Dlaczego mężczyźni nie lubią uprawiać seksu z prezerwatywą?

Почему парням не нравится заниматься сексом с презервативом

Lubisz sex z prezerwatywą? Większość osób, które regularnie płciowo stosują tę metodę jako główną antykoncepcję, jej stosowanie powoduje znaczny dyskomfort. Tymczasem lepiej nie znaleźć środków do ochrony przed barierą – ma przystępną cenę, jest łatwy w użyciu i chroni przed patologiami wenerycznymi, infekcjami, niechcianymi ciążami.

Jedyną istotną wadą tego środka antykoncepcyjnego, według wielu mężczyzn i kobiet, jest zmniejszenie przyjemności podczas seksu ze względu na jej zastosowanie. W rzeczywistości nieprzyjemne doznania, które mogą towarzyszyć chronionemu seksualnie, są dalekosiężnym problemem.

Niewłaściwe użycie prezerwatywy jako przyczyny dyskomfortu

W większości przypadków przyczyną dyskomfortu jest niemożność prawidłowego oddania i zastosowania środka naprawczego. Niektórzy mężczyźni, opierając się na opowieściach przyjaciół, kategorycznie odmawiają stosowania prezerwatyw, odnosząc się do spodziewanego dyskomfortu. Jednakże ten aksjomat jest łatwy do odrzucenia.

dyskomfort podczas seksu

Naukowcy po serii eksperymentów doszli do wniosku, że prezerwatywy nie mają wpływu na wrażliwość męskich organów płciowych. Naukowcy znaleźli prosty wzór: aby antykoncepcje przestały powodować dyskomfort, konieczne jest przyzwyczajenie się do nich, tzn. częściej stosuje się. Im rzadziej stosuje się prezerwatywę, tym bardziej nie lubisz seksu, tym bardziej ma to wpływ na intymną przyjemność.

Ogólnie, chroniony płeć nie pasuje do zmysłów silniejszego seksu. Ich argumenty są zupełnie sprzeczne z danymi uzyskanymi przez amerykańskich badaczy. Faceci, którzy uczestniczyli w eksperymentach, musieli stale używać prezerwatyw podczas seksu przez długi czas. Wnioski naukowców zaskoczyły wszystkich: prawie 30% wszystkich mężczyzn otrzymało silniejszy orgazm z antykoncepcją niż ci, którzy bez niej seks.

Ogólnie, chłopcy zauważyli:

 1. Akt seksualny stał się dłuższy.
 2. Nawet ci, którzy wcześniej nie mieli orgazmu z ustnymi pieszczotami, zaczęli się bawić.
 3. Wzniesienie zostało wzmocnione przez facetów, którzy używali tej metody ochrony w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Jak bezpieczniej pływać z prezerwatywą bardziej przyjemny dla mężczyzny

Można zrobić prosty wniosek: jeśli nie lubisz seks z prezerwatywą, nie powinny przestać być chronione za pomocą tej konkretnej metody. Wielu ludzi błędnie zaniedbane antykoncepcję właśnie dlatego usłyszał od swoich przyjaciół i znajomych o problemach z erekcji podczas stosunku płciowego z prezerwatywą. Ale nikt nie zaprzeczy, że po prostu miłe pieszczoty partnera dla zdrowego pełny facet końców i tak erekcją. Jednocześnie tkanina męskich spodni na celu grubsze niż środki ochrony lateks barierowych, w żaden sposób nie zakłócać normalnego fizjologicznego pobudzenia.

Seks z prezerwatywą jest bezpieczniejszy

Dlatego seksualne pragnienie i pragnienie jakiejkolwiek osoby czai się przede wszystkim w głowie. Każda przyjemność nie musi być odbierana, musi być tworzona niezależnie. Jeśli początkowo człowiek dostosuje się do negatywnych momentów używania prezerwatyw, wtedy taka seksa na pewno nie przyniesie mu dobrego.

Aby doświadczyć maksimum pozytywnych emocji i jasnego kolorowego orgazmu z antykoncepcją, przestrzegaj zasad:

 1. Zanotuj się pozytywnie, docenić możliwość seksu bez ryzyka.
 2. Nie popełnij żadnego błędu przy wyborze rozmiaru: zbyt duża prezerwatywa może się poślizgnąć, a zbyt napięty może powodować dyskomfort, a czasami ból, zwiększając ryzyko pęknięcia produktu. Aby to zrobić, musisz dokładnie poznać rozmiar penisa, mierząc jego długość od podstawy do górnego punktu w stanie wzniesionym iw obwodzie.
 3. Identyfikuj za pomocą smaru. Jego użycie jest obowiązkowe w przypadku seksu z prezerwatywą.

Jak wybrać smar i prezerwatywę, aby cieszyć się seksem z prezerwatywą

Najczęściej po długim i prawidłowym użyciu środków antykoncepcyjnych mężczyźni nie muszą mówić, że nie lubią seksu z prezerwatywą. Smarowanie poprawia jakość płci, przyczyniając się do lepszego poślizgu. Smar nie tylko minimalizuje prawdopodobieństwo przerwania prezerwatyw, ale także pomaga uwalniać powierzchnię antykoncepcyjną dodatkowo. Ponadto, w większości przypadków jest to smarowanie, które determinuje generowanie efektu ocieplania lub chłodzenia.

Pomimo tego, że substancje smarne są zgodne z regułami, z którymi są wykonane materiały, z których wytwarzane są prezerwatywy, to olej na bazie wody jest uważany za produkt naprawdę uniwersalny. W tym przypadku bardzo niepożądane jest stosowanie substancji na bazie tłuszczu – takie środki smarne niszczą lateks i przyczyniają się do uszkodzenia integralności prezerwatywy. Jedną z najczęstszych wersji smaru jest środek smarny plemnikowej. W przypadku uszkodzenia antykoncepcji, substancja będzie odgrywała rolę ubezpieczenia i zabezpieczy cię przed niechcianą ciążą.

różnych męskich środków antykoncepcyjnych

Jeśli nie lubisz seksu z prezerwatywą, możesz używać produktów o niskiej jakości. W rankingu najpopularniejszych domów prywatnych znajduje się kilka znanych marek:

 • Lifestyles;
 • Durex;
 • Masculan;
 • Contex;
 • MySize.

Producenci wyżej wymienionych produktów okazali się konsumentom, że ich produkty są w stanie konkurować na rynku środków antykoncepcyjnych barier. Wśród produktów tych marek można znaleźć różne prezerwatywy, których nie można się nie podobać. Ich producenci dbali o zarówno jakość smarowania, jaka wymagała seksu pochwy, a maksymalna dokładność połączona z gęstością i elastycznością.

Powód, dla którego nie używasz prezerwatywy podczas seksu jest często zwykłym zakłopotaniem. Niektórzy po prostu boją się obrażać swojego partnera (partnera), deklarując zamiar wykorzystania prezerwatyw. Myślenie stereotypowe, w związku z czym kobiety nie mają odwagi zaoferować mężczyźnie nosić prezerwatywę, może prowadzić nie tylko do niepożądanych konsekwencji w postaci nieplanowanej ciąży, ale także poważnych chorób.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 311, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: