Czy mogą być ludzie wraz z różnymi temperamentami

Разные темпераменты у мужа и жены. Кто должен уступить?

Przyjemny czas w ciągu dnia, przyjaciele! Porozmawiajmy o tak globalnym problemie, jak niezgodność w małżeństwie z powodu różnych temperamentów seksualnych męża i żony. A jeśli małżonkowie nie chcą się ze sobą poddawać? Rozpoczynając spotkanie, mężczyzna i kobieta doświadczają nieodpartego fizycznego pragnienia siebie nawzajem, więc na tym etapie problemy z intymnym życiem – rzadkim zjawiskiem. Codziennie, kilka razy dziennie lub za noc – jest to norma dla miłośników. Na początku relacji wszystkie relacje są zabarwione jasnymi emocjami, wzmożoną zmysłowością, a nawet zwykła sugestia seksu prowokuje silne emocje.

Ludzie z różnymi temperamentami zawsze będą dobrze sobie radzić, jeśli uda im się zachować związek po tym okresie „bukietu bukietowego”. Wszakże na tym etapie miłość ukrywa umysł i trzeźwie zauważa niezgodność w parze jest dość trudna. Ale pogrążając się w świecie nowych wrażeń z głowami, wielu podejmuje nagłą decyzję, aby związać się z partnerem małżeństwem, a po ślubie rzeczy często się mylą – ludzie zdają sobie sprawę, że mają zbyt różne temperamenty zarówno w relacjach, jak iw łóżku.

Ludzie z innym temperamentem, przyczyny problemów w związku małżeńskim

Na przykład potrzeba seksu jednego partnera jest minimalna, „wystarcza” dwa razy w tygodniu przez 10 minut. Konflikty na bazie niezadowolenia seksualnego w tej rodzinie pojawią się w przypadku, gdy jego połowa – właściciel jest absolutnie przeciwny temperamentu seksualnego i dlatego pragnie seksu codziennie z preludiów jakościowych oraz długotrwałego stosunku płciowego. Po kilku latach bardziej aktywny małżonek może mieć poważną potrzebę przyniesienia różnorodności do łóżka, aby wymyślić inny scenariusz intymności rodziny. I tu znowu konflikt: druga połowa nie spala się z chęcią zagłębienia się w fantazję swojego partnera.

Niezależnie od przyczyn, które powodują minimalną potrzebę seksu w jednej ze stron, drugi partner zawsze cierpi na niezrealizowanych pragnieniach. Jeśli rodzina nie ma dzieci, lepiej nie spróbować odświeżyć mniej temperamentu małżonka, ale aby rozproszyć. Dziwna rada, jak się wydaje, ale jest najbardziej poprawna, a teraz wyjaśnimy dlaczego.

Różne typy temperamentów z mężem

Faktem jest, że potrzeba płci w osobie pozbawionej temperamentu jest mało prawdopodobna, a wraz z latami życia razem może się całkowicie nie do niczego. Zazwyczaj mają nawyk, zmiany związane z wiekiem w ciele oraz przekrwienie w życiu codziennym. Małżeńskie problemy zaczynają się, gdy jeden przestaje ma ochotę na seks, a druga – jeszcze namiętny i seksowny, czuje nieodpartą chęć, i nie może sobie z tym poradzić, ale ponieważ nawet gotowy do cudzołożył. I czy ludzie o różnych temperamencjach w ogóle mogą być razem, jeśli jeden z nich na pewno musi wytrzymać! Oczywiście można tłumić swoje pragnienia i pozostać wierni swojemu partnerowi, niezależnie od tego, co. Często jednak pragnienia te gromadzą się w ciągu roku lub dziesięciu lat, a potem ulegają nieodwracalności: rodzina zapada.

Czy to naprawdę wina wszystkich temperamentów męża i żony

Jednym z powodów, dla których idea intymnego życia partnera nie jest już tą samą chorobą. Wraz ze zmniejszeniem potrzeb seksualnych w jednej z nich, druga połowa musi koniecznie być wspierana, pomagana, rozumiana, znoszona do najlepszych czasów. Ale największe trudności pojawiają się w rodzinach, w których różne temperamenty mężów i żon potwierdzają się po narodzinach dzieci.

Największe trudności pojawiają się w rodzinach, w których ujawniono różnicę temperamentów po narodzinach dzieci, nabycie własności i inne materialne bogactwo. Jak działać wtedy? Przecież ludzie często szczerze kochają, ale nie mogą przyjść do wspólnego mianownika w łóżku.

Zmiany w wyglądzie …

Załóżmy, że mąż odrzuca żonę w częstym seksie. Warto szukać powodów, dla których to robi. Jakie są opcje?

Moja żona straciła swoją dawną atrakcję. Ona stout po porodzie, nie próbuje schudnąć, zapomnieć, gdy robi manicure i depilacji, to zwykły stary T-shirty i bielizna bawełniana, uzasadniając to brakiem czasu dla siebie i dbać o ich zdrowie. Mąż nie widzi harmonijnego zadbane dziewczyny i grubą ciotkę z trudnym do określenia wieku, który zanurzył się w życiu, pieluchy dla dzieci, kasze i pocieranie podłogi. Jest mało prawdopodobne, że przyczynia się do zwiększenia apetytu seksualnego. To samo dotyczy mężczyzn, którzy stracili formę. Nie zdziw się, że żony spać z takich mężów ze źle ukrywanym obrzydzeniem.

Jedynym rozwiązaniem jest zmiana siebie. Nie obwiniaj drugiej strony za uprzedzenia, niezrozumienie, i tym podobne. Po prostu ściągamy się i dostosowujemy się do dużych zmian. Drugi mąż powinien tylko wspierać Cię w tych staraniach.

Усталость…

Zdarza się, że na zewnątrz nikt się nie zmienił, tylko jeden małżonek jest bardziej zmęczony w pracy lub w domu w domu. Załóżmy, że żona zajmuje się hodowlą i opieką nad małymi dziećmi. Dziadkowie nie spieszą się jej pomóc. Nie zdziw się, jeśli taka kobieta chce odpocząć. Seks jej zmienia się w inne zobowiązanie, a nie relaks lub przyjemność. I tu oczywiście nie ma różnego rodzaju temperamentów dwóch kochających ludzi. Oczywiście, aby odpędzić męża, nie jest tego warte, bo możesz zrozumieć jego pragnienie. Ale potrzebuje czegoś od siebie. Dlaczego nie pomagać jego żonie – chodzić z dziećmi w dzień wolny, kupić nowoczesny sprzęt, który ułatwi procesy gotowania i czyszczenia, dać sobie trochę czasu na opiekę nad sobą?

Jeśli mąż ma nieregularny plan, bierze pracę w niepełnym wymiarze godzin, próbuje pomóc swojej żonie w domu, a nie uprawiać seksu z nią tak często, jak tylko sobie tego życzy, kobieta powinna to uznać za nieuniknione. Współcześni mężczyźni są bardziej skłonni do stresu ze względu na niestabilną sytuację gospodarczą, są odpowiedzialni za karmienie kilkuosobową rodziną, co oznacza, że są w stresie psychicznym i fizycznym, co nie prowadzi do eksperymentów seksualnych i częstych przyjemności.

Dopiero poradzi sobie tu mądra kobieta, która pomoże Twojemu bliskemu odpocząć po całym dniu pracy i zwrócić uwagę na przyjemniejsze rzeczy. Zgadzam się, możesz przetrwać spadek płac z powodu kryzysu. Co gorsza, jeśli rodzina straciła wzajemne zrozumienie i zainteresowanie sobą.

Niestety, większość kobiet w takiej sytuacji tylko wyrządzić mężom za niewypłacalność, niezdolność do zarabiania pieniędzy, obejmują codzienną presję moralną, starając się udowodnić tym samym, że ich elektorzy są bezużyteczni. Żaden mąż nie chce spać z żoną i spróbować pozostać w łóżku, jeśli ciągle mówi, że jest przegranym. I to nie ma znaczenia, mają różne temperamenty, czy nie: realizować swoje pragnienia, zacznie się na boku.

Fizjologiczna cecha ciała

Załóżmy, że oboje małżonkowie są obiektywnie atrakcyjni, nikt nie jest zmęczony pracą, ale jeden z nich nie ma dość seksu, drugi nie widzi problemu w bliskiej odległości.

Ludzie z innym temperamentem, co robić?

Jeśli jest miłość, będziemy musieli szukać wzajemnych kompromisów. Mogą być różne:

  • Ktoś oficjalnie pozwala drugiej połowie otrzymać kochanka / kochanka. Cóż, to jest amatorskie, ale dziś wolne relacje są dość popularne.
  • Inni próbują otworzyć nowe strony. Wiesz, możesz spróbować zrobić jeden sport lub zacząć podróżować, najważniejsze jest to, że zainteresowanie powinno być wzajemne. Może mniej temperament małżonek jest już uzależniony od czegoś, więc powinieneś się do niego dołączyć.
  • Niektóre pary zaczynają eksperymentować w łóżku w niezwykły sposób. Zdarza się, że żona zimna i rzadko pożądana ujawnia się jako kobieta po seksie w nowym formacie, na przykład m + m + f i odwrotnie. Ktoś opóźnia huśtawkę, inni znajdują się w BDSM, niektóre używają różnych zabawek erotycznych, które wcześniej nic nie wiedzą.
  • Całkiem realistyczne jest ustalenie harmonogramu, jeśli oczywiście można to wyrazić. Na przykład, małżonek chce mieć intymność z żoną każdego dnia, ale brakuje jej głowy raz w tygodniu. Dlaczego nie zatrzymywać się na seks w ciągu dnia lub przynajmniej kilka razy w tygodniu?

Można też poinformować osoby o słabej konstytucji seksualnej stymulanty, które pomogą im zrelaksować się, dostroić się do właściwej fali i postrzegać intymność nie jako obowiązku, ale jako prawdziwą radość komunikowania się z bliską. Szczególnie duchowe można zaoferować znalezienie świętego znaczenia w łączeniu dwóch ciał: wymianę energii, wyrażanie najwyższego stopnia szczerości i oddania siebie – każdy sam decyduje, jaki seks ma dla niego.

Warto zrozumieć, że zwiększona potrzeba intymności w drugiej połowie jest normalnym pragnieniem, a tym samym, co potrzeba żywności lub radzenia sobie z naturalnymi potrzebami. Różne temperamenty żony i męża, w obecności pragnienia zachowania małżeństwa, predysponują do wspólnej pracy nad relacjami: wzajemnymi ustępstwami, wsparciem, poszukiwaniem kompromisowego rozwiązania jakiegokolwiek problemu.

A jednak: nauczyć się priorytetów. Paradoksalnie, ale bardzo często rodzina jest utrudniona przez życie, bez których małżeństwo nie może przetrwać. Czasem tak dobrze jest wyrzucić wszystkie „super ważne” rzeczy na później. Czyszczenie w mieszkaniu, gotowanie żywności lub naprawy wylotów może czekać, jeśli druga połowa wskazuje na seks. Tu i teraz! Jeśli kochasz się nawzajem, naucz się negocjować i zrozumieć partnera, jak różne twoje temperamenty mogą być.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 279, в среднем: 4,44 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: