Dlaczego mężczyźni lubią pyshki: opowieść o seksie o fatie cutie

Почему мужчинам нравятся пышки: секс-рассказ о толстой милашке

„Nie mój typ” – słyszałem więcej niż jeden raz, a kiedyś sam myślał, że lubię tylko smukłe dziewczyny. Ale nie tak dawno temu zacząłem patrzeć na pompatyczne młode panie.

Przy okazji, czytałem w opowieściach, że kobiety tłuszczu w seksie są o wiele bardziej energiczne niż chude. Prawda czy nie, nie wiedziałem przez pewien czas, dopóki nie spotkałam jednej niesamowitej pani.

Nie wiem dlaczego, ale wcześniej nie zwracałem uwagi na pełne dziewczyny. Wstydzę się przyznać: oglądam ostatnie kilka miesięcy kina dorosłego z udziałem pierników, naprawdę się włączam! Pod wrażeniem nawet zaczął szukać takiego przyjaciela. Znalazłem „vkontakte”, podobało mi się to zdjęcie bardzo, z mojego miasta, ładne, i napisałem do niej coś takiego: „Witam, jak się masz?”. Banalny komunikat otrzymał nie mniej niż banalną odpowiedź: „OK, ale jak się masz?” Właśnie zaczęła się nasza korespondencja.

Dlaczego mężczyźni lubią bułki?

Nie mogłem oprzeć się pokusie: pierwszej randce z pięknem

W sumie rozmawialiśmy przez tydzień, a potem delikatnie zacząłem podnosić temat seksu. Byłem zdziwiony swoją historią: z powodu nadwagi, praktycznie nie było intymnego życia. Napisała, mówią, że mężczyźni nie zwracają na nią uwagi, nie wykazują zainteresowania itp. Biorąc jednak pod uwagę obrazy, młoda lady jest przynajmniej gdzieś: płonąca brunetka z piątym rozmiarem, duża, ale zgrabna bum i piękna twarz. Ja na pewno nie kachok, ale taka dziewczyna mogłaby się pochwalić, nawet na ramionach czy ręku, by podnieść, jeśli to było wymagane.

Nawiasem mówiąc, nazywała się Katerina. Nasze wirtualne relacje rozwijały się bardzo szybko, a po kilku tygodniach komunikacji zaoferowałem spotkanie, w odpowiedzi z niezaprzeczoną radością z niej, a następnie zaproszeniem do odwiedzenia. Przygotowałem się na spotkanie, wszystko było tak, jak powinno być: idę na wszystkie gładkie, pół butelki perfum, przelewa się na mnie, kupił kwiaty (lubiła większość chryzantem). Kiedy wszedłem do wejścia, byłem trochę zaniepokojony, ale gdy tylko przekroczyłem próg mieszkania, podniecenie dało się zerwać. Był przyjemny zapach czekolady i kawy. Zauważyłem, że we wnętrzu jest fioletowe i fioletowe odcienie.
Czułem, że jest samotna, ale bardzo uporządkowana kobieta, wrażliwa, przetargowa natura z dobrym smakiem.

Po kilku minutach Katya odwróciła romantyczną muzykę i przyniosła butelkę wina. Po wypiciu ze mną szklanki, powoli i seksualnie ruszając się w rytm kompozycji, zaczęła się rozbierać. To naprawdę naprawdę gorące rzeczy! Jak tylko wykryła piersi, odrzucając ogromny czarny biustonosz, nie mogłem oderwać od niej oczu, a mój penis spływał z krwi. Katia grała ze mną, a potem machając biodrami, a potem zdjęła majtki. Wziąła moją rękę i przeciągnęła palcem na moje łechtaczki. Nie mogłem się powstrzymać i ciągle ją pieścił moimi rękoma, a potem moim językiem. Z pochwy spróbowałam zapachu smaku mentolu, a przy każdym ruchu mojego języka Katya jęknęła głośniej i głośniej.

Sexy dziewczyna tłuszczu

Idealny partner: najlepszy seks w moim życiu

Zdobądź orgazm z Cooney, nie chciała, więc poprosiła mnie, abym leżał na łóżku. Zdejmowałam spodnie, a moje ciało, w pełni uzbrojone, zaczęło pieszczotać mojego koguta, lizując moje jądra, ale wkrótce Katya zasugerowałaby próbowanie najbardziej oryginalnej pozorów do seksu oralnego – 69.

Nie czekając jednak na odpowiedź twierdzącą, zgodziłem się, siadała mokrą dziurę bezpośrednio na mojej głowie. Emocje przebiły się przez krawędź, ale raczej z zaskoczenia, a nie z tego, co mi się nie podobało. Póki ja stabiłem mój język roboczy w jej pochwy, Katya zabawnie grała z moim kogutem, prowadząc swój język do uzdę, lizując głowę. W pewnym momencie sprawiła, że ​​jęknęło mi z przyjemności, którą otrzymałem, wrażenia są niewyrażalne. Czułem, kiedy Katya skończyła się: ciekła ciecz zaczęła wypływać z podekscytowanej cipki, w większych ilościach niż przedtem. Rozluźniła się i usiadła na mojej twarzy, wyłączając mój dostęp do tlenu. Przez chwilę nawet przestraszyłam się, że będę dusić się, ale mój partner w czasie zerwał mnie i położył się obok mnie, szepcząc: „Przyjdź do mnie teraz, tak głęboko, jak to możliwe!”.

Cóż, czy musiałem powtórzyć dwa razy? W pełni zgodziłem się z jej rozkazem i zacząłem zatopić mój kutas powoli w ciepłą jaskinię. Byłem zaskoczony jak blisko i ciasno w jej pochwie: nigdy bym nie przypuszczał, że tak duże dziewczyny mogą być tak zatłoczone. Każde tarcie zmusiło Katyę do głośnego westchnienia i westchnienia. Kiedy przyspieszyłem tempo, prowadząc do tego kogut, zaczęła płakać w różnego rodzaju nonsensach, zapominając o cenzurze i przyzwoitości. To sprawiło, że jeszcze bardziej i naprawdę chciałem skończyć, ale zostawiłem moją ostatnią siłę, aby zrobić dobre wrażenie na moim partnerze.

Idealny partner seksu

Kiedy my cock spoczął w macicy, Kate zakończona. Czułam każdy skurcz i relaks w jej pochwie, te kawałki dał mi nierealny przyjemność. Kiedy wreszcie orgazm minął, I wyciągnął członka i zaczął ugniatać jej wspaniałe piersi. Mój przyjaciel zaczął ssać mojego fiuta, przełykając to głębiej i głębiej, tak długo, jak gorący strumień spermy nie strzelił jej w szyi, klatki piersiowej i twarzy. Katia łapczywie docierane resztki nasion z moim chłopakiem, nie wahając się go połknąć, a następnie określają, jak gdyby wszystko rozłożone na łóżku. Zadowolony, spokojny uśmiech nie pozostawił jej twarzy przez kilka minut.

– To było świetne, podobało mi się, dobrze się czujesz!

Nie ograniczając emocji, napełniłem ją też komplementami. Naprawdę lubiłem mieć seks z nią, mimo że jej postać jest daleko od powszechnie przyjętych idealnych parametrów. Seks z Katyą jest najlepszy ze mną. I zapisać się do opowieści o specjaliście grubej pani: tyle energii, pełnej zgodności z fantazji i chęci wcielenia ich nie miałem z żadnym z poprzednich partnerów. Po wszystko, co się stało, mieliśmy dobry czas bycia razem przez kilka godzin.

Od tego czasu okresowo spotkania z Katya, aby zbudować poważny związek, gdy nie w pośpiechu, ale drugi partner nie szuka. Mężczyźni mogą dać radę: odłożyć na bok stereotypy, nie wahaj się ich pączki. Ciesz się sobą i … dobrze się bawić!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 234, в среднем: 4,71 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: