Izolacja „śluzu” u kobiet z pobudzenia, mitów i uprzedzeń

Выделения «слизи» у женщин при возбуждении – какие бывают?

Samo słowo „szlam” brzmi jakoś odpychająco. Możesz jednak zmienić to na słowo „nawilżające”. Wiesz, konwencjonalna wypowiedź: „Tutaj kobieta zobaczyła człowieka, a ona natychmiast” pomokrelo „między nogami. Tak, tak, to śluz – normalna reakcja na ekscytujący przedmiot u kobiet. Ale nie bądź tymi vydeleny, akt seksualny byłby jak marszczenie marchwi na tarkę.

Panny dziewice, w pierwszej płci nie bój się wydzielin śluzu u kobiet przy pobudzaniu oznacza, że ​​ona cię lubi.

Mały przykład z życia. Jedna bardzo nieśmiała dziewica, nawet w wieku szkolnym, padła na piętach dziewczynki z klasy równoległej. Był szalony, pisał swoje anonimowe wiersze o miłości, ale nie zauważyła go w bliskiej odległości.

Nawet nie wiedział, jak ją „zwinąć”, bo nie wiedział, jakie podstawy powinny być badane seksualnie. On oszukał odpowiednią literaturę, chciałby, a on trzymał się w hangoutu z tomami wielkich poetów. Jedyne, co usłyszał o brzegu jego ucha to, że były choroby przenoszone drogą płciową, a coś drżało z organów.

Stało się tak, że celem jego pożądania, uwielbiała. Gdzieś, jakoś na szkolnej imprezie, wpadła mgła. I tu są w domu, nie ma rodziców, los wszystko wyznaczył. Pocałunki, czułość, drżenie rąk, dotknął jej warg sromowych – a kobiety są normalnie wydzielane ze śluzu. Ale on był natychmiast przytłoczony przez taki strach, ponogat, że dziewczyna jest zarażona straszliwą chorobą, ponieważ wilgoć w jej majtkach była oh-oh! Biedny facet, miał „połowę szóstego” i uciekł z hańby ze swojej „bogini”.

Później ten nieszczęsny kochanek ze smutnym śmiechem przypominał ten incydent, jak stracił pierwszą miłość. Cóż, czas uzdrawiający – wszystko czego się dowiedziałem, ożenił się, zbierał mnóstwo dzieci.

wydalanie śluzu u dziewcząt

Jak i dlaczego wydalanie występuje u kobiet?

Płyn dopochwowy ma bardzo złożoną kompozycję, która wytwarza gruczoły płciowe, zlokalizowany w pochwie, w jamie macicy i nabłonku pochwy. Nie myśl, że śluz jest wydzielany tylko podczas wzbudzenia, w małych ilościach w pochwie jest zawsze.

Jednak przed stosunkiem płciowym i podczas wzbudzania ciało wyrzuca więcej śluzu kilka razy, aby działanie seksualne było bardziej komfortowe, a nie suche, dając nieprzyjemne doznania obu partnerom.

W zdrowej dziewczynie płyn pochwowy ma lekko gruby i przejrzysty śluz, bez wyraźnego zapachu i nienaturalnego koloru. W każdej kobiecie ilość wilgoci zachodzi inaczej, wszystko zależy od stopnia wywyższenia i jego gotowości do podjęcia decyzji. Doświadczony partner zawsze będzie rozumiał, jak bardzo podekscytowany jest jego kochanek, i wprowadzi wstęp do seksu, aby nie zadawać wątpliwej przyjemności.

Ale obfite uwalnianie środka poślizgowego u kobiet z podnieceniem powoduje czasem psychologiczne trudności u obu kochanków, zwłaszcza jeśli para po raz pierwszy lub przez krótki czas miała stosunek. Człowiek może założyć, że coś jest nie tak z damą: albo rozpuszczeniem, albo pewne problemy ze zdrowiem w sferze seksualnej. Dziewczyna może być nieśmiały, a nawet odmawiać seksu. Jej zdaniem, taka obfitość wilgoci odpędzi partnera, a nawet, um, są bardzo nieprzyjemne dźwięki z pochwy z tego powodu podczas stosunku płciowego podobnego do … Cóż, rozumiesz.

Jaki kolor jest absolutorium – normą i prawdziwymi lękami

Wyliczenie według kolorów:

  • bezbarwny lub lekko białawy odcień;
  • obfite białe z ciekłym płynem;
  • szary lub nawet zielonkawy.

kolor wydalania po wzbudzeniu

  1. W pierwszym przypadku nie jest konieczne przestraszyć się. Nawet białe rozładowanie, gdy podekscytowany kobietą nie jest oznaką jej choroby, jest zwykłym leucorrhoea. Obserwowane są głównie u dziewcząt, które są w okresie owulacji – jest to oznaką czasu poczęcia dziecka. I jak biały kolor może znajdować się w smarcu podczas wzbudzania, szczególnie w drugim stosunku płciowym lub po kojarzeniu z prezerwatywą.
  2. W drugim przypadku, jeśli majtki dziewczynki mają białe krępowane wyładunki, a także z pochwy, a narządy płciowe wyglądają na zapalone, najprawdopodobniej ma dursz. Nie oznacza to, że jest chorobą weneryczną i nie oznacza, że jest nieczysta – może to być reakcja na antybiotyki lub niektóre środki higieny osobistej. Ale seks jest pożądany w prezerwatywie.
  3. Wydzielanie płynu podczas wzbudzenia w szarych i zielonych kobietach może być niebezpieczne dla partnera. I nie tylko kolor mówi o niebezpieczeństwie, ale także obecność ostrego zapachu, przepraszam, zepsute ryby, pozwoli o tym wiedzieć dziewczynę od kogoś „podniosła”. Nawet jeśli dziewczyna jest tak czysty i schludny. Z taką damą, „pampering” na pewno wpływa na twoje zdrowie.

Mity miłośników filmu dla dorosłych w wyborze

Początkowo chcę rozproszyć mit dla fanów filmów dla dorosłych, po prostu – pornografię. Czasami w filmach występują epizody: tutaj narzeczeni, a czasem więcej niż jeden, dziki seks, a to z kobietami rozpocząć obfite podczas podniecenia, ale te, które napełnić łóżko podłogi, a podczas orgazmu w ogóle, to jest jak wieloryb pozwala potężnemu strumieniu płynu pochwy.

Po obejrzeniu takiego filmu w internecie, jest ostra debata: czy to możliwe, czy nie. Ktoś nawet „knock swój tyłek do klatki piersiowej”, że osobiście widział podobny kiedy spanie z partnerem. Frank nonsensem i głupim bravado.

Lekko zmoczyć łóżko pod tyłek – wciąż nie daleko, ale nalać sobie litrów, od palców do uszu, ale nadal tryskającą – tak się nie dzieje.

jakie są wydzieliny pochwy

Dlatego porady dla dziewcząt – nie wstydź się, że gdzieś pod małym kałużą powstało: to jest normalne, ponieważ ciało reagowało na podniecenie, a to wymagało więcej smarowania. Porady dla mężczyzn – nie bój się i nie wstydź się dziewczyny: sam będziesz wyglądał głupio.

Ale przy słabym smarowaniu lub bardzo braku tego, żal sobie obaj, dobrze, dzieje się tak, szczególnie w dojrzałej pary, gdy kobieta ma menopauzę, a ona nadal tak, jak chcesz! Cóż, w kameralnych sklepach są specjalne żele i środki poślizgowe, więc śmiesz i fajnie cię uprawiaj!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 502, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: