Co to jest orgazm klitoralny i jak przynieść dziewczynę do niego

Что такое клиторальный оргазм и как довести до него девушку

Orgazm klasyczny u dziewcząt nawet dzisiaj powoduje wiele kontrowersji wśród mężczyzn. Ktoś jest pewny, że ta przyjemność seksualna jest dostępna dla każdej pani, a jej młoda dama nie będzie trudna. Inni uważają, że każda kobieta może osiągnąć samopoczucie łechtaczki niezależnie, więc zwracają uwagę tylko na tradycyjny akt pochwy.

A tylko specjaliści w dziedzinie seksologii wiedzą prawdę: to ciało kobiecego wymaga szczególnej, drżącej postawy z boku. Aby zrozumieć, to jest orgazm dziewcząt z powodu stymulacji łechtaczki, każdy facet powinien zrozumieć cechy kobiecej fizjologii.

pozycja łechtaczki

Co mówią naukowcy o orgazmie łechtaczkowej u kobiet

Ta erogenna strefa sama w sobie – gwarancja, że ​​dama z pewnością doświadczy szczyt przyjemności nawet bez penetracji pochwy. Zdaniem naukowców, orgazm łechtaczkowy jest w stanie osiągnąć absolutnie wszystkie dziewczyny na ziemi, więc aby przynieść im tę przyjemność, co do zasady, nie jest trudne. Wystarczy, że pobudzam ten erogeniczny region, składający się z niezliczonej liczby receptorów nerwowych oraz wrażliwych stref sąsiadujących z nim.

Wcześniej uznano za bardzo rozpowszechnione stanowisko zajmowane przez naukowców w odniesieniu do orgazmu klitoralnego jako jedynego sposobu samoświadomości kobiet. Naukowcy wierzyli, że w młodym wieku młode dam mają możliwość otrzymania tylko tego rodzaju przyjemności, ale gdy dorasta, stopniowo zmienia się w pochwy. W rzeczywistości tak nie jest. Niezależnie od wieku, cech narodowych i konstytucji ciała, natura przyznała wszystkim osobom płciowego seksu możliwość przeżycia orginalnego skrzepu.

Aby dostarczyć ją dziewczynie w pozycji „misjonarskiej” jest prawie niemożliwe, ponieważ ta erogenna strefa znajduje się poza zasięgiem penisa. Aby dotknąć tych dwóch części męskiego i żeńskiego ciała, można prawidłowo wybrać kąt penetracji od góry do dołu i tylko wtedy, gdy łechtaczka nie znajduje się w nienormalnej odległości od wejścia do pochwy (powyżej 2,7 cm). W przeciwnym razie konieczne jest zmodyfikowanie pozycji seksualnej lub wpływanie na intymny naciąg nerwowy palcami i językiem.

Orgazm klitoralny wpływa na dziewczynę, a także na pochwy, jedyną różnicą jest krótszy czas trwania i nasilenie pierwszego. Ponieważ głowa tej części ciała wzbogacona jest naczyniami krwionośnymi i wrażliwymi receptorami, irytujące ruchy ciała powinny być lekkie i łatwe.

stymulacja łechtaczki

Jak przynieść przyjemność partnerowi w postaci orgazmu łechtaczkowego

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma jednoznacznych zaleceń dotyczących stymulacji łechtaczki, ale technika wpływania na najbardziej delikatną i łatwo pobudzającą część kobiecej sylwetki wymaga kilku prostych zasad:

  1. Kiedy dotykasz łechtaczki, partner powinien zająć się starannością, aby upewnić się, że dłonie są ciepłe i wilgotne. Wazelina lub specjalny żel-smar pomogą wyeliminować suchość. Nawilżać „narzędzie” do stymulacji może być również naturalne, penetrując do pochwy.
  2. Bezpośrednie uderzenie polega na gładzeniu, niewielkim tarcie i palcowaniu palcem palca, aby zachęcić ciało lub ogon łechtaczki do korzystania z bardziej agresywnych, intensywnych ruchów.
  3. W aktach seksualnych w ułożeniu „Doggie-style” przyjemność może otrzymać wyłącznie partner, jeśli dziewczyna nie jest zdolna przetestować innego rodzaju orgazm, z wyjątkiem klitoralnogo. Najlepszą postacią stymulowania erogennego organu kobiecego jest „zmieniona misja”, w której nogi dziewczynki są popychane razem.
  4. Aby zrozumieć, że fala przyjemności zbliża się do dziewczyny bardzo blisko, można zwiększyć łechtaczkę i zwiększyć jej temperaturę. W tym momencie zatrzymaj partnera w każdym przypadku niemożliwe.

Aby dostarczyć dziewczynce orgazm łechtaczki, facet może sprawić, że jej cunnilingus. Seks oralny zawsze kończy się pomyślnie dla sprawiedliwego seksu. Kobieta jest ważne, aby skupić się na bliskości i być tak zrelaksowany jak człowiek powinien trzymać „rękę na pulsie”, obserwując reakcję partnera do każdego ruchu języka.

Stymulowania łechtaczki podczas seksu może być praktycznie dowolna pozycja, z wyjątkiem tych, których ręce partnerskie pełny. Na przykład „Jeździec” otwiera pełny dostęp męskich dłoni do kobiecych narządów płciowych i klatki piersiowej. Jednak dziewczyna nie jest zabronione, a większość głaszcząc stref erogennych produkować jasną błogą przyjemność.

dziewczyna ma orgazm

Orgazm klasyczny: dlaczego niektóre dziewczyny doświadczają tylko niego

A jednak terapeuci seksualni w jednym głosie twierdzą, że stymulowanie łechtaczki daje przyjemność wszystkim kobietom bez wyjątku. Ale w rzeczywistości jest wiele kobiet, które w ciągu swojego życia nigdy nie mogły cieszyć się kulminacją intymnego procesu, z którego winą jest niezapowiedziane lub samolubne działania partnera. Z tego samego powodu w większości przypadków jest główny, także gdy specjaliści próbują dowiedzieć się, dlaczego dziewczyna nie może doświadczać innego rodzaju orgazmu, a nie łechtaczki. Właściwa stymulacja ścian pochwy wymaga znacznie więcej męskiej wiedzy, doświadczenia i umiejętności.

Czasem młode panie mają wystarczająco dużo wrażeń, które otrzymują z pobudzeniem łechtaczkowym, wstępnymi pieszczotami i preludiami do współżycia seksualnego. W tym przypadku facet nie wprowadza żadnych zmian do intymnego życia z partnerem, ponieważ często nawet nie zdaje sobie sprawy, że ma problemy z osiągnięciem orgazmu pochwy.

Wiele dziewczyn demonstruje ich przyjemność, nie chcąc zniszczyć męskiego poczucia własnej wartości i poczucia własnej wartości. Jest to jednak całkowicie błędna i nieuczciwa postawa w stosunkach dwóch kochających ludzi. Aby osiągnąć harmonię i maksymalną satysfakcję ze sobą, tylko szczery i otwarty.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 272, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: