Głębokie gardło blowjob – jak to zrobić dobrze?

Глубокий минет - как делать его правильно?

Każdy mężczyzna potajemnie marzy o głębokiej robocie, ale nie wszystkie kobiety są w stanie zrobić słuszne rzeczy nawet najczęstsze, więc połowa istniejących par seks oralny kończy się masturbacją głowy penisa. I to jest bardzo smutne!

Porozmawiamy więc o tym, jak dać ukochaną osobę największą przyjemność, a jednocześnie nie czują się wymioty lub niechęć do procesu. Uwierz mi, ta technika może opanować dowolna kobieta.

Co musisz wiedzieć, co zrobiłoby głęboką oral?

Oto lista prostych zasad i zaleceń.

Intimate czystość jest bardzo ważne! Zasada jeden – idealna czystość męskich organów płciowych. Przed seksem ustnym należy dokładnie umyć. Jeśli włosy w intymnej części mężczyzny nie usuwają, nie zapominaj, że zachowują wszystkie nieprzyjemne zapachy. To zdecydowanie odpycha dziewczyny, a tym bardziej nie przyczynia się do pragnienia pełnego rozdrażnienia.

Pierwszą zasadą jest intymna czystość przed blowjobem!

Relaks. Aby nie bać popełnienia błędu, ważne jest, aby stworzyć wygodne środowisko. Wino, muzyka, ładny widok poza oknem – do każdego, ale najważniejsze jest dostrojenie się do przyjemności, a nie ciężkiej pracy. Nie myśl o niepowodzeniu lub zdolności do uduszenia, złapania ukochanej osoby – wszystko to są obawy.

Idealna pozycja na głębokie gardło …

Najlepsza postawa dla początkujących będzie „kobieta na górze”, kiedy człowiek leży na plecach, nogi rozstawione, a ona pochyla się do penisa, jakby wisi nad nim. W ten sposób może kontrolować głębokość włożenia penisa do gardła. Człowiek nie powinien poruszać się nawet przy bardzo dużym pragnieniem – to obniżyć rytm partnera i może spowodować jej dyskomfort lub ból.

Niektórzy ludzie wolą zacząć od pozycji, w której partnerem jest na podłodze, nogi rozłożone lekko rozstawione, a dziewczyna jest przed nim, siedząc na kolanach. Ta pozycja również łatwo dostosowuje głębokość wejściową, można pomóc sobie w dłoniach. Niektóre kobiety chcą uchwycić pośladki partnera, kierując je do siebie lub z siebie samych.

Prawo ułożenia głębokiej blowjob!

Technika głębokiej roboty

Przed wziąć głęboki wychwytywanie penisa, należy dokładnie zwilżyć je i umieścić w stanie erekcji. Usta, gardło i narząd płciowy mężczyzny powinny być w przyblieniu na tym samym poziomie. W tym samym czasie język jest maksymalnie wyryty. Zacznij od delikatnego głowy ssania – obejmujące jej usta i dokręcać stopniowo cały penis w ustach. Technika ta może być nazwana „odkurzaczem”. Pamiętaj, aby uważać, aby nie uszkodzić delikatną skórę zębami partnerem „wciśnięty na”.

Kiedy wszystko jest członkiem w ustach, to jest możliwe, aby ruchy tam iz powrotem, wydając w tym języku w całej jej długości. Najbardziej wrażliwe części członków – rowek, który oddziela głowę sam „pnia”. Pieszczę też wargi lub język.

Alternatywna postawa dla głębokiej roboty!

Stopniowo kobieta będzie podekscytowana, zrelaksowana i przystosowana do najważniejszej rzeczy – połykanie penisa. Po co połknąć? Ponieważ głębokie oral jest nie tylko wprowadzenie członka do gardła, ale również wypełnienie ruchów połykania, które pomagają powstrzymać odruch od wymiotów.

Więc dziewczynka dotarła do samej bazy prącia. Teraz trzeba wejść w głowę w gardło do gruczołów, szczelnie owinąć całą kończynę ustami. Tu najtrudniejsze jest nie wyrwać. Aby tak się nie stało, zanim ta maksymalna rekrutować powietrze do płuc, a w chwili najgłębszej penetracji zrobić kilka ruchów połykania i wydech przez nos. Po raz pierwszy wystarczy utrzymać się przez co najmniej 5-10 sekund i kontynuować normalną zabawę, a po chwili znowu to samo.

Aby zwiększyć efekt, nie zapomnij używać rąk i pieścić moszny. Odpowiednie pociągnięcia, lekkie ściskanie i ciągnięcie, dotykając języka. Oczywiście, głębokie gardło, i pieścić językiem jąder jednocześnie okazać się nie po raz pierwszy, ale po miesiącu ciągłego szkolenia z ukochaną staje się powszechne.

Nigdy nie wstydź się obecnej śliny, gardła stłumionych dźwięków i podobnych rzeczy. Po pierwsze, nie zauważył mężczyznę, bo są w euforii ekstazy, która daje im najbardziej wyciśnięty pozycję głowy i rowka. Po drugie, ślina nawilża penis i upraszcza proces wprowadzania do gardła. Po trzecie, moc orgazmu z głębokim blowjobem jest bardzo inna niż zwykle.

Gdzie umieścić plemnik?

Sperm można łatwo połknąć – jego smak w gardle nie jest absolutnie odczuwalny. Jeśli to powoduje odrzucenie, to przed wytryskiem wystarczy wyciągnąć penisa z ust i doprowadzić go do końca ręką. Przy okazji, warto wspomnieć o jednej rzeczy: nie przykryj głowy luźną skórą, kiedy pomożesz człowiekowi zakończyć ręką. Wystarczy trochę zasłonić rynnę i wrócić. Twój partner będzie o wiele przyjemniejszy.

Blowjob – to nie wstyd! Dlaczego warto wyrzucać mity o wstydzie ćwiczeń takich typów seksu? Ponieważ nie ma to nic wspólnego z perwersjami i dostarcza niezapomniane wrażenie ukochanemu. Jeśli szczerze mówiąc zapytaj mężczyzn, co mają do czynienia z głębokim blowjobem, to każdy z nich powie, że jest porównywalny do posiadania ogromnej sumy pieniędzy lub jazdy z dużą prędkością. Uwierz mi, kiedy zobaczysz, jak dobry jest partner, wtedy poczujesz potężną falę emocji.

Naprawdę chętna dziewczyna, a nie udawanie jej uczuć, staje się najlepszą kochanką dla ukochanej!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 245, в среднем: 4,76 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: