Dlaczego mężowie oszukują swoich żon: historię seksu po długiej abstynencji

Почему мужья изменяют женам: рассказ о сексе после долгого воздержания

Witam wszystkich! Nie mogłem sobie pozwolić, abym nie podzieliła się z tobą moją historią seksualną. Szkoda, że ​​się przyzna, ale oszukiwam moją żonę. Szkoda, bo to była pożądana i świadoma zdrada.

W tym roku obchodzimy jubileusz 13-lecia, a ja bardzo kocham męża. Ale pytasz, co wtedy wsunął mnie w ramiona innej kobiety? Prawdopodobnie dotkniętych brakiem seksu i długotrwałej abstynencji, z której już w moim mózgu wszystko się stopiło.

Mieszkaliśmy z Irina, jak mówią, dusza w duszy. Mamy dwoje dzieci, nigdy się nie dowodzić, starał się rozwiązać wszystkie kwestie w sposób pokojowy. Ale z biegiem czasu była bardzo zimna w seksie. Ja, wciąż kwitnący młodzieniec, chcę co najmniej kilka razy w tygodniu. Początkowo była, a co najmniej trzy lata, Irka przyznaje się co najwyżej raz w miesiącu. I ostatnio byłem chora, miała coś takiego kobietę, więc nie dała mi pół roku. Bałam się, odjechałem od siebie wszystkie te myśli, ale nie można uciec przez naturę: męska męska istota odczuwa uczucie. Pomyślał, jak bardzo muszę cierpieć tak wiele, znosić?

Długotrwała abstynencja jest, muszę powiedzieć, nie żarty, biorąc pod uwagę wszystkie konsekwencje dla zdrowia wynikające z tego: zarówno zapalenie gruczołu mlekowego i zapalenie, jak i, Boże zakazać, impotencja. Po kolejnej nieudanej próbie wzięcia „bastionu” Irkina postanowiłem zdecydować się na kobietę w celach seksualnych, wyłącznie na fizycznej satysfakcji.

Szukam miłośnika w Internecie

Jak szukałem kochanka na miejscu, aby zmienić żonę

Jak się okazało, w latach małżeństwa stałam się typowym oblubieńcą, który utracił umiejętności komunikacyjne i randki. Kiedy próbuję zacząć rozmowę, rumienię się jak uczeń, nogi drżą, mój głos drży. Ponadto, maksymalnie, gdy mogłem nieobecności w domu bez żadnych podejrzeń, pracuje się z przyjaciółmi w łaźni raz w miesiącu. Dlatego postanowiłem szukać miłosnej w witrynie randkowej – w internecie jest ich tysiące, ale mój profil, w którym wskazał, że mam 37 lat i szuka dziewczyny na intymne spotkania nie starsze niż 32, wysłane na najbardziej wymagające w naszym mieście.

W wyszukiwarce, zgodnie z kryteriami mojej selekcji, poznałem dwie młode panie, które odpowiadały temu typowi, ale żaden z nich nie odpowiedział na moje listy. Już prawie stracił nadzieję na zapoznanie się z kimś, jak przypadkowo dotarł na forum, gdzie jego uczestnicy dyskutowali o dylematach wolnych relacji.

Rozpoczynając walkę słowną z jedną forumchanką, nie mogła zwrócić na nią uwagi – brunatnej brunetki, wysokości około 165 cm, ani cienkiej, ani tłustej, z dużymi piersiami i pięknymi, niebieskimi oczami. Napisał do niej osobiście, wyważając nieco banalny komplement. Odpowiedź nie trwała długo. W rezultacie rozmawialiśmy przez około dwa tygodnie, a sama zaproponowała spotkanie. Och, tak, prawie zapomniałem! Pani jest o pięć lat starsza ode mnie. Ogólnie rzecz biorąc, nigdy nie uważałem kobiety starszej jako potencjalnego partnera, ale Angela jest tylko aniołem, jednym słowem, w 45 jagód baba znowu.

Spotkał się na swoim terytorium. Sama Angela mieszkała, nie ma dzieci, a mąż rozstał się prawie 10 lat temu. Zadzwoniłem do drzwi na adres w jej sms-ke i zobaczyłem na progu luksusowej kobiety w półprzezroczystej pelerynie, która cały swój sposób pokazała, jak bardzo tęskni za chłopem. I także czekał czekać: od członka widzianego, wzrosła w górę, co świadczy uderzenie jego muchy. Po długiej abstynencji nie zamierzałem tańczyć wokół siebie i pokazała mi, że jest gotowa do seksu.

Szybki start randki

Zmienił żonę: fantastyczny seks po długiej abstynencji

Ledwo zamknął drzwi, ona rzuciła się na mnie z pocałunkiem i mocno rzucił się na ustach, a po kilku sekundach prosto do nimfy korytarzu padł przede mną na kolana i szybko rozpięła mu spodnie. Patrzyłem z jaką niesamowitą chciwością, którą pieściła mojego podekscytowanego koguta, z którego zakrywałem głową. Wciąż mogę być długa historia Angela całego serca zanurzony w gardle moim polowania. Przez pół roku bardzo chciałam pachnącego kobiecego ciała, więc podniosłem go i posłałem na sofę.

Usiadła na nim, a nogi zwisały na podłogę. Oczywiście, Angela chciała, żebym ją kuni, więc szybko wstała i szerzej rozłożyła nogi. Jej cipka pieściła język, dopóki gorąca wonna pochwa nie wylała soku z orgazmu. Pomimo faktu, że Angela skończyła, nie zamierzałem się zatrzymać. Podając ją odzyskać w obliczu fali ekstazy, znowu spadł z łechtaczki języka bezpośrednio do wejścia do pochwy. Kiedy partner szepnął: „Chodź do mnie wkrótce!”, Nie czekałem zbyt długo i próbowałam wejść do środka. Mój kogut spotkał gęstą i niezwykle napięty pochwy – szczerze mówiąc, zanim bym nie uwierzył, że kobiety w tym wieku intymne mięśnie mogą być tak doskonały.

Udało mi się wejść do Angeli po kilku próbach, a każda na swój sposób wzbudzała moją nową dziewczynę coraz bardziej. Odwróciła się do mnie, jakby w pośpiechu, aby ciąg siebie stojącego na mojego penisa, a teraz wreszcie ja trzymałam ją w pasie, a następnie naciskając, a następnie zwalniając krzywego biodra dalej. Nie wytrzymałem, a ja skończyłem. Być może siła i jasność tego orgazmu można porównać z przyjemnością, którą wszyscy po raz pierwszy doświadczamy.

Wszystko pokryte potem, ja opadł na kanapę, i wydawało się zmusić mnie opuścił, przynajmniej do końca wieczoru, ale tylko przeszedł mnie Angelina apetyczny tyłek, moje emocje zaczęły gwałtownie rosnąć. Kiedy moja nowa dziewczyna wróciła z prysznica, wskazałam na seks analny.

Pasja płci po długiej abstynencji

Niesamowita kobieta: mój wniosek został natychmiast zatwierdzony. Poszedłem na jej tyłek, zacząłem gryzić puffy pośladki, pieścić moje krocze i odbyt, z których Angel całkowicie zabrakło smaru. Głowa członka z trudem wpadła do osła i wydawało mi się, że czuje się trochę zraniona. Ale dyskomfort natychmiast ustępował przyjemnym, niezwykłym odczućom. Z orgazji Angela jęknęła i warknęła w tym samym czasie, a kilka sekund później już wylałem strumień gorącego nasienia do jej osła, trzęsąc się wszystkimi małymi, słodkimi konwulsjami.

Fajny seks, łagodna komunikacja, wzajemna wdzięczność dla przyjemności i wspaniałego czasu – to, czego brakowało mojej żonie. Nie zrozum mnie źle: nie opowiadam się za zdradą w rodzinie. Ale jeśli seks nie jest ciekawy dla jego żony, przedłużająca się konstatacja nie jest również opcją. Z Angela zgodziliśmy się spotkać ponownie …

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 270, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: