Historia huśtawki po raz pierwszy: dlaczego pary potrzebują takiego seksu

Рассказ о свинге в первый раз: зачем семейным парам нужен такой секс

Jeśli postać poniższej opowieści o seksie przestrzega cię, nie uważaj zbyt ściśle. doświadczenie mojego pisarza jest ograniczona do eseju szkoły, ale nadal postanowił opowiedzieć o swoim pierwszym rozkwicie.

Studenci … Ile w tym słowie dla tego, który studiował w ciągu dnia i mieszkał w schronisku! Orzechowy okres beztroski młodzieży, każdy zapamiętane różnych sposobów, ale, na przykład mi – pogrubienie eksperymenty w łóżku, do grupy płci we wszystkich odmianach (MZHM ZHMZH stosunku lub równocześnie wieloma parami w tym samym pomieszczeniu).

A potem miałem znajomego, który właśnie kayfovat od tego, mówiąc łagodnie, seks niekonwencjonalny. A najciekawsze było inaczej: ona brała udział tylko w sex-party, które było jedynym gościem płci pięknej. O tym, co zrobiła, musisz napisać osobną historię, jedna historia seksualna nie może zawierać wszystkiego. Tak, właściwie, a nie o tej przemowie.

Pierwsze doświadczenie w huśtawce

Pragnienie żywych wrażeń i poszukiwanie partnerów do huśtania się

Ponieważ minęły dużo czasu, poszedłem do innego miasta. Pomimo okresowych relacji, pragnienie zabawy nie opuściło mnie. Żadna z dziewcząt, z którymi się spotkałam, nie wyraziła zgody na zaproszenie kogoś innego. Nie było to jednak sprzeczne z udziałem jego dziewczyny, z którą się skarżyli, ale nigdy nie mogłem dotknąć trzeciego uczestnika tej orgazmicznej kopulacji.

Pewnego dnia w serwisie randkowym, szukając ciekawych ofert natknąłem się na jedną parę. Facet z dziewczyną w wieku 29 i 25 lat szukał osób trzecich na intymne spotkania. Panie serca w tym czasie nie miałem, ale mimo to napisałem do nich wiadomość bez rozsądku i treści. Nie liczyłem się na początkową odpowiedź, otrzymałem to za godzinę.

Valera i Katya szukały pary, z którą mogli regularnie przyczyniać się do różnorodności seksualnej. Nie doświadczałem jakiegoś huśtawki, jako takiego, jak moi partnerzy, ale wyraźnie stwierdzili, że chcą odkryć te horyzonty.

Zgodziliśmy się spotkać w kawiarni, aby się zapoznać i popatrzeć na siebie. Tak więc, Katya to miniaturowa blondynka, z pasem biodrowym i małym, schludnym klatce piersiowej. Na spotkaniu ubierała się w czarną sukienkę, przez którą można było zobaczyć atrakcyjną dupę. Wygląd Valery nie był dla mnie zbyt interesujący, ale dla mnie zauważył, że jest wysokim sportowcem. Bez poświęcania cię szczegółom mojej historii chciałbym powiedzieć, że mnie lubili, co oznacza, że ​​spodziewaliśmy się bliskiej komunikacji w kameralnym przystanku przed nami.

Parę dni później Valery zadzwonił i zaproponował wizytę w klubie, z wyboru dla mnie, tk. nie wiedzą o istnieniu takich instytucji w naszym mieście. Cóż, najwyraźniej byli gotowi do prawdziwej akcji! Overwrapping Internetu, znalazłem jedno dobre miejsce, gdzie zbierano parę swingerów, było wygodne miejsce na odosobnienie i przystępne ceny. Mój wybór został zatwierdzony natychmiast, a spotkanie zostało zaplanowane na wieczór. Atmosfera tej konkretnej instytucji pozwoliła nam naprawdę odpocząć i odrzucić emocje, co jest szczególnie ważne dla nowo przybyłych, takich jak my.

Znajomość z dziewczyną w klubie huśtawkowym

Wieczór w klubie huśtawkowym: niesamowity seks z żoną kogoś innego

Popijając koktajl w barze, popatrzyłem na jedną dziewczynę, która także tu przyjeżdżała bez partnera. Poprosił ją do tańca, spotkaliśmy (jej imię Angela) i dosłownie pół godziny mieliśmy seks dla prywatnej sali konferencyjnej. Ale ponieważ moja historia nie jest o niej i o pierwszym doświadczeniu huśtawka, koncentrują się na momentach naszej bliskości z nią nie widzę sensu. Mogę tylko powiedzieć, że naprawdę chciałem po drodze, aby robić to, co przyszliśmy tutaj: zmiany partnerów, tak że w końcu mogę pieprzyć Katia.

Tak, naprawdę mi się podobało. Ponadto, ja rodzić samej idei, że wszystko co się dzieje, o jej mąż nie tylko wiedzą, ale także obserwować, jeśli chce. Ale jak tylko zacząłem w sprawie zwrotu podjechać do małego żoną Valerie, Podbiegł do mnie niemal z pięściami i przylotach: „Czego chcesz od powinno być?”.

Stupor. Co my tu robimy, jeśli jest taki szalony zazdrosny człowiek? Jakiego rodzaju huśtawek możemy tu mówić? Usiedliśmy przy stole, wymieniając spojrzenia z Angela i Katyą. Dziewczyny były gotowe do kontynuowania, ale Valerka zaczęła się podciągać z alkoholem. Angela szybko orientowała się i poprowadziła na parkiet. Nie straciłem minuty i siedziałem bliżej Katyi. Rozejrząc się, nie zauważyła tej Valery, zaczęła podbić delikatną skórę jej rzęs. Kiedy byliśmy pocałunki z językiem, oddychała ciężko, jej podniecenie było widoczne gołym okiem, a światło gryzienie ucha płaty Katya stała ostatnia kropla cierpliwości. – Chodźmy – powiedziała Katya, a ona wzięła mi za rękę.

Poszliśmy do tego samego pokoju, w którym byłam trochę ponad godzinę temu z Angela. I ledwo miał czas się rozebrać jak drzwi były śmiech Valera one Angela kierowany do następnego pomieszczenia. Usłyszawszy jak drzwi zatrzasnęły za nimi, Katya i ja nic nie powstrzymywałem. Dotknąłem jej gorączkowe mokro „Girl” dłoń zadrżała i rozchylone nogi, usiadł na stole. Naprawdę chciałem dostać się do niego teraz, ale podpowiedź cunnilingus, czytam między wierszami. Od przyszło pochwy cienką ekscytujący zapach i ja, z pierwszej ręki, a następnie język zaczął stymulować łechtaczkę, potem coraz głębiej wnikać języka w pochwie. Smar był coraz wyraźniejszy, przekręcając się i jęcząc.

Długo oczekiwany seks z Katyą

Pomimo ciepła uczuć Katya nie zdołała ukończyć z Cooneyem. Wyczerpana własnym podnieceniem i pijanym alkoholem mocno odsunęła moją głowę od mojej pachwiny i położyła mnie na plecach, wyskoczyła i popchnęła kogut do siebie. Prawie nie podskakiwszy mnie, wreszcie dostała tę długo oczekiwaną orgazm. Smary stały się wiele, wydawało się, płynie przez mnie, więc po kilku minutach zdecydowaliśmy się zmienić pozę, a ja już to miałem z tyłu. Przedstawiając Katyę kolejną falą przyjemności, tutaj upuściłem moją „fontannę” bezpośrednio na plecy.

Po wyjściu z mieszkania wyjechaliśmy z mieszkania i spotkaliśmy się w hallu z Valerą i Angela. Nie mogłem pomóc, ale zwracać uwagę na wygląd, który małżonkowie wymienili. Może to mi się wydawało, ale Katya w tej chwili miała rumień rumieniec na jej policzkach, podobny do tego, który pojawia się w haniebnych dzieci. Ale kiedy Valera wzięła rękę, pożegnali się i poszli do domu, zdałem sobie sprawę, że wszystko będzie dobrze z nimi. Nawiasem mówiąc, nadal rozmawialiśmy, a nawet spotkaliśmy się kilka razy z tej samej okazji.

Dla mnie swing to poszukiwanie nowych, jasnych uczuć, a dla dwóch Valery i Katyi – być może jest to zresetowanie, ponowna świadomość wartości rodzinnych i poważne wstrząśnienie emocjonalne. Wszyscy, którzy postanowili spróbować huśtawki, mają swoje powody i uzasadnienia. Ale pamiętaj, że ten test nie może wytrzymać wszystkich. Jeśli związek złamie się na szwach, huśtawka nie stanie się asystentem, tylko przyspiesza podejście końca.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 322, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: