Co to jest fagowanie pochwy i odbytu, technika, korzyści

Что такое вагинальный и анальный фистинг, техника, польза

Szanowni czytelnicy, jeśli nie wiesz, co to jest fisting i jak właściwie z nią się zaangażować, to zaspokoimy Twoją ciekawość i opowiemy o wszystkim związanym z tym pojęciem.

Ta technika ma jednoznacznie sprzeczne opinie. Natychmiast zrozumieć, jak dobry fisting, prawdopodobnie, jest niemożliwe. Ktoś może powiedzieć, że to jest obrzydliwe, dla innych ten rodzaj romansu niesie ze sobą niezrównany orgazm. Szczerze mówiąc, w tej technice seksu więcej szkody niż pożytku. Weźmy wszystko w kolejności.

Fisting to sposób satysfakcji seksualnej, polegający na penetracji palców lub pięści do pochwy kobiety lub jej otwarcia analnego. Praktykuj „głębokie” pieszczoty rękami i możesz, ale kiedy zrozumiesz: fisting – nie dla wszystkich.

Co to jest fisting?

Korzyści i szkody z fisting dla zdrowia, możliwe konsekwencje

Opinia lekarzy również nie pozwala jednoznacznie ocenić korzyści i niebezpieczeństw związanych z tym źródłem przyjemności. Z jednej strony eksperci są pewni: jeśli zrobisz wszystko dobrze, nic złego się nie zdarzy.

Ponadto, w pewnym stopniu fisting jest nawet uznane za użyteczne:

 • penetracja pięści do pochwy pomaga rozwinąć intymną muskulaturę, która jest z pewnością przydatna w pracy: przechodzi z minimalnym bólem;
 • penetracja palców lub dłoni do odbytnicy dla mężczyzny gwarantuje nie tylko nowe, jasne doznania, ale także zapobiegawcze masowanie gruczołu krokowego.

Tak więc, zarówno fagowanie pochwy, jak i analne nie jest szkodliwe dla gospodarza. W istocie proces penetracji dłoni w łonie i początek orgazmu nie zagraża niczym, jednak taka technika może mieć wiele niebezpiecznych konsekwencji. Wynikiem konkretnych gier miłosnych często stają się znaczące problemy zdrowotne, zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet.

Na przykład wynik pewnego rodzaju intymnych gier dla kobiet może być:

 • rozciąganie mięśni pochwy, których przywrócenie zajmie dużo czasu, wykonanie specjalnych ćwiczeń;
 • prawdopodobieństwo infekcji STD;
 • ryzyko zatrucia krwi.

Dzielni mężczyźni, którzy zdecydowali się zastosować analny fisting, powinni być przygotowani na ryzyko powstawania nie mniej poważnych powikłań. Nadmierne rozciąganie tkanek odbytnicy może prowadzić do ich rozdarcia, u kobiet – do tworzenia jelitowych przetok pochwy. Ponadto najczęstszym problemem napotykanym przez nowo przybyłych do fisting jest nietrzymanie stolca.

Ważnym punktem jest również to, że w każdej osobie odbywa się osobiste cechy i wymiary, dlatego w takich zawodach ważne jest, aby wziąć pod uwagę możliwości organizmu. Jeśli odbytnica nie jest przeznaczona do płci męskiej lub żeńskiej fisting, ani przedłużony rozwój zwieracza ani smarowanie nie pomogą.

Rękawice i środek smarujący do fałdowania odbytu

Co jest konieczne do fisting i osiągnięcie orgazmu

Oprócz fizjologicznych konsekwencji tego typu seksu warto zauważyć psychologiczne koszty procesu. Niektórzy ćwicząc fisting, pamiętaj, że po penetracji pięty regularny seks z partnerem nie zaimponuje im. Aby osiągnąć orgazm, kobieta nie będzie miała wystarczającego standardowego obwód penisa, a nawet największego dildo. Zminimalizowanie prawdopodobieństwa wystąpienia negatywnych konsekwencji i nieprzyjemnych doznań może, jeśli są odpowiednio przygotowane do tego procesu.

Kluczem do sukcesu i bezpiecznej fisting jest spełnienie kilku warunków:

 1. Pragnienie praktykowania tego rodzaju intymnej relacji musi być wzajemne.
 2. Biernym partnerem, niezależnie od tego, czy kobieta jest mężczyzną, czy mężczyzną, powinna znajdować się na szczycie emocji.
 3. Bardzo ważne jest, aby obaj uczestnicy procesu mieli zaufanie i wzajemne zrozumienie.
 4. Nie można spieszyć się z pierwszymi ruchami, bezpośrednią penetracją. Wszystko powinno być zrobione powoli, starannie, gdy boli się uczucie, pasywny partner musi natychmiast przerwać.
 5. Nie zapominaj o higieny i manicure. Długie, gładkie gwoździe mogą uszkodzić błonę śluzową.
 6. I oczywiście używać smaru maksymalnego.

Wielu ludzi interesuje się tym, jak angażować się w fisting. W pewnym stopniu pragnienie przenikliwego partnera powinno być wyższe, ponieważ będzie musiał być cierpliwy i uważnie słuchać reakcji drugiej połowy. Nie musisz przekonywać swojego partnera i nalegać, aby to miało się teraz zdarzyć. Przed rozpoczęciem fuzji pochwy lub analnego konieczne jest pobudzenie kobiety, pomoże w tym długim preludium, masaż intymnych części ciała, jakość cunnilingus. Facet zrelaksować się może z dobrym dżemem, tylko najważniejszą rzeczą – nie pozwól mu skończyć, ponieważ przedwczesny orgazm może pozbawić nastroju do kontynuowania.

Techniki fisting

Kilka słów na temat techniki penetracji: jak angażować się w fisting

Tak więc, gdy tylko bierny partner przygotuje się i ze wszystkimi jego pojawieniami demonstruje pragnienie natychmiastowej inwazji, można przejść do sprawy głównej:

 1. Należy natychmiast zauważyć, że fisting fałszywe wymaga zastosowania procedur czyszczenia i użycia aktywnego partnera sterylnych rękawiczek. Możesz rozpocząć natychmiast po lewatywie.
 2. Na początek nie próbuj wprowadzać całej dłoni do odbytnicy lub pochwy. Zacznij od penetracji jednego palca, jeśli wszystko pójdzie dobrze, dodaj jeszcze jeden palec.
 3. Gdy tylko cztery palce są w środku, wszystko, poza dużą, może zacząć poruszać się lekko. Jednocześnie można towarzyszyć fisting z pieszczota łechtaczki, a dla mężczyzn, skutecznym sposobem na relaks i przygotowanie odbytnicy do penetracji pięści będzie anilingus.
 4. Starając się wsiąść do całej dłoni, trzeba mocno zacisnąć kciuk. Jeśli wszystko się skończy, weź krótką chwilę, niech partner przyzwyczai się do nowych wrażeń.
 5. Następnie należy złożyć rękę w pięść i ostrożnymi ruchami do przodu do tyłu lub okrągłymi, obrotowymi tarciami, nie pozostawiając wnęki, przynieś swojego partnera do orgazmu.

Po najważniejszej rzeczy trzeba ostrożnie wycofać rękę z pochwy lub odbytu. Powinno to nastąpić, po rozluźnieniu pięści, powoli i stopniowo.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 315, в среднем: 4,66 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: