Jak często mogę i powinnam uprawiać seks z mężczyzną i kobietą

Как часто можно и нужно заниматься сексом мужчине и женщине

Dzisiaj, drodzy czytelnicy dowiesz się, jak często musisz uprawiać seks. Czy jesteś zaskoczony? Wielu nie zdaje sobie sprawy, że naukowcy rzeczywiście znaleźli odpowiedź na pytania, które nas interesują.

Wszyscy wiedzą, że seks regularny pozytywnie wpływa na organizm, podczas gdy jego brak lub niedobór może mieć jakikolwiek negatywny wpływ na zdrowie każdego dorosłego.

Optymalna częstotliwość stosunku płciowego jest stosunkowo indywidualnym wskaźnikiem, który różni się w zależności od płci i wieku. Aby zrozumieć, jak często jest seks, naukowcy przeprowadzili szereg badań. Współcześni seksowniści przyjmują ustalenia jako podstawę praktycznych działań. Dowiemy się dzisiaj o nich.

Statystyka seksualna

Z jaką regularnością mężczyźni potrzebują seksu

Z jakiegoś powodu wiele osób uważa, że ​​konieczne jest jak najczęstsze zaangażowanie się w seks, co jest wskaźnikiem zdrowych relacji intymnych dla nich. W rzeczywistości, trochę prawdy w tym jest naprawdę, ale warto po prostu wyjaśnić, że normalny stosunek płciowy częstotliwość zależy od zapotrzebowania na to, że przedstawiciele obu płci mogą znacznie się różnić.

Na przykład mężczyźni potrzebują znacznie częściej niż ich partnerzy. Wytnij to jest prosty, naturalny instynkt. Okazuje się, że co czwarty człowiek myśli o seksie co najmniej dwa razy na godzinę. Zwykłe dojrzewanie płci męskiej przychodzi z lekkim opóźnieniem w porównaniu z uczciwym płcią. Jednak w młodym wieku wielu facetów ma swoje pierwsze intymne doświadczenie, często z starszymi partnerami.

W przeciwieństwie do pań, mężczyzna dużo potrzebuje seksu. Lekarze wyjaśniają to przez fizjologię facetów. Przy długim okresie abstynencji w ciele występuje nadmiar plemników, a jego zastoju, co z kolei może mieć wpływ na ogólny stan organizmu.

Długotrwały brak płci u mężczyzn często prowadzi do następujących zjawisk:

  • upośledzenie seksualnego pragnienia;
  • rozwój impotencji;
  • gruczolak gruczołu krokowego;
  • choroby układu krążenia;
  • zmniejszyć opór i wytrzymałość organizmu;
  • osłabienie układu immunologicznego;
  • progresja procesów starzenia.

Podczas seksu na silniejszy seks ważne jest, aby uzyskać maksymalny relaks. Orgazm promuje odnawianie naskórka na poziomie komórkowym, wzmacnia układ odpornościowy i jest najprostszym, ale skutecznym sposobem zapobiegania chorobom układu moczowo-płciowego.

Regularny seks jest ważny zarówno dla partnerów

Jak częstotliwość współżycia zależy od wieku mężczyzn?

Są jednak przybliżone normy dotyczące częstości stosunków seksualnych dla małżonków, w przygotowaniu których uwzględniono bardziej męskie potrzeby. W zależności od wieku możesz określić, jak często musisz uprawiać seks z chłopakiem, zgodnie z następującym schematem:

  1. Od 18 do 30 lat – minimalna częstotliwość zdrowych, intymnych relacji mężczyzn wynosi 2-3 razy w tygodniu. W tym wieku faceci zajmują około 110 razy w ciągu roku.
  2. Od 31 do 40 lat potrzeba częstych aktów seksualnych jest zmniejszona i wynosi około 86 razy w ciągu 12 miesięcy. Proste obliczenia matematyczne pozwalają zrozumieć, że w tym wieku pożądane jest, aby mężczyźni uprawiali seks przynajmniej raz na 4-5 dni.
  3. Od 41 do 50 lat – nie mniej niż 69 razy w ciągu roku.

Rola normalnej częstotliwości seksu dla zdrowia i nastroju kobiety

Z mężczyznami wszystko jest jasne: dla nich seks to nie tylko zabawa, ale również niezbędna konieczność. Mówiąc o seksualnym życiu dziewcząt, wiele osób przyjmuje jako podstawę propozycję, która mówią, że kobiety muszą kochać tylko w celu zajścia w ciążę. Ta opinia jest zasadniczo złe! Jeśli mężczyźni mają bezpośredni fizjologiczny aspekt kontaktów seksualnych, to emocjonalny element intymności jest ważniejszy dla utrzymania kobiecych libido. Dziewczyna nie może być podekscytowana bez gry wstępnej, pocałunków, pieszczot i dotknięć.

I to nie znaczy, że seks dla kobiet nie ma znaczenia. Jego częstotliwość i jakość bezpośrednio wpływają na zdrowie układu moczowo-płciowego. Ponadto psychoemotoryczne tło kobiety zależy w dużej mierze od prawidłowości aktów seksualnych i sukcesu ich zakończenia – orgazmu. Im bardziej mają młodą damę, tym mniej podatna jest na depresję i złe samopoczucie.

Panie, które uprawia seks w każdym wieku tak często, jak to możliwe, praktycznie nie są podatne na ból i dyskomfort podczas PMS. Aby obserwować wagę i dać jej elastyczność jest o wiele łatwiej dla kobiety, która ma stałego partnera i częstego stosunku płciowego. Regularny seks, choć niewiarygodny może się wydawać, wzmacnia system immunologiczny, który pomaga kobiecej organizmie w zapobieganiu wystąpieniu chorób zakaźnych i rakowych.

Im starsze, tym rzadziej jest seks

O tym, jak często musisz uprawiać seks z mężczyzną i kobietą, możesz rozmawiać przez długi czas. Korzyści płynące z regularnego życia seksualnego są oczywiste dla obu płci, ale pod wieloma względami ich częstotliwość zależy od indywidualnych cech każdego z partnerów. Seksolodzy uważają, że szczyt libido u obu partnerów występuje średnio w ciągu 25-35 lat. W takim okresie dążenie do kopulacji może przekroczyć wszystkie wskaźniki normy i osiągnąć co najmniej 3-5 razy w tygodniu. Lekarze zalecają, aby nie być ograniczone i do czynienia z potrzebami mężczyzn i kobiet.

Zapytanie specjalistów o to, jak często trzeba uprawiać seks, wiele osób martwi się, że mogą po prostu marnować swoją seksualną siłę i energię zbyt szybko. Zrozumienie nadmiernej aktywności seksualnej może być charakterystycznym objawem – trudności w wytrysku. Nadmierna nadwaga również nie przynosi korzyści, naraża ciało na stres, zwłaszcza w wieku dorosłym.

Częstotliwość seksualna każdej osoby jest indywidualna. Nie próbuj wydawać się idealnym kochankiem, kochać tyle razy ile chcesz.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 272, в среднем: 4,79 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: