Czy rozmiar penisa ma znaczenie dla kobiety w łóżku?

Имеет ли размер полового члена значение для женщины в постели

Mężczyźni, jeśli czujesz się niepewnie i uważasz, że twój penis jest skromny, możesz się uspokoić: wielkość twojej godności może być ważna dla kobiety, ale nie w takim stopniu, w jakiej ją wyobrażasz.

Panie często popełniają niewybaczalny błąd podczas kłótni lub braku mądrości, wzywając męski penis „mały”. Nie każda kobieta sprawiedliwa seksualnie realizuje własne akcje, a w rzeczywistości takie słowa obejmuje po prostu kopalnię opóźniającą, przyczyniając się do powstawania kompleksów i niepewności w innym człowieku na Ziemi.

Losowe obelgi podczas kłótni

Kompleksy i postawa mężczyzn do wielkości ich „godności”

Zobaczmy, dlaczego oceny kobiet o rozmiarach godności człowieka mają dla chłopców duże znaczenie. Psychologowie mówią: problem leży nie w indywidualnej niepewności konkretnej osoby. Eksperci uważają, że powodem tego jest zwiększona psychiczna podatność na silniejszy seks. Tak, ktoś może się nie zgadzać, ale jest to fakt potwierdzony przez naukę: w aspekcie psychologicznym mężczyźni są znacznie słabsi niż kobiety.

Jak myślisz, co się stanie z kobietą, jeśli zostanie niespodziewanie wydana „anty-komplement”, stwierdzając, że jej piąty punkt jest zbyt gruba? Pierwszą rzeczą, którą pani zrobi, jest dokonanie takiego wyroku w sprawie rady kobiet. Po omówieniu wszystkich szczegółów z przyjaciółmi, grupa przyjaznych młodych kobiet z pewnością wyrośnie werdykt dla sprawcy, a nieszczęsny styl mody i złe światło są winne we wszystkim. Mężczyzna będzie działał inaczej. Na początek nigdy nie będzie rozmawiać z intymnymi problemami z przyjaciółmi, a nawet profesjonalny psycholog raczej nie zwróci się do emocji. Nie zawsze młodzi ludzie mogą to zdecydować.

Fakt: ponad dwie trzecie ludzi na całym świecie cierpi z powodu niższości zespołu, wątpając w normę ich wielkości. Okazuje się, że w większości przypadków problem jest całkowicie wymyślony, ponieważ większość silniejszego seksu nie posiada wiarygodnych informacji na temat tego, co naprawdę powinno być godnością człowieka, zdolną do zaspokojenia seksualnych „apetytów” kobiet.

Badanie socjologiczne: czy rozmiar mężczyzny jest istotny

Nic dziwnego, że ten temat wielokrotnie stał się przedmiotem dyskusji publicznej. Czy wielkość członka jest tak ważna dla kobiet – dowiadujemy się o tym z wniosków naukowców. W badaniach socjologicznych wzięły udział kobiety w wieku od 19 do 45 lat. Pomogły również znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące dopuszczalnego rozmiaru i średniej grubości męskiego narządu płciowego.

Uzyskane dane można sklasyfikować w następujący sposób:

  1. Około 10% dziewcząt powiedziało, że wielkość i kształt materii, zwłaszcza długość narządu płciowego.
  2. Około tej samej liczby kobiet twierdziło, że dla nich rozmiar męskiego penisa w obwodzie odegrał dużą rolę, jego grubość.
  3. Jedna czwarta respondentów odpowiedziała jednoznacznie: ani długość, ani grubość prącia nie ma dla nich znaczenia, ich zdaniem najważniejsze jest wzajemne zrozumienie i uczucia dla partnera.
  4. I ponad 50% wszystkich kobiet nie miało wątpliwości, że udało się potwierdzić, że grubość męskiej godności i jej długość nigdy nie były priorytetem dla nich w seksie.

Jaki jest optymalny rozmiar penisa?

Jaka wielkość penisa jest jak dziewczyny

Nie ma tu nic do dodania: prawie 75% badanych kobiet uważa, że długość i grubość prącia nie ma znaczenia, że mężczyźni dają swoje ciało. Tymczasem, na podstawie dostarczonych informacji, trudno jest zrozumieć, jaki rozmiar, duże lub średnie, nadal jak kobiety i jak one dotyczą małego członka.

Aby umieścić tłuszcz w tym pytaniu, inne dane statystyczne pomogą:

  1. Zwykły rozmiar penisa to jego długość od 14 do 16 cm. Według socjologicznych eksperymentów można było stwierdzić, że właściciel takiego fallusa jest średnio co trzeci dorosły mężczyzna.
  2. Penis, którego długość wynosi co najmniej 16 cm i nie więcej niż 18 cm, jest idealnym „kruszywem” w łóżku dla kobiet, około dwóch na dziesięciu chłopców ma to penis.
  3. Prawdziwe giganty to nie tyle: średnio jedna na sto przedstawicieli silniejszego seksu ma członka ponad 22 cm.
  4. Najmniejszy penis, mniej niż 12 cm, ma około 15% facetów.

Spośród wszystkich powyższych nie oznacza, że ​​aby uzyskać orgazm przez kobietę, potrzebuje tylko grubego penisa. Na przykład dziewczęta z słabą wrażliwością pochwy potrzebują partnera z dużym „narzędziem” seksualnym. Aby proces był w pełni zgodny ze standardowym rozmiarem, zazwyczaj nie uda się i okazuje się, że w tym przypadku długość ma bezwarunkową wartość.

W tym samym czasie zastanawiam się, czy próżnia jest zbyt mała i może dać przyjemność kobiecie, jeśli jej pochwa jest nadwrażliwa? Okazuje się, tak. U kobiet z super-rozwiniętymi receptorami penetracja dużego fallusa może zmatowić uczucie, ale standardowy penis, a nawet mniejszy penis jest czymś, co przyniesie przyjemność. Inne kobiety zwracają uwagę na estetyczną stronę „godności” dobrego człowieka. Duży penis u wielu kobiet powoduje silne pobudzenie seksualne, lubią patrzeć na gładki i piękny pień, czystą głowę. I to nie znaczy, że kobiety nie znajdują niczego atrakcyjnego w fałszywych rozmiarach od swoich partnerów.

&doskonały rozmiar penisa

Podsumowując, możemy spokojnie powiedzieć: wielkość męskiego penisa nie ma zasadniczego znaczenia dla kobiet. Ponadto niektórzy mężczyźni nie zawsze są zdolni do mierzenia ich penisa, przypisując mu skromniejsze parametry niż w rzeczywistości. Obliczyć długość fallusa jest prosta. Pomiary wykonywane są tylko w stanie pionowym, władca trzyma się z boku, zaczynając od kości łonowej do końca głowy. Poza tym, otrzymane wskaźniki mogą być niedokładne i różnić się w obecności nadwagi.

Dla kobiet, nawet mały rozmiar penisa (poniżej 12 cm) nie ma znaczenia, jeśli człowiek może go używać kompetentnie w seksie. Faceci, bądź łagodny i zmysłowy z kolegami, dbaj i nie zapominaj, że pierwszy orgazm powinien dotrzeć do kobiety, a dopiero wtedy – ty.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 270, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: