Idealny partner lub najpiękniejsze oczy płciowe kobiet

Идеальный партнер или самый красивый секс глазами женщин

Prawdopodobnie nie jest to tajemnica dla kogokolwiek, że mężczyźni i kobiety, z natury, patrzą na różne rzeczy na różne sposoby. Nietypowe poglądy pojawiają się czasem w sferze relacji intymnych.

Mężczyźni myślą, że wiedzą dokładnie, jak być idealnym seks, ale jeśli starają się odpowiedzieć na to pytanie, patrząc na akt seksualny poprzez oczach kobiety, może mieć zupełnie inny obraz.

Tak, zdjęcia mogą się różnić od siebie: ile kobiet, tyle opinii, fantazji i pragnień. Czasami pomysł dziewcząt o właściwej seksualności, zdolnej przynieść przyjemność, jest niejasna i nie ma wyraźnych gradacji. Innymi słowy, kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Ale niezależnie od tego, jak wiele zagadek się rozwija, wszystkie mają podobne cechy. Proponujemy zrozumieć, co wyróżnia poglądy mężczyzn i kobiet na intymny proces i jaki partner seksualny można uznać za idealny.

Czas i miejsce na seks są bardzo ważne dla dziewczyny

Co za idealny partner powinien zrobić: warunki do namiętnego seksu

Więc co dziewczyny zwracają uwagę podczas seksu lub przygotowania do niego, co ma dla nich szczególne znaczenie:

  1. Intymność powinna być odpowiednia w odpowiednim czasie. „Ból głowy” – najwyraźniej, a nie przypadkowe wymówki. Kobiety, jak wiadomo, ważne jest streszczenie ze wszystkich problemów i doświadczeń. Tylko w pełni uwolniona, dziewczyna może uprawiać seks, więc pędząc i nękając, które przez oczy mężczyzny sprzyja relaksowi, często powodują podrażnienia. Idealny seks, według kobiecego punktu widzenia, poprzedzony jest romantyczną kolacją, przyjemną niespodzianką i komfortowym wieczór.
  2. Dziewczyny jak uparty i uparty faceci. Kobieta może powiedzieć co najmniej sto razy partnerowi „Nie!”, A jeszcze chcesz intymności niż on. To jest cała kobieca esencja: młode damie kochają, kiedy walczą o to, stale go dostają.
  3. Więcej miłości i delikatności. Przyjemny seks z oczami kobiety implikuje nie tylko bezpośrednie pokrewieństwo, tzn. penetracji i tarcia. Dla wszystkich dziewcząt bez wyjątku emocjonalny składnik procesu jest ważny. Ważne jest, aby każda kobieta usłyszała komplementy, czuć, jak jej partner oddycha w zapachu jej skóry i cieszy się nią.

Co człowiek nie powinien zapominać o zostaniu idealnym partnerem

Płynnie poruszający się z sensoryki do samej płci, warto zwrócić uwagę na cechy intymnego procesu. Czy wiesz, dlaczego kobiety lubią seks z zamkniętymi oczami? Ponieważ ważne jest dla nich, aby czuć każdą komórkę, każdy dotyk i westchnienie partnera. I preludium przed stosunkiem często odgrywa największą rolę. Jeśli człowiek musi wprowadzić swojego partnera w seductive pozować, zobaczyć jej genitalia lub cieszyć się striptizem, to rodzaj penisa dla kobiet niesie z reguły minimalną wartość. O wiele ważniejsze jest podniecenie przed penetracją. Pamiętaj: seks nie jest najbardziej podobny do „suchych” dziewczyn, więc spróbuj uniknąć tego błędu.

Płeć ślepa

Z jakiegoś powodu mężczyźni często zapominają o pocałunkach. Kobieta, zamykając oczy z przyjemnością, całuje swojego partnera podczas seksu i jest podekscytowana jeszcze bardziej. Wszystkie dziewczyny lubią pocałować, więc jeśli spojrzysz na pocałunek ich oczami, otrzymasz złożony proces intymny-duszy. Również nie zapomnij pocałować swojego partnera w szyi, uszach, pieszczoty sutków, pępka. Ciężki, nieuchwytny oddech partnera jeszcze bardziej doprowadzi kobietę, z której zacznie drżeć i potrząsnąć w oczekiwaniu na penetrację.

Najpopularniejsze kobiece fantazje o seksie z idealnym partnerem

Podczas seksu kobiety zamykają oczy tylko wtedy, gdy mają niekontrolowaną przyjemność. Idealne współżycie seksualne z myślą o seksie sprawiedliwym oznacza pikantne podejście do realizacji najbardziej tajnych i erotycznych pragnień.

Wśród kobiet fantazji, które sprawiają, że kobiety wyginęły z soku miłości, należy zauważyć:

  1. Intymność z nieznanym człowiekiem. Mieć seks z pierwszym, przynajmniej raz, każda dziewczyna marzyła. Cóż, jak te myśli nie mogą być odwiedzane przez kobietę, jeśli przystojny facet „wyciągnę” przed oczami na plaży lub gdzie indziej? A co najważniejsze – powinna być namiętna, prawie seksem zwierzęcym, za którą nie będzie to żenujące i nie będzie musiało niczego wyjaśniać, bo nie ma żadnych zobowiązań. Aby takie pragnienie się spełniło, możliwe jest tylko dla najbrudniejszych i najmłodszych ludzi.
  2. Gry fabularne. Najpopularniejszym scenariuszem, o którym często się marzą dziewczyny, można nazwać grę fabularną o ratowniku i ofierze. Kobiety lubią się czuć chronione i godne zaufania skrzydłami kochanka. Wynajmij garnitur dla strażaka lub policjanta (przy okazji, tematyczne stroje znajdują się również w salonach seksualnych) i nieoczekiwanie przychodzisz, aby ocalić swojego partnera.
  3. Seks w niezwykłym miejscu. W oczach kobiety, fajny seks powinien pozwolić Ci doświadczyć maksymalnego komfortu i przyjemności. Można to osiągnąć podczas intymnej bliskości na dachu wysokiego budynku, na plaży, na tylnym siedzeniu taksówki itp. Doświadczenie i lęk przed złapaniem przynoszą więcej emocji i radości.

Seks w niezwykłych miejscach

Kobiety fantazje i idee o idealnym partnerze mogą naprawdę zaskoczyć mężczyzn. Około dwóch trzecich sprawiedliwego seksu myśli o niesamowitych eksperymentach w łóżku, z reguły wolą nie mówić o ich objawieniach. Na przykład seks analny może często powstać w wyobraźni dziewczyny, ale czy jest gotowa podzielić się wiernymi myślami w tej sprawie? W opinii większości młodych kobiet, aby zaoferować mężczyzny, czyjeś córkę czy analny stosunek jest gotowy, chyba że jest nieprzyzwoitym człowiekiem. Panie szukają prawidłowego seksu – to dlatego, że facet podejmuje inicjatywę, niezależnie od tego, jak kobieta nie marzyła o intymności.

Jeśli rozumiesz, co kobieta chce w łóżku i co marzy o nocy, zacznij działać. Niech ten czas będzie dla ciebie idealny.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 311, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: