Co większość kobiet uważa za seks, tajne myśli

О чем думает большинство женщин во время секса, тайные мысли

Witam, drodzy czytelnicy! Czy wiesz, że jakość intymnego życia zależy w dużej mierze od twoich myśli podczas intymności?

Na przykład kobiety w tym procesie często rozważają różne tematy, zaczynają filozofować sens życia i marzyć o pięknie Hollywood, kończąc na planowaniu nadchodzącego dnia i opracowaniu menu dietetycznego dla dzieci.

Mężczyźni, z drugiej strony, nie mogą myśleć o niczym innym: ich fizjologia jest ułożona inaczej, dlatego niepożądane myśli mają wpływ na podniecenie i erekcję. Aby udowodnić swoją pełną „gotowość bojową”, facet musi skoncentrować się na urokach partnera. Dziś postaramy się rozwiązać zagadkę i odpowiedzieć na pytanie, co kobiety pomyślą podczas seksu.

Fantazje podczas seksu

Jakie są myśli kobiet podczas stosunku płciowego

Jakby wiernym małżonkom nie było przyjemne, ale czasami dziewczyny myślą o innych chłopakach podczas seksu rodzinnego. Mężczyźni, natychmiast uspokajają się: myśli z twojej pół, z reguły, nie posiadają kontekstu zdrady, nie zdradzą cię i nawet nie rozważycie tej możliwości rozwijania stosunków. Po prostu, w przeciwieństwie do materialnej fizjologii mężczyzn, kobiety potrzebują platonicznych związków nawet w pasji pasji. W tym przypadku obiekt wymyślony może nie lubić dziewczyny.

Ale najczęściej podczas seksu dziewczyna myśli po prostu o seksie. Wyobraża sobie, że kochasz plażę, eksperymentujesz z pozami lub spróbuj nowych pieszczot.
Szczególnie często myśli te są odwiedzane przez nieśmiałe i skromne młode panie, które same nie mogą decydować i powiedzieć partnerowi, jak postępować, czy też kierować swoje ręce we właściwym kierunku. Kompleksy i uprzedzenia są główną przeszkodą w emancypacji w łóżku, a potem kobieta, i tak będzie milczeć, marzyć i fantazjować o zabronione, co przyczyni się do osiągnięcia maksymalnej przyjemności.

Dlaczego kobiety pomyślają podczas seksu o problemach i sprawach

Para mieszkała razem przez okres dłuższy niż rok, dla żony seks jest często cywilny dług w dosłownym tego słowa znaczeniu. Utihnuvshaya pasją na przestrzeni lat prowadzi do spadku libido u kobiet i sam proces intymny przestaje mieć swoje dawne znaczenie. żona często odnoszą się do seksu z mężem jako jeden z ich codziennych obowiązków (np mycia, czyszczenia lub przygotowania żywności), która w rzeczywistości nie przynoszą wiele przyjemności, ale do realizacji ich jeszcze.

Ponadto, przełącznik od prac domowych i opieki dla gospodarstw domowych, aby otrzymywać przyjemność kobiety, w zasadzie, nie zainteresowany seksem, staje się niemożliwe. Okazuje się, że szef partnera podczas intymności jest wypełniona czymś, ale nie chęć osiągnąć szczyt rozkoszy i promocji małżonka.

Czy w trakcie tego procesu można myśleć o czymkolwiek innym niż seks? Wiele kobiet uważa, że ​​rozproszony przez chwilę, wszystko idzie źle, ona coś przeoczyć, nie miał czasu, aby zakończyć, a to będzie trudniejsze do poprawienia i haczyk. Co partner rozważa podczas seksu, w dużej mierze zależy od mężczyzny. Po tym wszystkim, tylko on jest w stanie przejąć nie tylko ciało, ale także myśli, uczucia i pragnienia ukochanej. Idealny kochanek bez wysiłku zmusi kobietę do odprężenia i nie myślenia o niczym, z wyjątkiem ich intymności.

To, czego nie musisz myśleć podczas seksu

O tym, co kobieta jest niepożądana do myślenia podczas intymności

Prawdopodobnie wszyscy słyszeli powiedzenie, że wszystkie problemy w naszej głowie, a raczej nasze myśli i postawy. Aby uniknąć niepowodzenia w łóżku, ważne jest właściwe zaplanowanie siebie. Myśląc w czasie seksu o tym, czego nie potrzebujesz, kobiety zamiast kochać namiętną fikcję skazują się na wykonanie ćwiczeń fizycznych, które nie mogą prowadzić do relaksu i orgazmu.

Dalej, dajmy przykład kilku podstawowych myśli o tym, że kobiety zabronione są myśleć:

  1. „Dlaczego tak wiele się zmienił, co się stało?” Kobieta, patrząca na jej wiernych, zdaje sobie sprawę, że nie jest wcale taki sam, jak przedtem. W pierwszych miesiącach życia razem wszystko się zmieniło, ale teraz … Pamiętaj, dziewczyny, przeszłość jest źródłem wspaniałych, ciepłych wspomnień, ale nie wzorem dla prawdziwych relacji. Powrót do niego jest niemożliwy, więc musisz żyć dzisiaj, to.
  2. „Ale pierwsza była lepsza od niego”. Porównaj jego obecnego człowieka z poprzednim, nawet w jego myślach – największym błędem kobiety. Seksolodzy uważają to zjawisko za najbardziej niebezpieczne dla intymnych związków między małżonkami. Zakłócają się z radością, a czasami stają się zbyt nachylone, a prędzej czy później seks z mężem całkowicie przestaje aranżować kobietę, która sprzyja znalezieniu nowego obiektu do wykonania jej fantazji.
  3. „Gdzie on jest w pośpiechu, nie będę miał czasu, aby skończyć znowu!” Rzadką kobietą jest narzekanie każdego partnera, zamiast pomagać mu w dostosowaniu rytmów intymnego procesu. Mroczne myśli nie pozwalają zrelaksować się i poddać się procesowi, co z kolei uniemożliwi partnerowi. Para musi znaleźć kompromisy w każdej sytuacji i otwarta do siebie w każdej sytuacji.

Myśli mężczyzny i kobiety podczas seksu

Co kobiety myślą podczas seksu to orgazm lub dlaczego nie nadejdzie. Przyjemność nie przyjdzie, jeśli ciągle skupisz się na niej. Ważne jest, aby dama skupiała się na uczuciach, więc musi ciągle przekazać swoje uczucia człowiekowi za pomocą jęków, westchnień, ruchów ciała i słów. Jeśli zrobi coś złego, nie czekaj, aż się skończy. musisz mu powiedzieć o tym i powiedzieć, jak postępować.

W żadnym przypadku podczas seksu kobieta nie powinna myśleć o tym, czy jej partner kocha. Jeśli takie myśli są odwiedzane w procesie, możemy założyć, że nic się nie stanie. W najmniejszym nieufności wobec mężczyzny nie chodzi o to, jaka intymność w pełnym wymiarze, zarówno fizyczna, jak i duchowa, nie może. Jeśli doświadczasz wyraźnego braku dowodów na miłość partnera, po prostu opowiedz mu o tym częściej, najprawdopodobniej człowieku i nie wiesz, jak ważne jest dla Ciebie.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 302, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: