Dlaczego kobiety zmieniają swoich mężów, wspólne przyczyny

Почему женщины изменяют мужьям, распространенные причины

Dlaczego kobiety zmieniają się to temat, który dziś, drodzy przyjaciele, będziemy mówić. Społeczeństwo rozwinęło opinię, że mężczyźni są poligamiczni z natury, a niektórzy nawet wierzą, że potrzebują przebaczenia słabości i „spódnicy”.

Chociaż do uczciwej płci postawa jest bardziej kategoryczna: kobieta jest matką, wiernym małżonkiem i opiekunem ogniska. Monogamia, podobno ofiarowana kobietom przez naturę, określa ich „domowy” cel. Ale w końcu to nie jest sekret dla każdego, kto oszukuje się ze względu na słabszą płeć.

Dlaczego tak się stało? Odpowiedzi na to pytanie mogą nie pomóc opuszczonemu człowiekowi w odbudowie rodziny lub przebaczeniu zdrady, ale kto wie, może jest jakiś błąd w tym co się stało? Spójrzmy na to.

Dlaczego zdrada kobiet?

Główne przyczyny cudzołóstwa: co popycha dziewczyny do zdrady

Ciekawostką jest tutaj to, że kobiety z reguły są w pełni świadomi, że oszustwo – nie sposób się z co tam może być trudna sytuacja w relacji z mężem. Przekroczyć granicę tego, co jest dozwolone tylko raz, splot problemów i nieporozumień zaczynają szybko rosnąć, skandale w rodzinie występują jeden po drugim błędne wir wciągający głębiej … Jakie są powody kobieta powinna nasunąć zdradę, dlaczego, zdając sobie sprawę z powagi konsekwencji, panie podarować spokojną rodzinną oazę?

Psychologowie oferują kilka najbardziej prawdopodobnych czynników, które mogą powodować cudzołóstwo:

  • Niechęć do poświęcenia pracy i dobrego wynagrodzenia. Młode i piękne młode panie, którym naczelnik widzi zainteresowanie, ma ochotę pojeździć i prześladować z jego strony. Taka wymuszona zmiana w większości przypadków jest dużym obciążeniem dla sumienia kobiety.
  • Pasja do kosztownych niespodzianek, wycieczek, dużych pieniędzy i innych elementów luksusowego życia, których mąż nie może jej zapewnić, może przezwyciężyć uczucia. Dziewczyny, które lubią drogie prezenty i przyjemności, nie nadają priorytetu priorytetom życia, preferując tymczasowe przyjemności.
  • Poczucie zemsty jest kolejnym powodem, dla którego kobiety zmieniają swoich wiernych. Ukrywając swoje zniewagi wobec męża zdrajcy, pani jest gotowa na wszystko, po prostu nie czuć się deptana i poniżana swoim czynem. Najczęściej dziewczynki decydują się zwrócić niewłaściwemu mężowi tą samą monetą.
  • Uwarunkowania seksualne kobiety to nie mniej powszechna przyczyna cudzoziemców. Co do zasady taka uciążliwość występuje w przypadku, gdy nie jest zwykłym mówić o szczerym i intymnym. Człowiek zwykle nie podejrzewa, że jego kochanek nie ma przyjemności z seksu.

Często mężowie nawet nie myślą o tym, jak często ich małżonkowie myślą o seksie iw jakim stopniu te erotyczne fantazje są nieograniczone. Wielu mężczyzn nigdy nie myślało o tym, czy żona otrzymała orgazm, czy naśladowała przyjemność.

Przemoc domowa

Inne przyczyny cudzołóstwa ze strony kobiet

Niezależnie od tego, które z powyższych przyczyn, kobieta zdecydowała się na działanie niegodne, najprawdopodobniej się zakochała lub chce zazdrościć mężowi. Ponadto, badanie grupy naukowców z Wielkiej Brytanii, stwierdził: atrakcja seksu uczciwego, którego szczyt opada na owulację, dosłownie „przekonserwuje” zdrowy rozsądek pański. Pragnienie seksualne często przeważa nad powodem i wiernością, zwłaszcza gdy zaufanie i wzajemność stosunków małżeńskich dają przerwę.

Wyniki innego odkrycia naukowego w kwestii dlaczego kobiety zmieniają się, powodują nie mniej zainteresowanie. Argumenty ekspertów opierają się na teorii, że kobiety poślubione mają zdrowszą mikroflorę pochwy i mniej cierpią na dolegliwości układu moczowo-płciowego. Ale co wtedy może popychać kobiety do zdrady własnego małżonka? Okazuje się, że „idź na bok” może każdy, a uzasadnieniem będzie owulacja? Prawdopodobnie wszystko tutaj zależy od wychowania, przyzwoitości i stopnia samokontroli. Kochająca kobieta może zawsze kontrolować sytuację, niezależnie od owulacji, liczby pijanych lub zdezorganizowanych w rodzinie.

Psychoterapeuci rodziny przynoszą swoje dane. Zapytanie pacjentów, dlaczego zmieniają męża, w większości przypadków mają takie same odpowiedzi. Zdrada kobiet wobec ich małżonka, którą popełniają na skutek niechęci i przemocy domowej. A jeśli rany fizyczne uzdrowią się stosunkowo szybko, to negatywny osad duszy pozostaje przez długi czas. W tym okresie dziewczyny są gotowe do zdrady, chcąc mieć pieszczotę, ciepło i wsparcie. Jeśli następnym razem mężczyzna znowu straci spokój i uda się do ataku, żona znowu „odchodzi”.

Sproszona Pani

Które kobiety zmieniają najchętniej swojego małżonka i dlaczego

Tragedia zdrady kobiet jest również związana z faktem, że w większości przypadków nieprawidłowe małżonkowie rzucają mężów, a nawet zostawiają rodzinę, zostawiając swoje dzieci. Nie można uzasadnić takich działań, ponieważ odpowiedzialność za rodzinę jest zbyt wielka, a następnie jest jakiś punkt w naładowaniu jej do ramion?

Zdaniem naukowców poszczególne typy dziewcząt są bardziej skłonne do zdrady niż inne. Obejmują one:

  • panie, zepsute przez opiekę rodziców, uwagę i dary;
  • dziewczęta, które wręcz przeciwnie, dorastały bez matki lub ojca;
  • kobiety są gotowe na wiele do rozwoju kariery;
  • młode kobiety w stałym wyszukiwaniu aktywnym.

Człowiek musi być zawsze czujny. Są niepokojące pierwsze oznaki kobiecej niewierności lub okoliczności, które mają z tym związek. Niektóre kobiety stają się bardziej uczuciowe, a z języka czasami wyrzucają przypadkowe frazy – zastrzeżenia o dziwnych imieniach płci męskiej. Inni uważnie obserwują siebie, kupując jeden zestaw pojedynczych zestawów bielizny, sukienek, włosów i makijażu.

Prawie stu procent „objawem” niewierności kobiet jest częsta ekskomunikacja z domu, co wcześniej nie było obserwowane – nagle potrzebowała sklepu, a potem przyjaciela na urodziny, a następnie jej ciotka nie chce odwiedzić. Uważaj na swojego partnera, docenić i szanować siebie, porozmawiać częściej. Wtedy góra cudzołóstwa obejmie twoją rodzinę.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: