Dlaczego mąż stale nie chce seksu, co zrobić z żoną

Муж не хочет секса, что делать и как вернуть интим в семейную жизнь

Drogie kobiety, czy chcesz wiedzieć, dlaczego mężowie odmawiają intymności? Wszystkie panie – takie dziwne i nielogiczne stworzenia uważają, że partner powinien rozważyć i wybaczyć im bez końca „łagodną głowę”, „brak nastroju” lub „przykro mi, mam PMS”.

Dla dziewcząt nie ma nic niezwykłego w przypadku odmowy, zainicjowanego przez samych siebie. Ale gdy tylko słowa „nie” dziewczyny usłyszą z ust swoich ludzi, natychmiast biorą się za przestępstwo, wchodzą w siebie lub, co gorsza, zaczynają skandalizować i zemstę. Ale zrozumienie powodów z reguły nie chce reprezentować uczciwej płci, poczucia własnej wartości i poczucia własnej wartości, która jest bardzo zraniona. Co zrobić, jeśli mąż nie chce seksu?,

Aby dowiedzieć się odpowiedzi na to pytanie, najpierw musisz znaleźć przyczynę takiego zachowania małżonka. Statystyki mówią: mężowie często odmawiają swojej koledze w intymności, jednakże niezadowolenie seksualne jest poważną sprawą, a często nawet warunku wstępnego rozwodu. Jeśli mąż nie chciał mieć seksu raz lub dwa razy, to nie znaczy, że żona musi sama szukać przyczyny.

mąż nie chce uprawiać seksu

Nadmierne obciążenie mężczyzn jako przyczynę niechęci do seksu z żoną

Przedstawiciele silniejszego seksu, w przeważającej części, pracoholików, ponieważ muszą wspierać rodziny. Nadmierna przepuszczalność banalna może mieć negatywny wpływ na przebieg wszystkich sfer życia. Stres może wpływać na układ nerwowy, nawet silny facet. Myśli o wszystkim na świecie stają się drugorzędne, gdy na przykład firma nie działa dobrze lub kryzys się rozpoczął. W takich okresach nic nie pomoże mu zrelaksować się: ani uwodzicielskiego striptizu ukochanej żony, ani filmów erotycznych, ani ciekawych pozach.

Dokachat do męża z pytaniami: „Dlaczego nie chcesz seksu?”, Nie potrzebujesz. Opiekunka żona w takiej sytuacji potrzebuje solidnego ramienia dla moralnego poparcia. Musisz tylko poczekać, pozwolić mężowi wejść w jego zmysły, poradzić sobie z problemami, a w ogóle nie nacisnąć, a nie żądać niczego.

Idealnym rozwiązaniem z obecnej sytuacji będzie wspólna podróż do morza. To świetny sposób na przywrócenie zdrowia, układu nerwowego i kameralnego życia. Jeśli zdołasz uwolnić swojego kochanka z zgiełku codzienności, połowa bitwy można powiedzieć, zrobić, a potem wszystko pójdzie sam.

Co zrobić, jeśli mąż nie chce seksu ze względu na problemy zdrowotne

Zanim obwinij wiernych obojętnością, zwróć uwagę na jego stan zdrowia. Może on po prostu zachorował? Jaki podniecanie i przyciąganie seksualne można powiedzieć, jeśli doświadczy stałego dyskomfortu. Możliwe jest również, że cierpienie współmałżonka nie jest fizyczne, ale duchowe.

Nawiasem mówiąc, lekarze udowodniły, że przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych przynosi libido. Przyczyną dysfunkcji seksualnych są na przykład często zaburzenia hormonalne, problemy z aktywnością układu sercowo-naczyniowego.

Co zatem należy zrobić? Jeśli istnieją jakieś założenia dotyczące obecności jakiejkolwiek patologii, objawy na twarzy, a ponadto mąż nie chce seksu, jedynym wyjściem jest wysłanie go do lekarza. Czy opóźnienie z odniesieniem do ekspertów jest niemożliwe, a nagle u współmałżonka coś poważnego?

Uzależnienie od komputera jako przeszkoda dla łóżka małżonka

Następnym powodem, dla którego mężowie mogą zaniedbywać regularne bliskie powinowactwo z żonami, jest powszechna fascynacja gadżetami i postępami naukowymi i technologicznymi. Telefony komórkowe, laptopy, gry i inne „wrogowie” normalnych związków międzyludzkich zabiły więcej niż jedną rodzinę. Czasami ludzie po prostu zapominają o tym czasie i należy zwrócić uwagę na inne sfery ich życia. Pozbawianie się czasem rozwija się w najsilniejszej patologii, a następnie rozwiązuje problem bez pomocy profesjonalnych psychologów nie powiedzie się.

dlaczego mąż nie chce seksu

Jak być w tym przypadku, co zrobić z kobietą, jeśli mąż nie chce seksu i w każdy możliwy sposób ignoruje jej życzenia? Oto kilka wskazówek:

  1. Porozmawiaj z nim szczerze, dziel się swoimi doświadczeniami.
  2. Zaproponuj, aby wejść w „dietę internetową” – limit czasu dla fanów spędzania czasu spędzonego na monitorze.
  3. Jeśli jest to konieczne (na przykład, jeśli jego działalność zawodowa jest bezpośrednio związana z komputerem i dostępem do „World Wide Web”), zgadzaj się, na przykład, że każdy może siedzieć na laptopie nie dłużej niż 1 godzinę dziennie.
  4. Pościel nowe ekscytujące jasny kolor czerwony: z jego pomocą można leczyć dolegliwości szare życia codziennego z fantazjami seksualnymi.

Nieszczęśliwy związek lub dlaczego mąż nie chce płci ze swoją żoną

Wiele kobiet skarży się: „Chcę seks dużo częściej niż mój mąż”. Nie można natychmiast wykluczyć wszystkich omawianych opcji, ale często jest to znacznie bliższe. Okazuje się, że jakikolwiek przedstawiciel silniejszego seksu wypycha ze swego towarzysza, jako całkiem obojętność na intymny składnik ich relacji, a także nadmierną aktywność pokazaną przez damę.

Skandale i wyjaśnienie relacji, zgodnie z błędną opinią niektórych kobiet, prowadzą i wspierają pasję tej pary. A jeśli twój mąż patrzy na to inaczej?

Najczęstsze błędy kobiet, których mężowie nie chcą seksu, są następujące:

  1. Żona stale „widzi” wiernych.
  2. Żona wykazuje nadmierną, niemal macierzyńską opiekę.
  3. Żona nie pozwala mężowi podejmować odpowiedzialnych decyzji.

Tutaj, oczywiście, wszystko jest nieco bardziej skomplikowane niż w poprzednich chwilach. Przede wszystkim należy zapomnieć o skrajności. Nie musisz planować seksu lub uprawiać seksu tylko w weekendy. Pamiętaj, że monotonna codzienna płeć dla męża również szybko się nudzi, a także nieustannie błagać.

żona nie chce seksu z mężem

W konsekwencji mąż nie chce uprawiać seksu. W tym przypadku przedstawiciele silniejszej płci często przestają postrzegać swoje żony jako partnerów seksualnych. Tak, małżonek pozostaje dla nich rodziną i bliską osobą, z kim w ogniu i wodzie, ale to ma tylko związek z jej miłością, której człowiek już nie chce. A kto wie, co spowoduje taki problem?

Mistrzyni jako przyczyny niechęci do seksu małżeńskiego mężczyzny

W istocie, aby wykluczyć taką opcję, żony nigdy nie mogą być. Jeśli wraz z chłodem i nagłą odległością współmałżonka z jego strony, wyrzuty, podejrzenia i niezgłębiona irytacja zaczęły pojawiać się częściej, należy poważnie myśleć o tym, czy masz rywala. Inna kobieta, podobnie jak czynniki prowadzące do relacji z boku, jest najczęstszą przyczyną, dla której mąż przestaje pragnąć seksu ze swoją żoną.

Człowiek dostaje kochankę – to sprawa najwyższej wagi. Możliwe, że twój małżonek musiał szybko zróżnicować intymne życie, uzyskać więcej jazdy, dreszczyk emocji w łóżku. Czasami mężczyźni idą do zdrady, aby uzyskać to, czego nie mogą poczekać od żony: wzajemne zrozumienie, miłość, lojalność, wsparcie. Naucząc się o przyczynie zdrady, musisz działać we właściwym kierunku.

Ciekawe, że wszyscy przedstawiciele silniejszego seksu można podzielić na dwie kategorie: tych, którzy są skłonni do zdrady i tych, którzy nie są zdolni do tego, bez względu na złożoność życia rodzinnego.

A jeśli Twój wybrańca należy do pierwszej grupy? Można jednoznacznie powiedzieć, że nie będzie łatwo przywrócić relacje do poprzedniego poziomu i wywołać zainteresowanie małżonka. Ponadto często mężczyźni są zadowoleni z modelu „trójkąta miłosnego”, a zatem nie mogą być szczególnie zainteresowani zmianą w swoim życiu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 290, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: