Co otrzymasz od partnera poprzez analny i seks oralny

Чем можно заразиться от партнера через анальный и оральный секс

Witam, drodzy Czytelnicy, dziś porozmawiamy o alternatywach dla tradycyjnego seksu – seks analny i ustny. A dokładniej o tym, jak bezpieczne są takie niestandardowe sposoby uzyskiwania przyjemności.

Można uzyskać poprzez analny lub oralny? –Często ludzie są zażenowani, prosząc o to nawet od swojego lekarza. Ale aby wiedzieć, jakie ryzyko jest związane z niezwykłą intymnością, każdy powinien.

Aby zrozumieć, co to nieprzyjazny partner zagraża takiej różnorodności w łóżku, należy rozważyć bardziej szczegółowo wszystkie kluczowe punkty i prawdopodobieństwo zakażenia jakimikolwiek rodzajem seksualnego komfortu. Błąd jest zdania, że wielu ludzi nawet nie myśli o potencjalnym zagrożeniu: seks ustny i analny może przynieść tyle szkody, co normalne stosunki płciowe.

jak można się zarazić

Jakie choroby mogą być przenoszone przez kontakty analne i ustne.

Zacznijmy od rozważania kwestii związanych z seksem oralnym i dowiedz się, czy można zainfekować wirusem lub chorobami wenerycznymi za pomocą tego rodzaju intymnych pieszczot. Nie jest tajemnicą, że seks oralny jest rodzajem współżycia seksualnego, w którym jeden partner pieszczą się ustami, językiem i ustami innych genitaliów.

Stymulacja może mieć kilka typów:

 1. Cunnilingus – wpływ na narządy płci żeńskiej: pochwa, łechtaczka i sromka.
 2. Blowjob lub fellatio – pieścić męski penis.
 3. Anilingus lub rimming – stymulacja odbytu i krocza.

Oprócz anilingus i rimming, bezpośrednia stymulacja partnera odbytu z pomocą męskiego penisa jest również możliwe – seks analny bezpośrednio. I ten i inny rodzaj stosunku seksualnego są praktykowane przez ludzi z czasów starożytnych. Nie powinno się myśleć, że wiele wieków temu taka bliskość mogłaby być możliwa tylko dzięki homoseksualnym, intymnym związkom. Niektóre pary heteroseksualne potrzebują doustnej lub analnej różnorodności przez całe życie. Ponadto, te rodzaje współżycia płciowego gwarantują niemożliwość niechcianej ciąży. Jedyną wadą takich stosunków seksualnych jest żaden inny niż ryzyko zarażenia chorób przenoszonych drogą płciową.

Poprzez seks oralny, które uważają za całkowicie bezpieczne, można zarażać się takimi infekcjami, jak:

 • HIV;
 • chlamydia;
 • marskośćr;
 • syfilis;
 • zapalenie wątrobyА, В, С;
 • opryszczka narządów płciowych.

Seks analny: ryzyko infekcji i przenoszenia zakażeń

Niewątpliwie ryzyko przenoszenia takich poważnych chorób, takich jak zakażenie HIV, zapalenie wątroby i choroby weneryczne jest rzędu większego niż prawdopodobieństwo zakażenia nimi w przypadku płciowego lub pochwy. A jednak szanse na penetrację w organizmie mikroorganizmów chorobotwórczych są świetne, można zarażać się niemal każdą niebezpieczną chorobą, w tym. i AIDS.

Jeśli chodzi o seks analny, to możesz zarażać się HIV, podobnie jak inna infekcja, podobnie jak w pochwie.

Ryzyko dostania się do organizmu bakterii chorobotwórczych jest równie duże w każdej opcji transmisji:

 • analny-narząd płciowy;
 • analny-doustny (z blowjob, anilingus, po lub przed wniknięciem do odbytu).

choroby przenoszone drogą płciową

Lista chorób, które mogą być zakażone przez seks analny, jest niemal nieograniczona, począwszy od prozapazu i zapalenia jelita grubego na AIDS i raka płaskonabłonkowego raka odbytnicy (rak odbytu). Najprostszym sposobem ochrony przed infekcją jest używanie prezerwatywy lub odmowa kontaktu z niezweryfikowanym partnerem.

Kontakt analne-ustne, czy jest możliwe złapanie HIV lub zapalenie wątroby

Połączenie ustnej, odbytu petting obecność jednego z partnerów choroby zakaźnej w prawdopodobieństwo zakażenia równej seksu analnego. Niezależnie od tego, kto jest nosicielem patogenu, choroba przechodzi na partnera. Są chwile, kiedy ludzie, którzy nie mają żadnych objawów i oznak infekcji, nie wiem, co stało się nosicielem infekcji. W okresie inkubacji trwającym od 1 tygodnia do kilku miesięcy (w zależności od konkretnej patologii) osoba może zakażać zapalenie wątroby lub inną chorobę zakaźną.

Kiedy seks analny, oralny, z reguły bardzo mechanizm transmisji jest najczęściej następujące:

 • kontakt „skóra ze skórą” – bezpośredni kontakt z dotkniętym naskórkiem dotykiem, całowaniem, upadkiem; często tak przechodzi z jednego partnera na inny opryszczkę narządów płciowych, wszy uszne;
 • przez człowieka płynie biologicznym – najbardziej uniwersalny sposób, za pomocą którego można złapać czegokolwiek poprzez seks analny doustne.

W tym przypadku wirusy i bakterie, które powodowały początek STD, przechodzą przez nasienie, wytrysk, krew, wszelkie wydzieliny pochwy, męskie i żeńskie smarowanie seksualne. W kontakcie z błonami śluzowymi jamy ustnej i oczu zarażają się nimi. Aby uzyskać mikroflorę chorobotwórczą bezpośrednio do krwiobiegu, konieczne jest krwawienie wrzodów w ustach, ustach, narządach płciowych. Poprzez seks oralny można w ten sposób dostać ureaplazmę, zapalenie wątroby, HIV itd.

Środki prewencyjne zapobiegające infekcji jamy ustnej

Jeśli kobieta chce zrobić blowjob z chorym mężczyzną STD, to w celu uniknięcia zakażeń wystarczy zgodzić się z partnerem na temat obowiązkowego stosowania prezerwatywy. Aby chronić się przed wszelkimi infekcjami, w tym drapieżnikami, które również mogą być zarażone przez seks doustny i analny-ustny, konieczne jest użycie tak zwanego lateksu.

środki ostrożności dotyczące seksu

Takie produkty są rzadko sprzedawane w aptece, ale można to zrobić samodzielnie, wycinając produkt z niezbędnego obszaru z konwencjonalnej rękawiczki medycznej lub prezerwatywy. Użyj prostego serwetki:

 1. Konieczne jest pokrycie okolicy narządów płciowych, krocza i odbytu.
 2. Podczas seksu oralnego trzymać się za ręce..
 3. Obróć produkt z jednej strony na drugą i przesuń się od odbytu do pochwy.
 4. Takie serwetki nie nadają się do penetracji.
 5. Nie możesz ich używać ponownie.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 200, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: