Historia: jak zmieniłem żonę, ale seks analny uratował życie rodzinne!

Рассказ: как я изменил жене, но анальный секс спас семейную жизнь!

Wiesz, na seks analny, każdy traktuje inaczej. Opowiadam wam moją historię, prawdę mówiąc, jak to było po raz pierwszy i dlaczego w ogóle chłopi są przyciągani do „zakazanego owocu” przyciąga czasem niż zwykły standardowy seks. Nazywam się Arthur, wyszłam za mąż za wcześnie, w wieku 20 lat.

Jako student fizyki w drugim roku wybrał dziewczynę z równoległego strumienia, Irina, by być jej towarzyszem w życiu na dużą i czystą miłość. Była o kilka lat starsza, ale dla mnie to nie odgrywało żadnej roli, a ona przykuła mnie z jej troski, naiwności. Ponadto nasze uczucia z powodzeniem zbiegły się z zainteresowaniami i wzajemnie korzystnym współistnieniem.

Dlaczego nie spróbować seksu analnego, który pchnął do zdrady

Prawie 15 lat żyło duszą w duszy, ale teraz z Irko nie ma związku. Jej zjełczałe uroki nie są już przyciągane, każda płeć z nią zamienia się w tortury. A jeśli będę mógł sobie wyobrazić sobie mózg, to na pewno nie mogę dać moim „przyjacielu” komendy „wstań!”. I niedawno wcale nie miałem nic, więc była podświadoma, wyrażała wszystko, co myślała o mnie. Psihonow nawet nie ubierał się i nie zwrócił się do ściany. Wcale mnie to nie zdenerwowało, dlatego zwykle zwracałem się do kuchni, wypiłam moje kojące, którego roli grała moja ulubiona brandy. W nadziei, że jego żona zasnęła, wypiła pić do sypialni.

Problemy z żoną w łóżku

Wcześniej seks analny nigdy nie myślał. To jest teraz wyzwolone pokolenie, nie wahaj się. I nie mieliśmy tego wszystkiego, deprawacji i perwersji uważano, poza tym, nigdy nie oszukałem mojej żony. Ale po obejrzeniu form żony, która w normalnych okolicznościach często mnie znosiła, czułem, że mój kogut zaczął rosnąć mocniej i pełniej. Zdałem sobie sprawę, że to była moja żona, która nagle stała się pożądana. Zaproponuj, że jej seks analny nie odważył się, bo mam Irkę – damę z zasadami, musi być delikatnie i ostrożnie.

Od tego wieczora zacząłem myśleć, jak rozwiązać moje intymne problemy. W końcu nie jestem starcem, a wszystko działa, ale nie z żoną. Potem przypomniał sobie Svetlana Mikhailovna. To nasz księgowy, ma 32 lata. Właśnie się rozwiodła niedawno. Przez długi czas patrzył na nią – elegancką młodą damę: ciemne, ciemnowłose, czarne włosy jak posmak, figurka. Ogólnie rzecz biorąc, pozostało tylko do myślenia o tym, jak rozbić ją na seks. Powiedz jej historię nudnego życia rodzinnego i niekochanej żony? Nie, to mało prawdopodobne, więc postanowiłem dostosować wszystko tak, że wydawało się przypadkowe. Ponadto, a powód był ciężki, zbliżał się Nowy Rok, a wszystkie korporacje śledzące to.

Obchodziliśmy się w restauracji, zamówiliśmy bankiet. Wszystko poszło tak, jak powinno: dobry stół, muzykę na żywo, każdy ma wielki świąteczny nastrój. Zaprosił Svetlany na jedno tańce, a potem drugie, zaczął „jeździć uszami”. Cokolwiek można powiedzieć, kobieta może być bez związku rozwiedziona bez seksu! Plus, jej lekkie upojenie pasowało mi. Ogólnie rzecz biorąc, parę godzin później jeździliśmy taksówką.

Taniec w firmach

Jak to wszystko poszło, co się stało, jak zakończyła się historia seksualna

Najwyraźniej wszystko było na próżno. Dostałem pokój i zamówił szampana i owoce dla całkowitego relaksu, jak wszystko, ale nic członka nie powstaje. Lekki początek taśmy, powolny i seksowna, lekko povilivaya biodra, ale efekt nie był jako taki. Zaczęła mnie pieścić, to szybko doprowadziło do ostrzegania mojego chłopaka, ale jak tylko próbowałem dostać się do pochwy, więc wszystko na nim i skończyło zanim się zaczęło.

Lekkie, sfrustrowani i zmęczeni po kilku nieudanych próbach mojego podniecenia zaczął zbierać ubrania z podłogi, z jego plecami. Mój kogut wzbudził się natychmiast z widoku: jego anus zaczął mnie. Zdałem sobie sprawę, że chcę tylko seksu analnego. Podszedłem do niej delikatnie i delikatnie odwracając się do mnie, zacząłem próbować penetrować jej tyłek. Początkowo Sveta próbowała wyjaśnić, że seks analny nie jest dla niej. Ale moje pragnienie i wytrwałość przyniosły jej rezultaty: Svetlana nie miał innego wyjścia, niż znaleźć coś na smarowanie. Och, te niesamowite torebki na dole, które w odpowiednim momencie zawsze coś, właśnie tam, choć na krem ​​do rąk!

Nic do moich opowieści o seksie analnym nie jest zaskakujące, jeśli nie dla czystości mojego odbytu buhgaltershi. Zacząłem niezdarnie próbuje włamać się do natłuszczonej kremem dupie, ale wzięła inicjatywę w swoje ręce, zdając sobie sprawę, że wszystko może skończyć się dramatycznie. Praktycznie zasadzając się na moim kogucie z szalonym jękiem, dała mi wspaniałe wrażenie. Wziąłem ją za sprężyste piersi wystające (nie że Irki – „uszy spaniela”) i delikatnie rozciągając je, stopniowo zwiększać tempo.

Seks analny w pokoju dziennym z kolegą

Z każdym ruchem zbliżały się fale orgazmu. Sveta jęknęła cicho, ale odważnie zmarnowała. A jeśli początkowo niechętnie się zgodziła, sam proces z pewnością podobał się jej: miałem czas, aby poczuć, jak się skończyła, a jej drżenie trzęsnęło się drgawkami. Kolejny potężny ruch i wreszcie! Warknęłam jak bestia, delikatnie wyjęłam członka z odbytu i upadł zadowolony na łóżku, mój partner w seksie analnym podszedł do prysznica.

Po powrocie zdałem sobie sprawę, że jestem gotowy, aby kontynuować, więc poprosiłem ją o to, że się rozebrała i stała na czworakach. Zdążyłem jeszcze kilka razy wylać moją stagnacyjną plemię. Svetka wyglądała na nędzną i udręczoną, więc po dwóch godzinach naszego spotkania z nią zadzwoniłem do taksówki, złożyłem owoce w torebce, skończyłem szampan i wędrowałem do domu.

Od tego czasu minęło parę lat. Svetlana Jestem wdzięczny, że dała mi szanse na ponowne uruchomienie, weź świeże powietrze, ale z nią jedyne spotkanie. Z Irką wszystko się poprawiło – najwyraźniej, kryzys przeszedł i do seksu analnego, zaczęła się inaczej traktować. Po prostu wyjaśniłem jej, że jej tyłek dostaje ją i zgodziła się spróbować. Nie za każdym razem, oczywiście, ale okresowo robimy z nią taką różnorodność w łóżku. W ten sposób moje życie rodzinne poprawiło się.

Wniosek z tej opowieści o seksie jest prosty: odrzuć twoją hipokryzję na bok i cieszy się sobą. Być może po prostu trzeba spojrzeć na partnera z drugiej strony, aby przywrócić poprzedni zest do relacji i seksu?

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 323, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: