Dlaczego kobiety i dziewczęta krzyczą podczas seksu, główne powody

Почему женщины и девушки кричат во время секса, основные причины

Drodzy czytelnicy, dziś musimy się dowiedzieć, dlaczego kobiety krzyczą i jęczą podczas seksu. To pytanie wielokrotnie wzbudziło się u męskich umysłów.

Przedstawiciele silniejszego seksu są często myleni w przypuszczeniach, traktując je jako manifestację przyjemności lub odwrotnie, oznakę dyskomfortu. Spójrzmy na powody, które zmuszają panie do skorzystania z dźwięku akompaniamentu intymnego procesu.

Eksperci z dziedziny psychologii i seksologii wielokrotnie próbowali uzyskać wskazówkę, a oto jakie wnioski doszły do: wszyscy ludzie, niezależnie od płci, w momentach orgazmu różnią się znacznie. Częściej niż kobiety, które wyrażają swoje emocje w sposób wyraźny, krzycząc nienaturalnymi dźwiękami dla zwykłego zachowania. Okazuje się, że dziewczyny osiągają pewien cel. Jakie dziewczyny starają się osiągnąć w łóżku z ich głośnymi jękami?
зачем девушки кричат в постели

Dlaczego dziewczyny płaczą w łóżku, co daje im taką manifestację emocji

Jak dowiedzieli się naukowcy, nie ma znaczenia, co kobieta krzyczy podczas seksu. Najważniejszą sprawą jest to, że ona to robi.

W rzeczywistości panie zabijają trzy „króliki”, maksymalnie wyzwolone podczas kojarzenia:

  • Kiedy krzyczy, następuje napięcie mięśni prasy, co przyczynia się do powstania fal dynamicznych i łatwego wibracji.
  • Pomaga to nadać procesowi ekspresję emocjonalnej barwy, wzrost produkcji hormonów „radości” – endorfin.
  • Krzyczeć i jęczeć jest sposobem komunikowania się z partnerem, pomagając dziewczynkom w przekazywaniu swoich uczuć.

Seksolodzy uważają, że nie ma potrzeby ograniczać krzyków w szczególności, jeśli para nie słyszała. Jeśli stała nie jest możliwe, aby miłość w bardziej ustronnych miejscach, gdzie nie może dotrzeć do ucha na zewnątrz, trzeba przynajmniej od czasu do czasu zastąpić znaną sytuację i przenieść się gdzie partner będzie mógł dać upust swoich naturalnych impulsów.

Fakt, że dziewczyna krzyczy podczas seksu, nie ma nic nadzwyczajnego, jak wiele osób błędnie wierzy. Czy można rozważyć, że dialog między dwoma osobami zaangażowanymi w miłość jest czymś złym? Jak już wyjaśniono, kobiety wyrażają w ten sposób swoje emocje i uczucia. A co do zasady, panie nie przychodzą natychmiast. Najczęściej otwarte dla mężczyzny, staje się sprawiedliwsze, po przejściu pewnych etapów dojrzewania i rozwoju.
 
Często pojawienie się takich objawów zbiega się z wiekiem. Rzeczywiście, w życiu każdej kobiety, prędzej czy później przychodzi czas, kiedy zapotrzebowanie na seks „cicho” zniknie sam, gdy nie może być boi się „złapać”.

pasja między partnerami

Czy wszystkie dziewczyny krzyczą podczas stosunku płciowego, kilka słów o „molehnyah”

Ponadto, ile dziewczynka krzyczy podczas współżycia i w jakim stopniu potrafi wyrazić swoje emocje, jest w dużej mierze uwarunkowana temperamentem. „Uderzenie” w łóżku nie jest sprzeczne z mocnymi i charyzmatycznymi partnerami. Dokładnie przeciwnie ma miejsce w parze, gdzie dziewczyna jest flegmatyczna. Powinniśmy jednak wziąć pod uwagę inny punkt: cisza podczas seksu mówi z reguły nie o cechach temperamentu czy charakteru. W pewnych okolicznościach powstrzymując niestosowne krzyki, panie włączają umysł. Wszak to absolutnie normalne, że kobieta nie chce być słyszana przez obcych, musi kontrolować siebie, nie pozwalając emocji uwolnić się.

Tymczasem, gdy kobieta ma szansę krzyczeć w czasie seksu, ale nadal nie ma, to prawdopodobnie rozmawia o czymś innym. Najczęściej przyczyną tej „ciszy” jest uczucie niepewności, zakłopotania lub zakłopotania. Ograniczając pragnienie i możliwość wyrażania swoich uczuć, partner nie jest w pełni otwarty przed mężczyzną. Tu dziewczyny powinny pamiętać, że seks jest właśnie tym zajęciem, gdzie ukrywanie emocji jest ograniczone do braku zaufania pomiędzy partnerami.

Istotnie, każda uczciwa płeć jest indywidualna, a więc krzycząc podczas seksu, dziewczyny mogą na różne sposoby: ktoś cicho jęki, inni – głośno krzyczą, a inni nawet płaczą. Ograniczenie emocjonalności we wszystkich własnych, ale w każdym razie, korzystanie z mechanizmów „ciszy” na podświadomym poziomie u kobiet jest odłączone.

Czy mężczyźni lubią to, że kobieta krzyczy podczas seksu

W szczególności, kobiety płacze w łóżku to mężczyźni. W większości przypadków nie obchodzi ich to, że dziewczyny krzyczą podczas seksu, ale zdecydowanie podobają im się intymność.

Co faceci lubią w jękach swoich partnerów?

  1. Mężczyźni dostrzegają krzyki płci żeńskiej jako wysokie uznanie swoich umiejętności miłosnych. Chłopcy zawsze oczekują od dziewcząt słyszeć głośne dźwięki: żaden inny człowiek na świecie nie chce pokazać wrażeń partnera. Natura mężczyzn nie pozwala im werbalnie wykazać emocjonalności w procesie stosunku seksualnego, ale po raz kolejny poczuć się jak prawdziwy „olbrzym”, będą szczęśliwi.
  2. Brzmi podczas seksu, publikowane przez kobiety, pomagaj swoim partnerom szybciej osiągnąć orgazm. Być może nie wszyscy mężczyźni wiedzą o tym, ale fakt, że krzyki w łóżku wzbudzają i przyczyniają się do wzmocnienia erekcji, zauważonej dla wielu.
  3. Jeśli dziewczyna zaczyna jęczeć głośniej, mężczyźni zaczynają poruszać się intensywniej. Biorąc pod uwagę to zjawisko jako zwiastun orgazmu dla pań, faceci intuicyjnie starają się doprowadzić swojego partnera do najbardziej zmysłowej chwili.

kobieta krzyczy podczas orgazmu

Często kobiety krzyczą w łóżku tak, aby po prostu symulować ich przyjemność i podnieść szacunek dla człowieka. W rzadkich przypadkach dziewczyny zaczynają krzyczeć i jęczeć podczas seksu z bólu. Najczęściej tak się dzieje, gdy facet wchodzi do partnera, zanim będzie gotowa na to. Dla bezbolesnej penetracji, młoda dama musi być dobrze wzbudzona. Wołania i jęki pomagają kobietom uniknąć bólu i dyskomfortu. W takich sytuacjach para musi ponownie rozważyć kluczowe kwestie stosunku seksualnego.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 231, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: