Dlaczego mężczyźni znikają na zawsze po seksie, błędy kobiet

Почему мужчины навсегда пропадают после секса, женские ошибки

Przyzwoity czas dnia, drodzy czytelnicy! Twój ukochany, ale nieznany człowiek, jak się wydaje, przeznaczenie jest z góry ustalone (myśli się zbiegają, a gwiazdy przychylają się), długie i pięknie zakochane, ale po pierwszej seksie gdzieś nie ma.

Czy kiedykolwiek znalazłeś się w takiej sytuacji? Poczucie oburzenia i niezrozumienia po prostu przytłacza, bo wczoraj mógł zazdrościć swojej galanterii, morza oznak uwagi i komplementów. Patrzyłem z zakamalonymi oczami, a dziś znikłem. Dlaczego mężczyźni tracą seks? Odpowiedź brzmi: najprawdopodobniej kobieta zrobiła coś złego. O najczęstszych błędach pięknych kobiet i osobliwości tego „dziwnego” zachowania chłopaków, porozmawiamy.

Dlaczego mężczyźni zostawiają po pierwszej seksie?

Główne powody, dla których mężczyźni nie chcą kontynuować

Seks w pierwszej randce dla większości dziewczyn jest niedopuszczalny. „Musimy lepiej poznać siebie” – jest to okazja, która została przedstawiona jako oficjalna wersja odmowy. Ale w rzeczywistości większość młodych kobiet po prostu boi się zgadzać na takie wczesne relacje intymne, z obawy, że młody człowiek po prostu ucieknie. Rzeczywiście, ich obawy nie są bezzasadne: powody, dla których ledwo trzymały „kawalerów” znika bez śladów, są znane od dawna.

Dla tych, którzy są hipochondriak i którzy chcą zamknąć panie, warto zwrócić uwagę, że po seksie człowiek znika w dwóch przypadkach:

  1. Jeśli po prostu tego nie lubi.
  2. Nie potrzebuje poważnych długotrwałych relacji.

Faceci często mówią, że taki seks „zdrowie dla dobra” nie zobowiązuje nikogo. Ale przecież subtelne i subtelne kobiece romantyczne kobiety mogą to zrozumieć? Dziewczyny, przekonane, że są po prostu używane, czują się wyrzuceni wśród zmartwionych nadziei. Ufna 100% w tym wydarzeniu, żadna kobieta nie pójdzie spać tak „donzhuonom”.

By the way, to dość interesujące: każdy z powyższych powodów ma własne kontynuacje. Jeśli lepiej zrozumiesz dlaczego człowiek znika po seksie, możesz zidentyfikować wiele przyczyn bezpośrednio związanych z dwoma głównymi.

Najbardziej uderzającymi przykładami wyjaśnień zachowania męskiego są:

  • Po prostu chciałam seksu i poważnego związku ze mną do niczego.
  • Mam dziewczynę (lub żonę), chciałem różnorodności, więc nie ma wątpliwości co do związku.
  • Spełniłem moje zainteresowania sportowe, spałeś ze mną, czy nie, ale nie mam dla ciebie poważnych zamiarów.
  • Jestem artystką pick-up, co oznacza, że uwodzicielskie dziewczyny uprawiają seks z nimi to moje hobby. Czuję się świetnie bez stałego partnera.

Facet chciał mieć różnorodność w seksie

Co zrobić, jeśli człowiek zniknął po pierwszej seksie z nim

W tych przypadkach, wszelkie uczucia do partnera nie są faceci, decydującą rolę należy wyłącznie pragnienia i zainteresowania. Są jednak inne powody, dla których człowiek po pierwszym intymnym powinowactwie zanika bez wyjaśnienia. Są ludzie, dla których jakość seksu jest priorytetem w związku, więc mają tendencję do przyspieszenia swoich partnerów jak najszybciej daje miłosnych rozkoszy. Po tym wszystkim, nie chcą tracić czasu, wysiłku i pieniędzy na zaloty, aż oni są przekonani, że naprawdę pasuje kobieta w łóżku. I powody uprawiania seksu ze szczególnym młoda dama może nie jak człowiek, jednak, jak sama kobieta (przy okazji, płeć piękna jest znacznie bardziej prawdopodobne, aby być rozczarowany pierwszym bliskości z nowym partnerem) mnóstwo, począwszy od feromony i zapach ciała, wykończeniowych technika intymne pieszczoty .

Tutaj można tylko się obrazić: nie stracić serca, ale zrozumieć i puścić wolnym sercem.

Wszystkie powyższe powody, dla których człowiek może zniknąć po seksie, nie zależy od kobiety. Oznacza to, że jeśli facet nie pierwotnie planują kontynuować poważny i ma stosunek z kobietą w imię zaspokojenia własnej fizjologii, oczekują na coś wzniosłego i wzajemnych nie ma sensu. To samo można powiedzieć, jeśli seks z partnerem wpadł do niego „nie do smaku”. Oczywiście, do obwiniania kogoś innego niż siebie, młoda dama nie musi, jeśli zaniedbuje higienę lub nigdy nie słyszał o intymne fryzury. Ale w każdym razie, aby dowiedzieć się, dlaczego tutaj jest bez znaczenia, a okazja do rehabilitacji nie będzie.

Jak zostawić dobre wrażenie siebie po seksie

Ale co, jeśli kobieta niszczy możliwe szczęście rękami? Czy wiesz, czym jest „postsexie”? To jak posmak po deserze lub pachnącej kawa. Pasjonujący seks zmysłowy powinien pozostawać przyjemną pamięcią, myśląc o tym, za każdym razem, gdy przez ciało dochodzi do lekkiego drżenia.

Ale jak mężczyźni oceniają jakość odczuć po intymności? W ich rozumieniu idealny „posmak” to:

  • Niespotykany mistrz i guru seksu – facet powinien poczuć się jak prawdziwy bohater. Dziewczyna musi zachowywać się w taki sposób, że człowiek rzeczywiście wierzy w to, co było na górze. Oprócz wysokiego poczucia własnej wartości, każdy facet jest ważny, aby wiedzieć, że partner był zadowolony i lubiła absolutnie wszystko.
  • Zachowanie kobiety po seksie nie powinno być nachalne. Chłopcy nie lubią tego, kiedy dziewczyny zaczynają panikować i krzyczeć: „Boże, wstydzę się tego, co zrobiłem”, ale też nie lubią leżenia w łóżku po intymnym, kobiety mówią: „Teraz jesteśmy para” lub „Oznacza to, że razem z tobą na zawsze, kiedy się ożenię? „.

Nie narzucaj się

Niezależnie od tego, jak dobre kochankowie są w łóżku, kobiety zaczynają myśleć o przyszłości na raz. Zbyt poważne podejście do ledwo narodzonej powieści po wspólnej nocy i wymarzony sen o małżeństwie, dzieci i dom z dachem przerażają mężczyzn. Co im pozostało, jeśli partner tylko że odkryje związek, wymaga nieskończonych afirmacji miłości i ogranicza przestrzeń osobistą? Oczywiście biegnij. Nic dziwnego, dlaczego mężczyźni znikają po seksie.

Porada dla dziewcząt: jeśli zdecydujesz się przyznać kawalerowi do siebie, zrób to z czystymi myślami, nie myśl o tym, co się wydarzy. Wszystko ma swój czas, najważniejsze – pozostaje szczere i otwarte.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 330, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: