Jak często kobiety symulują orgazm? Jak ustalić?

Как часто женщины симулируют оргазм? Как определить?

Ile mitów istnieje na temat kobiecego orgazmu – nie liczono. Ilu mężczyzn żyje w zaawansowanym wieku, ale pozostają w ignorancji, ile kobiet im się podobało, a kto z nich żałosnie naturalnie udawał. Szokujący stan niektórych mężów może powodować, że dzieląc się ze swoją żoną łóżkiem od 10 lat lub dłużej, nie zauważają, że nigdy nie doprowadziły ją do orgazmu!

Dziś mówimy o kobiecej symulacji orgazmu. Dlaczego kobiety zwodzą swoich partnerów? Co motywuje ich? Jak to zrozumieć? A co najważniejsze – jak rozdzielić taką „twardą nakrętkę”? I niech najpierw odpowiemy na pytanie, jak często kobiety symulują jaskrawą kulminację stosunku seksualnego, aby zadowolić partnera.

Symulacja orgazmu – przyczyny kobiecych kłamstw!

To smutne, ale faktem jest, że w niemal połowie przypadków kobiety udają. Nie biorę pod uwagę tych, którzy mają związek z fizjologią, ale mówimy o zdrowym średnim statystycznym przedstawicielu słabszej płci, która może doświadczyć orgazmu, ale tak się nie stanie.

Jaka jest przyczyna symulacji orgazmu przez kobietę?

Jakie są przyczyny takiego oszustwa? Jest ich wiele. A wię kszość z nich jest zwiĘ … zana z psychologiĘ … kobiet, jej wewnę trznymi doś wiadczeniami i mitami, które wpłynę ły w jej głowie. Załóżmy główne czynniki, które popychają pań do symulacji.

  • W kobiecych głowach obraz stale i stokroć kończący zmysłową osobę, od którego wszyscy mężczyźni szaleją, stają się dobrze widoczni na ekranach telewizyjnych. Niektórzy boją się przyznać partnerowi, że potrzebują więcej czasu na rozgrzewkę, łaciaty, nawiedzają się, bo chcą mu spojrzeć megassexual i wyzwolić w oczach.
  • Wiele kobiet jest niezadowolonych z ich postaci. Jednocześnie mężczyzna może mieć zupełnie odmienną opinię na temat jej proporcji i objętości, ale sama wtrąciła się do głowy, że jej piersi nie są sexy i „doggy style” wyglądają strasznie, a kapłan jest pokryty cellulitem i wygląda gorzej w świetle niż klatka piersiowa . Jeśli partner lubi uprawiać seks w normalnych warunkach oświetleniowych, a nawet w ułożonej postaci, myśli o wybranym przez niego będą zajęte tylko kwestią tego rodzaju w tej sytuacji, a ciało nawet nie reaguje na bardzo silną stymulację.
  • Dziewczyna kocha swojego człowieka i po prostu zawaha się mu powiedzieć, że robi coś złego. Ona nie odważy się podjąć żadnych pozach, w których może skończyć, bo wie, że nie lubią jej partnera mniej. W rzeczywistości twój ulubiony w tej wersji po prostu chroni Twoją męską dumę.
  • Wiele dziewczyn zostało wychowanych w tradycjach antychiktycznych. Mama nalegała (nie wiedząc o tym) posadzone córki niechęć do seksu, mówiąc o haniebność ich szkolenie. Odbywa się to z dobrymi intencjami, dziewczyna zaszła w ciążę przed czasem, nie zepsuć jego reputację, i tak dalej. Ale wiele matek próbuje zbyt mocno skomponować córki i okazuje się, że. W łóżku z małżonka prawnej ma młoda kobieta nie jest w stanie wyzwolić się, ponieważ w jej podświadomości intymne stosunki między płciami są związane z obrazem czegoś bolesnego i brzydkie.
  • Ktoś cierpi z kompleksu Electra, gdy podium stoi na podium. Jest idealnym człowiekiem rodziny, mężem dla matki, żywicielem, w ogóle jest prawdziwym wzorem we wszystkim. Jeśli wizerunek męża nie osiąga ideału papa, to orgazmy są nieosiągalnym poziomem pionowym.
  • Czasami partner jest naprawdę niedoświadczony lub nie stara się o swoją kobietę. Jest bardziej zaniepokojony własnym zadowoleniem. Nawet wiedząc, że dziewczyna potrzebuje dłuższych pieszczot, nie przeszkadza. Niektórzy mężczyźni spróbować, ale nie wiem pewne subtelności, że, na przykład, gdy nie jest koniecznie nieprofesjonalny wściekle ssać warg sromowych lub języka ciąg do pochwy, bo najbardziej zmysłowych części kobiecego ciała – łechtaczki. Jego schludna i kochająca stymulacja prowadzi kobietę do jasnego, czasem nawet wielokrotnego orgazmu.

Wszyscy mężczyźni muszą pamiętać, że kobieta kończy się fizycznie w przypadku, gdy jest gotowa do końca psychicznie, to znaczy w mojej głowie. Wymagana jest nie tylko chcąc, ale także szanować partnera, ufać mu, być jedną całością. Kłóciłeś się z nią, zraniłeś ją, zraniłeś ją na życie, może była zazdrosna o ciebie – nie ma orgazmu. Pani udawał, i to jest bardzo naturalne, ale nie przeżyje prawdziwego szumu, bo w głowie jest burza mózgów. Prawie wszyscy mężczyźni są w stanie odłączyć się od czynników zewnętrznych i po prostu chcą, po prostu cieszyć się, po prostu uprawiać seks i skończyć z tym. Kobiety również wiedzą, ale w porównaniu do silnej płci są w mniejszości.

Jak wykryć oszustwo, jak zrozumieć, że kobieta udaje?

Jak zrozumieć człowieka, który jego ukochany jest zawstydzony, aby to powiedzieć? Jak ustalić, że kobieta wymyka orgazm?

Zwróć uwagę na to, co czujesz, gdy mówi, że jest cumming. Z prawdziwym orgazmem, mięśnie pochwy niezgodnie z umową z małym okresie w ciągu kilku sekund. Pamiętaj, że doświadczeni kłamcy wiedzą, jak to przedstawić!

Drugim czynnikiem, który będzie służyć jako definicja przewidywanego punktu kulminacyjnego, jest zwiększenie ilości smaru. Podobnie jak u mężczyzn, kobiety mają dużo więcej wydalania w orgazmie, więc jeśli twój partner nie jest zbyt mokry lub prawie suchy, ale przekonuje się, że skończyła, wiesz – ona kłamie.

Jak mogę dać dziewczynie przyjemność?

Ale jak mogłaby ją zadowolić?

Czy jest jakiś sposób? Oczywiście, a nie jeden!

  • Oferuj kobietę, jeśli nie cierpi z powodu nadmiernej nieśmiałości, angażować się w masturbację. Oglądaj, jak spełnia ona siebie swoimi rękami i nauczyć się nowych rzeczy. Weź wszystkie jej ruchy do notatki.
  • Przynieś wybraną osobę do szczerej rozmowy. Jeśli zaczniesz rozmowę delikatnie i żarliwie, może wyznać. „Widzę, że czegoś brakuje, a poza tym nie do końca go lubi. Powiedz mi, co robię źle lub co w ogóle nie robię … „- taki początek jest zdolny, aby kobieta popychała do wyznań. Wino lub szampan również nie zaszkodzi – kieliszek wysokiej jakości alkoholu zrelaksuje swojego partnera i dostosowuje się do ciepłej komunikacji.
  • Staraj się nie obrazić swojego towarzysza i nie dawać powodów do zazdrości. Wszelkie kłótnie, wyrzuty, zniewagi i wszystkie inne wskazówki o rywalizacji zabijają kobietę zdolność przeżywania orgazmu.
  • Nie bój się eksperymentować. Jeśli wcześniej byłeś zawsze kochany i łagodny, wtedy w pewnym momencie staje się asertywny i twardy. Spróbuj bardziej spontanicznie sprecyzować seks. Wiele kobiet marzy o gwałt na zabawę, a to nawet ci, którzy na pierwszy rzut oka wydają się skromni, niecierpliwi chcą.

Pamiętaj, nie wszystkie dziewczyny orgazm z seksu, ponieważ orgazm pochwy jest trudną do osiągnięcia. Klitoral jest znacznie łatwiejszy do testowania. Jeśli podczas kojarzenia partner nie skończył, to łatwo i prosto przynieść ją ręką lub językiem do kulminacji, ponieważ jest już tak gorąca.

Naucz się szczerze mówić z wybranym, często szczerze robić komplementy do niej, wykazać zainteresowanie jej pragnieniami, zmieniać jej zwykłe życie seksualne, a jej orgazm będzie twoją zasługą!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 172, в среднем: 4,47 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: