Co to jest squirt, jak doprowadzić dziewczynę do strumienia orgazmu

Как довести девушку до струйного оргазма, секреты сквирта

Wątpliwości w istnieniu nakłucia są wrodzone nie tylko dla facetów, ale także dziewcząt, którzy nigdy nie doświadczyli orgazmu jet w swoim życiu. Rodzaj przyjemności uzyskany w wyniku właściwej stymulacji punktu „G” nazywa się również mokrymi, a nawet żeńskimi wytryskami.

Często mężczyźni, którzy są zaznajomieni z filmami pornograficznymi, spotykają się z podobnymi grankulkami, oglądają filmy dla dorosłych, ale jak doprowadzić do orgazmu strumienia swojej dziewczyny, nie wiem.

Na początek,czy w ogóle może istnieć kaszel i że z punktu widzenia kobiecej fizjologii. Okazuje się, że nie może być doświadczony przez wszystkie uczciwe płci. Ponadto, mając niesamowitą okazję i rzadką okazję do uzyskania eleganckiej przyjemności, młode panie są często nieśmiały i zaprzeczają temu.

dziewczyna na łóżku

Wielu wiodących ekspertów z ubiegłego stulecia mówiło o przyczynach i naturze tak zwanej ejakulacji kobiet. W szczególności Van de Velde był pewny, że sam fakt rzucania kobiet z ciała czegoś podobnego do mężczyzn nie jest znany zdrowym zdrowym kobietom. Tymczasem brak orgazmu jet w większości jest absolutną normą dla innych.

Okazuje się, że płyn, który nazywa się żeńską ejakulatą, wyróżnia się przed młodą damą przed nadchodzącym nabyciem przyjemności lub z nim natychmiast. We wspólnej sytuacji jej objętość jest tak mizerna, że ​​doprowadzenie dziewczyny do orgazmu, jako takiego strumienia, nie można zauważyć. Wydalanie w moczu, sporadycznie przekraczające 5 ml przezroczystej cieczy, nie pozwala na skoncentrowanie się na orgazmie. Jednocześnie, aby nie zauważyć, około 50 ml wytworzonej substancji jest po prostu niemożliwe.

Podstawowe zalecenia dotyczące przygotowania do seksu i zabrudzenia

Więc, aby facet przyniósł dziewczynę do strumienia orgazmu, musisz wiedzieć, jak prawidłowo przygotować się do intymnego procesu. Przede wszystkim należy dbać o atmosferę predysponującą do intymności. Nic nie powinno rozpraszać partnerów, a człowiek powinien być w jak największym stopniu skupiony na odczuciach pół.

Główne działania mające na celu przygotowanie do niezapomnianego związku seksualnego są następujące:

  1. Odłącz wszystkie telefony i anuluj wszystkie spotkania – obaj partnerzy muszą być przygotowani na to, że wszystko nie zniknie szybko, może to potrwać kilka godzin.
  2. Znajdź romantyczną muzykę z wyprzedzeniem, idealną do relaksu i intymności.
  3. Utwórz atmosferę predysponującą do samotności, lekkich świec, lampy aromatycznej, pamiętaj, aby zamknąć zasłony i wyłączyć światło.
  4. Zadbaj o higieniczną stronę: przygotuj ręczniki, serwetki.
  5. Przejdź do gry wstępnej.

Ostatni podręcznik jest obowiązkowy. Zabierz dziewczynę do strumienia orgazmu, ponieważ nie powinna jej ekscylować, będzie to dość trudne. Doświadczeni mężczyźni twierdzą, że założenie partnera na moczenie jest bardzo ważne, jest to jeden z elementów skutecznego zakończenia stosunku płciowego.

pieści partnera

Wstępne pieszczoty powinny trwać tak długo, jak długo mogą być potrzebne w celu zmaksymalizowania damy. Nie ma się spieszyć, więc możesz używać wszystkich metod wzajemnego rozgrzania. Głaskanie, całowanie, pieszczenie, lizanie, gryzienie i ssanie – możesz zrobić absolutnie wszystko, najważniejsze jest to, że każda akcja jest lubiana zarówno przez faceta jak i dziewczyny.

Nawiasem mówiąc, jedną z popularnych tajemnic długotrwałych emocji jest masaż erotyczny ze specjalnymi olejkami eterycznymi zawierającymi afrodyzjaki. Aby porównać efekty olejów na skórę i zmysłowość kobiet z niczego nie uda: jest to preludium pomoże panienka poczuć błogość, utrzymać go na namiętny seks, najbardziej zrelaksowany.

Jak zacząć i doprowadzić kobietę do niezapomniany oddech

Zbliżanie się do faceta, który musisz zrozumieć, że aby doprowadzić dziewczynę do strumienia orgazmu, może mieć wpływ tylko na zewnętrzne erogeniczne miejsca i jego punkt G. Cunnilingus pomoże jakościowo pobudzić łechtaczkę, ale aby dostać się do tajemnicy w pochwie potrzebujesz pomocy delikatnie męskie palce.

Poszukiwanie punktu G daje największe trudności niedoświadczonym miłośnikom, ale ci, którzy wielokrotnie wiwatowali połówki wodą, dokładnie wiedzą, gdzie ją znaleźć:

  1. Jeśli naturalny środek poślizgowy pochwy nie jest wystarczająco wydajny, potrzebny jest specjalny środek poślizgowy. Wszelka penetracja i sympatia przy pomocy środków erotycznych staną się przyjemniejsze.
  2. Ponieważ punkt G znajduje się na górnej ściance pochwy, człowiek powinien założyć palec środkowy tak, aby tylna część dłoni podniosła wzrok.
  3. Czując parę centymetrów przy wejściu do pochwy, partner znajdzie mały guzik – jest to punkt odpoczynku i orgazmu raju kobiet.

Aby doprowadzić dziewczynę do strumienia orgazmu, musisz robić okrągłe ruchy rękami, okresowo naciskając na uderzenie. Często u dorosłych sklepach sprzedają specjalne zabawki zaprojektowane właśnie do stymulacji punktu G. z Z ich pomocą możliwe jest zróżnicowanie procesu podejmowania jasny akcent w miłości zabawę.

Aby zrozumieć, że udało mu się doprowadzić swojego partnera do wody, mężczyzna będzie w stanie odczuć. Przed rozpoczęciem szczytu, wejście do pochwy znacznie zwęża się, staje się obrzękane, jakby obrzęk. Wzrost wielkości i guzka – robi się i staje się twardy, nie może być mylony z czymś innym. Cechą wystąpienia mokrego orgazmu, ekspertów z dziedziny stosunków seksualnych, jest wyraźne zapotrzebowanie na toaletę dla dziewczyny. Kiedy chce oddać moczu, musisz wytrzymać. Odprężając się, pochwa ujawni sekret – ejakulat żeński.

doprowadzając dziewczynę do orgazmu

Dziewczyna będzie w stanie doprowadzić się do orgazmu strumieniowego, jeśli jej ręka kieruje działaniami partnera we właściwym kierunku. Uczucia, które obejmują młode panie podczas zabiegu, są porównywalne z orgazmią łechtaczkową lub pochwową. Nowe jasne uczucia i największa przyjemność – to cena eksperymentów miłosnych.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 214, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: