Czy dziewczyny lubią robić oral, dlaczego iz jakim członkiem

Нравится ли девушкам делать минет, почему и с каким членом

Witaj, drodzy czytelnicy, dzisiejszy materiał poświęcony jest wyłącznie męskiej połowie naszej publiczności. Wielu facetów zadawala pytania o relacje swoich partnerów z seksem oralnym i dochodzi do niezaprzeczalnego rozkoszy, gdy dowiadują się, że ich dziewczyny lubią robić oral.

Faktycznie, seks z kobietą, która ma co najmniej kompleksy w łóżku to sen każdego mężczyzny płciowo dojrzałej. Ale co przecież może młode panie, które uprawiają w ich połówkach blowjob? Czy to jest 100-procentowy mit? Spróbujmy zrozumieć i dowiedzieć się, co dziewczyny doświadczają podczas seksu oralnego jako gospodarza.

Co przyciąga kobiety do blowjob i dlaczego oni robią to dla mężczyzn?

Faceci nie rozumieją, dlaczego dziewczynki lubią robić oral. Seks oralny jest słabością każdego mężczyzny, ale co kobieta w tym samym procesie? Ostatecznym celem blowjob, podobnie jak inne związki seksualne, zaczyna orgazm.

Czy to prawda, że dziewczyny lubią blowjob?

Z seksem pochwy i nawet analny, obaj partnerzy mogą skończyć, ale w rzeczywistości kobiety nie doświadczają orgazmu od ssania penisa. W prostych słowach, gdzie ich korzyści? Łatwiej jest znaleźć argumenty, na podstawie których kobiety powinny odmówić seksu ustnego. Z zasady powszechne powody kobiecej niechęci do robienia blowjobs są dość logiczne: niektóre kobiety kategorycznie przeciw wytrysku w ustach, ktoś uważa, że ​​penis jest czymś zabrudzonym i pogardzanym, aby lizać i ssać go.

Ale niektóre dziewczyny naprawdę lubią robić oral. „Czy to prawda?” – faceci pomyślą, ale dlaczego nie? Seks oralny, podobnie jak inne intymne intymności, powinien dać przyjemność obu partnerom. Inaczej, jeśli kobieta zmusza siebie i nie lubi procesu, seks ten nie przyniesie niczego dobrego.

Dlaczego niektóre dziewczyny lubią robić partnera z udziałem blowjob?

Wszystko jest o wiele łatwiejsze, niż się wydaje na pierwszy rzut oka: dziewczyny robią obciąganie tylko z dwóch powodów:

 1. Ona sama lubi wrażenia obecności członka ukochanego w ustach.
 2. Pragnie udzielić nieziemskiej przyjemności partnerowi.

Trzecia opcja nie może być. W każdym razie faceci tych dziewczyn są bez wątpienia szczęśliwi. I zamiast myśleć o tym, co może obejmować ich połówki seksu oralnego, lepiej jest się zrelaksować i cieszyć się częściej.

Aby zrozumieć, co dokładnie przyciąga kobiety do seksu oralnego i dlaczego inicjatywa blowjob często należy do słabszej płci, możesz dalej:

 1. Ta forma intymności pozwala panu wziąć władzę w ręce (a raczej usta), a jednocześnie pokazać swoim bliskim brutalne pragnienie posłuszeństwa. Nie jest tajemnicą, że kobiety ze swej natury wybierają silnych mężczyzn, a pod nieświadomym poziomem jest niezwykle ważne, aby czuli ich moc.
 2. Z niczym w przeciwieństwie do przyjemności seksu oralnego, jak doświadczać mężczyzn, więc czemu nie proszę ukochanego? Ponadto, jest to wspaniała okazja, aby zrealizować najbardziej niesamowite erotyczne fantazje człowieka.
 3. Dziewczyny, które lubią robić standardowe lub gardłowe blowjob, często stają się przedmiotem podziwu partnera. To nie może być pozytywnie odzwierciedlone w samopoczucie kobiet.

para zaangażowana w seks oralny

W rzeczywistości, większość młodych pań chciałaby robić loda do człowieka, ale do zatrzymania ich działania są złożone, złe doświadczenia z przeszłości, a także nieprawidłowe zachowanie chłopców. Wiele technik seksu oralnego dwa pierwsze problemy są rozwiązane w prosty sposób: trenerzy pomogą nauczyć się umiejętności z najwyższych miłosnych – „Głębokie gardło”, specjalne ćwiczenia pomogą kontrolować odruch wymiotny, predeyakulyata nieprzyjemny smak można wyeliminować stosując oleje itp Ale co się stanie, jeśli wręcz przeciwnie, a ich partner nie jest nie ma najmniejszej ochoty, aby zadowolić kochankę?

Jak zmienić postawę kobiet do blowjob, główne błędy mężczyzn

Jeśli dziewczyna nie lubi blowjob, nie oznacza to, że jest czymś dziwnym lub złym. Być może w poprzednich relacjach seks oralny był niezbędnym składnikiem jej intymnego życia, a obecnym mężczyzną nie pozwala, aby coś przekroczyło siebie.

Być może przyczyną jest jedna z następujących przyczyn:

 1. Młody człowiek jest prawdziwym egoistą, który uważa, że zadowolenie jego penisa z ustą jest bezpośrednim obowiązkiem kobiety. Jednocześnie nawet nie spróbował zrobić cunnilingus. Aby otrzymać, musisz najpierw nauczyć się dawać.
 2. Nieprzestrzeganie podstawowej higieny w pachwinie i zwiększona roślinność w strefie intymnej. Cóż, co dziewczyna chce zrobić blowjob, jeśli w majtkach mężczyzny cały „krzew”, który ponadto, pachnie pot.
 3. Dziewczyna powinna samodzielnie nadzorować proces, zamiast być przywiązanie do moszny i członka seksualnego. Oczywiście, jeśli jej się podoba, kiedy mężczyzna odwraca głowę, próbując popchnąć penisa tak głęboko, jak to tylko możliwe. Ale większość kobiet wolę szukać najlepszej głębokości penetracji na własną rękę.
 4. Zbyt długi seks oralny nie jest jak żadna pani. To jedna rzecz, kiedy przyjemność dostaje się i chcesz ją rozciągnąć dłużej. Zupełnie inne, gdy jednostronnie następuje satysfakcja kaprysów, a sama dziewczyna w ogóle nie będzie zadowolona.
 5. Dziewczyny nie lubią zbyt dużo penisa na oraljce. Jaki rozmiar prącia przyciąga wszystkie młode kobiety do seksu oralnego, trudno powiedzieć, ale z reguły męska godność ponad 17 cm to tabu nie tylko „głęboki gardło”, ale także standardowe żeńskie szczęki.
 6. Wielu ludzi lubi kończyć usta partnera, ale nie każda kobieta lubi smak plemników. Prawym rozwiązaniem będzie porozumienie w sprawie tak zwanego systemu ostrzegania: jak tylko zbliża się wytrysk, konieczne jest powiedzenie o tej dziewczynie lub podanie pewnego znaku.

cunnilingus dla dziewczyny

Dziewczyny lubią robić blowjob, jeśli faceci odpowiadają z tej samej monety. Nie odwracaj się od partnera, pocałuj ją za seks oralny, a przy pierwszej okazji zapłać ją niesamowitym cunnilingusem. Pozostaje w oczach godnego i doceniającego człowieka, z pewnością chce znowu przedstawić największą przyjemność.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 316, в среднем: 4,66 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: