Jak człowiek może nauczyć się dominować w seksie i związkach?

Как мужчине научиться доминировать в сексе и отношениях?

Witam, drodzy czytelnicy! Dziś będziemy dotykać, być może kluczową temat dla kogoś, mówić o dominacji w stosunkach z płcią przeciwną. W każdym obszarze naszego życia zawsze jest lider i jest ktoś, kto idzie za nim.

Podobnie w relacji między mężczyzną i kobietą: wiodąca rola należy do jednego partnera, a drugi zgadza się prowadzić. Najciekawsze jest to, że nikt wcześniej nie zgadza się na podział ról i funkcji, wszystko dzieje się naturalnie. Dla facetów z reguły dominuje kwestia dominacji w relacjach i seksie. Dlatego staramy się zrozumieć, jak stać się mistrzem i dlaczego czasami ludzie lubią, gdy dziewczynka „na górze” w każdym znaczeniu tego słowa.

Na początek ważne jest, aby zrozumieć, gdzie pochodzi ta namiętna chęć dominacji i dominacji. Przecież oboje partnerzy próbują stać się „na czele” w tym samym czasie, co sprawia, że ​​ich życie jest nie do zniesienia. Wspólna rozrywka w takich parach składa się z skandali, sporów, ich relacje stale są na krawędzi złamania. Dominant seks jest często dla upartych chłopców i dziewcząt jest wskaźnikiem ich przywództwa. Ale czy to naprawdę takie dobre? Co kryje się za pragnieniem prymatu z ukochaną osobą?

Kobieta dominująca w relacjach i seksie

Co to znaczy pragnąć dominować i być pierwszym w związku

Psychologowie rozróżniają kilka aksjomatów, wyjaśniając, dlaczego dominujący związek jest tak ważny dla partnerów:

  1. Zarządzaj sytuacją i dominuj nad tym, kto docenia się powyżej i jest gotowy w przypadku nieposłuszeństwa drugiej strony do rozstania. W tym przypadku dominujący partner, czy to mężczyzna czy kobieta, zachowuje się bardziej egoistycznie, czasami okrutnie i niesprawiedliwie, bez uwzględnienia interesów satelity. Niewolnik z kolei ma niską samoocenę, obawiając się, że ukochani wyjdą i znajdą dla niego zastępcę. Partia „dowodząca” łatwo zgadza się na konflikt i prawie nie zgadza się na kompromis, dając pierwszeństwo tylko swoim decyzjom.
  2. Dominująca rola w seksie i stosunkach należy emocjonalnie do „zimnego” partnera. Innymi słowy, kto kocha mniej, on jest głównym. Miejsce niewolnika jest zawsze zazdrosne, oburzające, nawiedzające histerię itp. Z natury kobiety są bardziej emocjonalne niż mężczyźni, co oznacza, że rola zarządzania relacjami z umiarkowanym racjonalnym podejściem jest bardziej zgodna z chłopakami.
  3. Samowystarczalność jest jednym z warunków dominacji w życiu codziennym i seksie. Jeśli dana osoba mieszka wyłącznie ze swoim partnerem, bez równoważnych źródeł pozytywnych emocji, staje się zależna od takich relacji. W ten sposób samowystarczalność jest oznaką kochającej wolność i niezależnej osoby.
  4. Ten, kto inwestuje więcej w siły, czas i uwagę nie mogą dominować w stosunkach. To, co zwykle przychodzi nam za nic, nie jest interesujące i nie jest szczególnie cenione, ale jeśli wydano dużo wysiłku, znaczenie naszych sojuszy rośnie w naszych oczach.

Co człowiek powinien wiedzieć, aby zdominować partnera

Jeśli według wszystkich kryteriów kwalifikujesz się jako dominujący partner, poniższe wskazówki pomogą zrozumieć to i twoją połowę. Człowiek, który dominuje w relacjach i seksie, ważne jest, aby nauczyć się właściwie rozmawiać z kobietą i niezależnie rozstrzygnąć scenariusz rozrywki, życia, intymnego życia itp.

Walka o supremację w stosunkach

Więc pierwszym zadaniem faceta jest uczynienie dziewczyny częściej inicjatywą komunikowania się z nim. Cel jest osiągnięty, młoda damo jest podbita, więc nadszedł czas na redystrybucję wagi ważności. Trzeba przestać dzwonić i pisać do niej tak często, jak wcześniej. Ważne jest, aby dać dziewczynie, że teraz musi podjąć wysiłki w celu budowania relacji. Całkowicie porzucić inicjatywę, oczywiście, nie jest tego warta, ale wszystko powinno być miarą, a nie oczywistą zaletą uwagi na jego korzyść.

Następny etap w ogóle nie może być ignorowany, jeśli człowiek naprawdę chce dominować w związku. Gdy tylko pasja zacznie się zachowywać nieprawidłowo, powinieneś natychmiast pozwolić jej zrozumieć i zrozumieć, że się myli. Musimy wykazać, że po takim uchybieniu podejście ukochanego mężczyzny zmieni się, a nie na lepsze. W stanie całkowitego obojętności (oczywiście, dotkniętych), powinieneś zostać, dopóki dziewczyna nie zacznie próbować poprawiać lub zwracać lokalizacji partnera.

Dominacja kobiet: jak chłopaki zachowują się poprawnie

Kobieta, która dominuje w intymności i relacjach, trzyma „kierownicę” w dłoniach. W takich dziewczynach partnerzy błagają o seks i angażują się w to tylko w misji bez światła, poproś o pozwolenie na spotkanie z przyjaciółmi i poproś o kieszonkowe. Ale czy prawdziwy mężczyzna potrzebuje tego? Podobne decyzje i wiele innych powinny być podejmowane tylko przez człowieka. Oczywiście dama może tego nie spodobać, spróbuje spowolnić proces redystrybuowania ról. Najważniejsze – nie prowadzą do jej bełkotania. Należy zignorować wszystkie próby kobiet podjęcia władzy.

Skandaliczna natura sprawiedliwego seksu często przeważa nad ich myślami. Ale, ryzykując kolejną kłótnię, choć nie świadomie, kobieta testuje swojego ukochanego, aby wytrzymać nerwy ze stali. Jeśli zda sobie sprawę, że jej partner nie będzie w stanie wytrzeć nóg, uspokoi się do następnej „burzy”. Jak człowiek powinien zachowywać się, angażować się w skandale i pokazywać potępienia wobec wybranego, czy milczeć, a nawet gorzej, przyznać się do winy? Staranie się, aby krytyka kobiet była bezużyteczną okupacją. Najbardziej trafną decyzją będzie milczenie na czas skandalu i dalekie zignorowanie po nim. Dziewczyna musi zdawać sobie sprawę, że początkowe skandale, przede wszystkim, świadczy o jej braku szacunku dla partnera.

Mężczyzna-henpecked

Jeśli dama chce zarabiać w życiu razem i w łóżku, to pokazuje tylko jej konsystencję jako mądry partner i umiejętny kochanek. Kobiecość i bezsilność nie mówią o głupocie, zależności. Mężczyźni zaciekle zaczynają sprzeczne poczucie dominacji i dotykają troski.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 211, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: