Co zrobić, jeśli dziewczyna jest zraniona, aby uprawiać seks analny?

Что делать, если девушке больно заниматься анальным сексом

Drodzy czytelnicy, dzisiaj będziemy rozmawiać o problemie, odpowiedź na które chcieliby wiedzieć, setki tysięcy kobiet na całym świecie. Skupi się na doznaniach doświadczają podczas seksu analnego i dlaczego panienki często bolesne kochać „od tyłu”.

Ten rodzaj współżycia seksualnego nie może być uznane za konwencjonalny, ale absolutnie nienaturalne, gdy odwołanie się do niego pary heteroseksualne nazwać to język nie włącza. Tak, ktoś może jak ktoś powiedział „zboczenie”. Dla mężczyzn i kobiet, którzy korzystają anal sex monotonii rozwiązać problemy w swoim życiu seksualnym, jest to sposób na znalezienie sparowany większego zaufania i wzajemnego zrozumienia.

odmowa uprawiania seksu analnego z powodu bólu

Główne powody, które mogą być bolesne podczas seksu analnego

Wszystkie dziewczęta, które przynajmniej raz próbowały wniknąć do odbytu, jednakże, podobnie jak te, które radzą sobie z dozwoloną regularnością, nie są znane z pierwszej ręki: boli. Ponadto, po pierwszym seksie analnym, dyskomfort i ból mogą pozostać przez kilka dni. Wszelkie sposoby, które przypuszczalnie pozwalają na takie powinowactwo bez bólu, mają na celu zminimalizowanie nieprzyjemnych uczuć partnera. Ale całkowicie, aby ocalić od bolesnego zespołu w penetracji członka mężczyzny w odbyt nic nie może.
 
Sam akt seksualny jest uważany za niekonwencjonalny. Matka Natura, tworząc zwieracz, zadbała tylko o wygodne wydalanie produktów życia z ludzkiego ciała. Anus nie jest przeznaczony do wprowadzenia obcych ciał, które w rzeczywistości są prąciem faceta. Dlatego, decydując się na seks analny, musisz zrozumieć, że dyskomfort nie da się uniknąć.

W przypadku, gdy proces staje się bardzo bolesny, przyczyna leży w innym:

  1. Kobieta nie była emancypowana wystarczająco i zrelaksowała się, aby wniknąć. Co do zasady, uważając się za nieprzygotowana, pani ryzykuje, że nie jest to najbardziej przyjemna „niespodzianka”. Szczególnie często tak się dzieje, gdy partner, bez uprzedniej zgody z kobietą, nagle wchodzi do środka. Boli, jeśli dziewczyna w takiej chwili prawdopodobnie nie musi rozmawiać. Taki seks analny powstrzyma pragnienie partnera od niekonwencjonalnej intymności na zawsze i może powodować wiele negatywnych konsekwencji.
  2. Seks jest brutalny. W przypadku przymusu do stosunku płciowego, dziewczyna nie będzie w stanie zrelaksować się, co oznacza, podobnie jak w poprzednim przypadku, że nie jest gotowa do wniknięcia.
  3. Jeśli smar nie jest używany wystarczająco podczas seksu analnego, dziewczyna również będzie bolała. Żadne odprężenie nie uratuje przed nietolerancją bolesności, jeśli kobiece penis i odbyt nie są smarowane.
  4. Przed bezpośrednim wnikaniem człowiek musi aktywnie symulować zwieracz, działając na nim lekkimi ruchami masażu palcami lub językiem. Ale w tym przypadku nie można zrezygnować z smarowania.

jak przygotować się na seks analny

Jak przygotować się na seks analny, aby nie bolało

Obawy przed nieznośnym dyskomfortem wcale nie zdają sobie sprawy z fantazji seksualnych milionów ludzi. Aby zrozumieć, dlaczego podczas seksu analnego staje się bolesny, konieczne jest zrozumienie natury zwieracza. To prążkowane mięśnie również daje do treningu, jak każdy inny mięsień na ciele. Czy ktoś zaczyna trenować sport, podnosząc najcięższe pręty i hantle? Nie, bo to boli. Również z zwieraczem: brak przygotowania odbija się w końcu przez nieprzyjemne doznania.

Jeśli chodzi o to, czy boli to angażować się w seks analny, można jednoznacznie odpowiedzieć. Ale nadal szanse na sukcesie będą całkiem przyzwoite, jeśli obaj partnerzy przystępują do przygotowania seksualnego. W szczególności, aby w pełni penetrować kobiece odbyt, konieczne jest:

  1. Oczyścić jelito z lewatywą. Seksolodzy są zdania, że przed każdym powinowactwem „za” dziewcząt nie trzeba strzykawki. Naturalne opróżnianie jelit przed stosunkiem płciowym wystarczy. Ale za zbyt piskliwy i doświadczając czystości, musisz poddać się dodatkowej procedurze.
  2. Aby uniknąć bólu i dyskomfortu podczas seksu analnego, należy ograniczyć się do jedzenia ciężkiej żywności w celu trawienia. Produkty tłuszczowe, mleczne i fermentujące muszą zostać wykluczone z diety tylko na kilka dni przed zaplanowanym coitusem.
  3. Biorąc pod uwagę wszystkie opisane powyżej momenty, partner nadal ryzykuje skrzywdzenie kobiety. Stopie tarcia, określa głębokość penetracji. Ruch ciała powinien być pewny, ale bez pośpiechu. Ważne jest, aby dać dziewczynie możliwość stopniowego przyjmowania penisa.

Ból po stosunku analnie jest sygnałem wizyty u lekarza

Dyskomfort po seksie analnym w kapłanie w kobiecie, która prześladuje ją przez ponad 2-3 godziny prawdopodobnie jest oznaką urazu. W takim przypadku należy skonsultować się z proktologiem i rozpocząć leczenie w odpowiednim czasie. Pęknięcia i hemoroidy są dalekie od najbardziej przyjemnego wynagrodzenia na pięć minut przyjemności.

Przy okazji, często ból po seksie analnym występuje u mężczyzn. Powodem tego jest często brak antykoncepcji podczas penetracji. Pestki oportunistycznej mikroflory, wchodzące w cewkę moczową, powodują stan zapalny.

Antykoncepcja jest bardzo ważna dla seksu analnego

Aby zapobiec powstawaniu powikłań i chorób zakaźnych, podstawowe zasady higieny pomogą. Po tym, jak penis przeszedł do odbytnicy, nie możesz zmieniać seksu analnego z pochem bez kąpieli. W związku z tym „bliskość” niestandardowa „w większym stopniu zagraża kobietom. Często ból po anima intima wskazuje na zakażenie chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Można wywnioskować, że: ból po seksie analnym – zjawisko naturalne. Im więcej partnerów dowie się, jak zmniejszyć taki dyskomfort, tym mniej nieprzyjemnych uczuć i konsekwencji kobiety będą mieć. Nie zapomnij o używaniu smarów i prezerwatyw. Przyjemność, oczywiście, ma znaczenie w intymnym życiu, ale zawsze trzeba pamiętać o zdrowiu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 204, в среднем: 4,78 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: