Gdzie mogę uprawiać seks w najbardziej niezwykłych skrajnych miejscach

Где можно заняться сексом в самых необычных экстремальных местах

Witam, drodzy przyjaciele! Nasz motyw dziś pozwoli wszystkim wyjść poza granice jego wyobraźni iszukać niezwykłych miejsc, gdzie można uprawiać seks. Nikt nie będzie się kłócił, niezależnie od tego, jaka była piękna i ukochana sypialnia, a miłość radości z tego samego łoża z roku na rok nudna i nieciekawa.

Środowisko odgrywa ogromną rolę w wrażeniach i emocjach podczas stosunku płciowego, zwłaszcza kobiet. Seks w nowym skrajnym miejscu może przynieść intymny związek smak i pomóc doświadczyć niesamowitego orgazmu dla obu partnerów. Następnie porozmawiajmy o tym, gdzie możesz dywersyfikować swoje życie seksualne.

romantyczny seks na plaży

Aby seks w niezwykłym miejscu oznaczał wydostanie się z nudnej strefy komfortu. Każda nieznana okoliczność powoduje, że nasze ciało intensywnie alokuje adrenalinę, a to podniecenie pomaga z kolei poczuć jedność z partnerem podczas stosunku płciowego. Rozszerzenie intymnych horyzontów, para dostaje więcej szans na zbliżyć się i dowiedzieć się o tajnych pragnieniach nawzajem. Najczęstsze są jednak kompleksy, stereotypy, strach przed potępieniem, które otwierają się na nowe doświadczenia. Pozbycie się ich, najbardziej niezwykłymi miejscami seksu będą małe wyspy przyjemności rajskiej.

Seks na plaży: co musisz wziąć pod uwagę na seks na plaży

Prawdopodobnie nie ma więcej ciekawości dla przykładu namiętności cielesnej niż plaży. Mieć seks na plaży, na pewno, miał wiele kochanków pary. W końcu to właśnie jest nuta romantyzmu. Warto zauważyć, że takie środowisko nie może zawieść. Romantyk jest marzeniem każdej młodej damy, niezależnie od wieku, statusu społecznego itp. Wielu uważa, że to miejsce jest piękne i malownicze niż plaża o zachodzie słońca dnia lub o świcie, a nie do znalezienia.

Aby seks na wybrzeżu morskim przyniósł pozytywne emocje bez nieprzyjemnych niespodzianek, powinieneś z wyprzedzeniem zadbać o takie rzeczy:

 1. Przynieś koc i wilgotne chusteczki. Pamiętaj, że piasek jest miejscem hodowli bakterii, gruzu i innych elementów antyhigienicznych, dlatego wskazane jest, aby dbać o ściółkę, ręcznik, czystą wodę.
 2. W nocy może być zimno. Postanawiając pozostać na plaży wieczorem, aby mieć seks, należy wziąć pod uwagę zmiany temperatury regulowane przez nadchodzące masa powietrza z morza.
 3. Weź butelkę lekkiego wina deserowego i coś na deser. Przyjemna rozrywka, ciepłe rozmowy między dwoma kochającymi się ludźmi jest doskonałą bazą na bardziej pikantną kontynuację.

Winda i dach domu są niezwykłymi miejscami do uprawiania seksu

Na liście niezwykłych miejsc nie da się wspominać o windzie. Podniecenie sięga granicy, gdy partnerzy obsesyjnie nawzajem pozostają w ciasnych ścianach. Włącza sam pomysł, że na każdym drzwiach podłogowych można otworzyć, a następnie nie da się uniknąć niezręczności. Nawet ci, którzy kategorycznie deklarują, że nigdy nie będą uprawiać seksu w windzie, warto spróbować.

Doświadczenie braku czasu nie jest konieczne: zawsze pomagać namiętnym miłośnikom wejść w przycisk zatrzymania awaryjnego, co pozwoli Ci zakończyć to, co zaczęło się. Nie zapomnij o możliwościach obecności kamer – jeśli okaże się, że wystarczy na pokrycie ich ciemnym (kurtka, sweter, torba, itp.)

seks na dachu wieżowca

Seks na dachu wielopiętrowego budynku nie mniej intryguje w grach miłosnych. Jest też romans, dostępność i ogromna pusta przestrzeń, w której są tylko dwie. Powyżej – jasne niebo, poniżej – drzewa i listowie. W gorący, letni dzień, gdy na szczycie „drapaczy chmur” w strefach sypialnych jest fajny, możesz schować się przed stłumionym zgiełkiem, problemami i niepokojami. Aby seks na dachu nie zawodzi z monotonią, zadbaj o dodatkową ściółkę – pomogą Ci eksperymentować z wyborem najbardziej udanego pozoru.

Mają niezapomniany seks w wejściu lub w miejscu turystycznym

Jest jeszcze jedno miejsce, w którym wiele par tworzy miłość w celu odnowienia relacji i pamiętania młodzieży. Nie rozumiesz, co jest zagrożone? O jedyne miejsce dostępne dla nastolatków – wejście. Seks w szatni jest nie mniej skrajny niż, na przykład, intymność w garderobie, czy przyciąganie. Prawdopodobieństwo złapania przez sąsiadów jest podobne. Tymczasem każdy młodzieniec marzy o seksie, oglądając ukochaną rodzinę. Dlaczego więc jego pragnienia nie mogą być zrealizowane?

Jednak w wejściu nie ma tylu korzyści z seksu:

 1. Złe oświetlenie jest, być może, plusem, zwłaszcza dla zakłopotanych młodych ludzi.
 2. Para może zajrzeć do wizjera – to oczywiście negatywna strona monety.
 3. Warunki niehigieniczne – nie zapominaj, seks w wejściu, gdzie zwierzęta radzą sobie, woo bezdomnych i narkomanów niesie duże ryzyko infekcji bakteryjnej.
 4. Nadaje się tylko do letniego wiszenia. Zimą niemożliwe jest uprawianie seksu w wejściu ze względu na nieogrzewaną część tej sali.

namiętny seks w windzie

Czy wiesz, co jeszcze pomoże wypracować wyobraźnię i dostosować się do ekscytującego nastroju? Podróż i zanurzenie w przeszłości historycznej. Wśród niezwykłych miejsc, w których można uprawiać seks, osobne miejsce zajmują atrakcje turystyczne. Aby wyświetlić listę wszystkich punktów na świecie, podczas wizyty jest zapierające dech w piersiach, jest problematyczne. Każdy z nich pomoże ci doświadczyć niezrównanych emocji.

Najbardziej popularne światowe zabytki wśród turystów, którzy wolą dać miłość radości w miejscach:

 • Wieża Eiffla;
 • Wielki Mur Chiński;
 • Empire State Building;
 • Opera w Sydney.

Podróż, przekształcając się w niezwykłą przygodę seksualną, pozostanie w pamięci przez długi czas. Takie wakacje będą naprawdę niezapomniane – można zapomnieć o seksie w największych atrakcjach świata. Pamiętaj, nie bój się wprowadzać innowacji w relacjach, boją się monotonii podążającej monotonią – są zabójcami pasji i miłości. I czy jest to możliwe bez nich, aby mieć fantastyczny seks? Odpowiedź jest oczywista.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: