego uczucia może dać dziewczyna, w przeciwieństwie do silniejszego seksu ?! Tak, a ta zakazana miłość ćwiczy fantazję. Zakazane owoce są zawsze słodkie.
 2. Po drugie, każda kobieta zna jej erogenne strefy, najprawdopodobniej podobne do innej pani, lub zbiegają się dokładnie, co daje im wzajemną przyjemność.
 3. Po trzecie, złe doświadczenie z płcią przeciwną, a co gorsza – na poziomie psychologii: przemoc, a tym samym niechęć do mężczyzn. Dlatego kobieta może pobudzać kobietę: spokojny, pieszczotliwy, dać niezapomniany orgazm.

W związku z tym dochodzimy do wniosku: nie istnieją chłodne kobiety. Nawet niezadowolony, nie znajdując miłości w łóżku, spokojnie uciekaj się do masturbacji, bo to samo, natura zabierze. Ale nadal złote znaczenie może dać się pieścić sobie nawzajem, a perwersja w łóżku dla dwojga nie zdarza się. Perwersją jest całkowity brak seksu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 400, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: