Co sprawia, że człowiek nie jest seksowny i nieatrakcyjny?

Что делает мужчину несексуальным и непривлекательным?

Zawsze myślano, że dla mężczyzny, aby znaleźć parę – nie problem. Przynajmniej dwa czy trzydzieści lat temu, nawet najuboższy i nieatrakcyjny chłopak wcześniej czy później żonaty, miał dzieci i regularnie pływał.

Co się dzisiaj dzieje? Widzimy, jak wielu przedstawicieli silnej połowy ludzkości czasem desperacko poszukuje towarzysza życia, ale nawet w prostych, łatwych spotkaniach, nie może złapać mniej lub bardziej normalnej dziewczyny. Dlaczego tak jest? Dlaczego nowoczesne kobiety stały się tak wybiórcze w wyborze partnera do seksu i życia w ogóle?

Naszym celem jest dziś odkrycie, co odpycha piękne kobiety u mężczyzn, a jakie cechy charakteru lub cechy wyglądu sprawiają, że muszą być przerywane od czasu do czasu przez służby skorumpowanych kochanków cielesnych.

Pierwszym czynnikiem jest wygląd, styl i higiena!

Oczywiście przede wszystkim warto wspomnieć o wyglądzie, czyli o zbiorze fizycznych parametrów, które lubią, czy nie. Tutaj nie można nic konkretnego powiedzieć. Cienka, pełna i przeciętna sylwetka mężczyzn odnosi sukcesy z różnymi dziewczynami. Wszystko zależy od smaku potencjalnego partnera. Blondynki, brunetki, rudowłosy, a nawet łysy – to nie ma znaczenia, ponieważ dla każdego produktu jest kupujący, jak mówi powiedzenie.

To samo odnosi się do stylu, który towarzyszy osobie. Ktoś taki jak jakimś macho z przygotowanych twarzy, manicure / pedicure, stylowe kurtki i obcisłe dżinsy. Inni w tłumie podpięty starannie ubrany esteta: kombinezon „klasy C”, krawat, zegarek, dyplomata – pewnie wyobrażał ostry obraz „klasycznej” pracownika banku lub średniego szczebla (choć zawiły botaniki zbyt często wydaje się w ten sposób). A trzeci popularny sport dokręcone facetów, którzy noszą Adidas czy Nike, krótkie fryzury, wnikliwie przestrzeń dróg lokalnych z 150 km / h, a na ogół prowadzić zdrowy tryb życia. Wszystkie te obrazy są dla amatorów.

Nie trzeba mówić dużo o tym, że niezgodne z zasadami higieny i niechlujne ubrania sprawią, że dziewczyna odejdzie:

  • nieczyste zęby;
  • zapach potu;
  • zapach papierosów (dla niepalących to na ogół ahtung, powodujący wymioty);
  • nieuszkodzone pachy (koszmar dla większości kobiet);
  • straszliwe paznokcie na małym palcu na grę na gitarze (lub na przechwycenie w nosie, co najprawdopodobniej);
  • wydłużone kolana spodni;
  • szpule na swetrze;
  • łupież na czarnym sweterze;
  • majtki rodzinne – spadochrony;
  • wiecznie niezmącone buty;

wszystkie te antyszpiety i antisony w pudełku!

Nieprzestrzeganie zasad higieny i niechcianych ubrań odeprzeć!

Slapping + skarpetki – osobna rozmowa. W maju z reguły tego rodzaju „tydzień mody” rozpoczyna się we wszystkich regionach kraju. Niewłaściwą rzeczą jest złe obrzydliwość. Antisex w kostce – jest bliżej prawdy. To samo odnosi się do łysiny, przebranej przez trzy pozostałe włosy. Mężczyźni, nie bądźcie klaunami!

Ale to są wszystkie teksty, dobrze znane fakty, więc porozmawiajmy o tym, co odpycha kobiety po tym, jak przyciągnęła do siebie wygląd zewnętrzny mężczyzny.

Najbardziej niewyczuci i nieatrakcyjni mężczyźni:

1 miejsce. Złoto. Synowie matki.

Pierwsze miejsce w rankingu mężczyzn bezpłciowych zajmuje, jak myślisz? Zgadza się, synu mama! Nie należy mylić z człowiekiem, który szanuje swoją matkę do jej wieku, i zainwestował w jej uprawie siły. Niemowląt chłopców (i wujkowie „za” nie jest wyjątkiem) po prostu nie może podjąć decyzję bez desek matki. Będą słuchać jej instrukcją dokonać kobieta dobrze prosić o pozwolenie na zakup niektórych przedmiotów, udział intymnych szczegółów z życia – w ogóle, lista nie ma końca. Mama i syn w tym przypadku – niezniszczalny ZSRR, a siły wroga (czytaj: kobiety) tam lepiej nie wtrącać. Dobrze, dobrze, większość pań i tak „kobieciarz” zapach mojej matki z daleka, więc trzeba go wieczorem usiąść z matką i oglądając serial „Not Born Beautiful”, a nie uczyć się rozkoszy cielesnych rozkoszy z potencjałem wybrańcem.

2 miejsce. Srebro. Jammers i gigolo.

Srebrny medal można przekazać chaosowi i gigolo. Nie będziemy kopać głęboko na „ciotek wszyscy potrzebują pieniędzy, ale co z moim delikatnym duszy”, ponieważ kobiety zawsze mogą walczyć z kategorii „Dlaczego jest tak ważny jest rozmiar moich kapłanów i kształt piersi, raczej niż objętość mojej pięknej duszy.” Tutaj wszystko jest wymienne: człowiek zawsze chce widzieć w swoim łóżku, a piękne życie, lub przynajmniej ładna dziewczyna, a dziewczyna chce mieć mężczyznę, który może sprawić, że jej prezenty, niespodzianki i zapewnienia bezchmurnym istnienie. Niestety, na małżeństwie i rynku seksualnego tej ustawy jest to miejsce od stuleci.

3 miejsce. Brąz. Osobowości niemowlęctwa i leniwe osoby.

Chwycił brąz infantylne osobowość i leniwi ludzie, którzy nie wydają się mieć wystarczająco dużo witalności zdobyć szczyt, zarobić milion, sadzić co najmniej jedno drzewo nieszczęśliwy. Ciało przetrzeć sofę i doprowadzenie groszy, czyli prawie tyle, aby się wyżywić, kobietom jest uszkodzony jeden. Brakuje jej atrakcyjność seksualną i agresję, które uczynią kobieta czuje się słaby i posłuszeństwa. Niemowląt, słabe bóle mężczyźni zawsze są obrzydliwe i nie może powodować pragnienie. Piękna połowa ludzkości w tej chwili doskonale przystosowany do życia bez silniejszej płci: wychowywanie dzieci, zarabianie pieniędzy, budowanie kariery, pełne sprzątanie – wszystkie te kobiety nauczyły się robić nie gorzej niż mężczyźni, tak aby zdobyć samicę samiec powinien być silniejszy od niej. Niestety, nie dotyczy to tej kategorii mężczyzn.

Co sprawia, że człowiek nie seksualny?

Rozmawialiśmy o najbardziej uderzających przykładach aseksualnych typów populacji męskiej. Następnie można po prostu wymienić tych, którzy mogą zostać usunięci z listy wymaganych partnerów.

Nie najbardziej żywe przykłady nie-seksualnych mężczyzn, ale …

Miłośnicy zabawy i alkoholu. Oczywiście mają szansę, ale większość normalnych dziewcząt takich „papryki” otshivaet, zanim będzie spać lub żyć razem.

Szynki, niegrzeczne i rozproszone ręce. Nie, oczywiście, są ekstremistami, ale nawet po następnej masakrze i upokorzeniu kończy się cierpliwość. Nowy głupiec, aby znaleźć co roku staje się coraz trudniejszy – kobiety też z wiekiem, stają się inteligentne.

Ludzie w miłości to żonkile. Posłuchaj, jaka jest piękna i jak boskie zadowoleni setki dziewcząt? Nie, dziękuję. Ze względu na zainteresowanie, oczywiście wszystko to jest możliwe, ale regularnie – nie. Pozwól mu mówić o jego pięknie i wielkich wyczynach seksualnych do jego refleksji lub swoich przyjaciół, którzy powiesili uszy.

Złożone mężczyźni. Oto opcje to morze. Takie osoby mogą być po prostu nieśmiały i zachowywać się w tej samej firmie, jak śmiech – nie dodaje się do mężczyzny seksualności. Inni ze względu na swoje kompleksy nie wiedzą, jak się zrelaksować w łóżku – to kolejny prezent.

Jeśli poprosisz o jakąkolwiek dziewczynę, lista kandydatów do miejsca najbardziej nie-seksualnego chłopa wzrośnie znacząco. Cóż, nie mówmy o smutku …

Nie zapomnij o rodzinach …

Co jeszcze sprawia, że ​​człowiek nie seksualny w oczach kobiety? Jeśli mówimy o związku małżonków, to tu pojawia się brak wiedzy na temat wspólnych dzieci. Nikt nie wzywa ojców, aby nie spać w nocy w pobliżu łóżeczka na równi ze swoją żoną lub po ciężkim dniu pracy, aby stworzyć idealną czystość. Ale w wolny dzień, musisz pomóc swojej żonie! Więc ona ma więcej czasu, aby dbać o siebie, to nie wydaje się, że dostała się niewoli i stał się trybikiem w mechanizmie zwanym rodzina. Mężowie, którzy tego rozumieją, pozostają pożyteczni dla swoich żon przez kilka dziesięcioleci. Są im odpuszczone zdradę, nieodpowiednie warunki mieszkaniowe i wiele innych szkół. Ci, którzy wierzą, że pomoc z żoną – nie pracy człowieka (i rzeczywiście obowiązku – do zarabiania pieniędzy), niestety, rośnie z czasem antlered, bo kobiety nie chcą tych ludzi i znaleźć ujście na boku.

Faceci, posłuchaj!

Drodzy przedstawiciele silnej części ludzkości, obserwuj swój wygląd, ale nie przesadzaj. Bądź uporczywy, umiarkowanie agresywny, maksymalnie zmotywowany, ale nie niszcz dusz i serc kobiety swoją surowością i sztywnością. Szanuj swoich wspaniałych mam, którzy dali Ci życie, ale nie przekształcaj swoich kobiet, które mają prawo żyć tak, jak chcą. I nie oszczędzaj pieniędzy na prezent dla dziewczyny lub żony, jeśli chcesz ją zobaczyć.

Dla każdej kobiety, mężczyzna, który jest kochany i kochany z nią jest sexy, ale jest asertywny i okrutny w zewnętrznym życiu. Połącz te dwa składniki i będą potrzebne!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 156, в среднем: 4,61 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: