Jak człowiek pieści klitoris prawidłowo: reguły i techniki

Как мужчине ласкать клитор правильно: правила и техника

Kiedy zwykły seks staje się nieciekawy, musisz myśleć o tym, jak zróżnicować życie intymne. Przygotuj się, dziś porozmawiamy o nowym i dla wielu ludzi nieznanym: pieszczotą kobiecej łechtaczki.

W porównaniu z facetami, seks sprawiedliwy ma znacznie większą liczbę stref erogennych. Niektóre z nich są rozmieszczone w całym ciele, ale jest jedno miejsce bezpośrednio przy wejściu do pochwy. O tym, jak pieścić łechtaczkę każdy człowiek powinien wiedzieć, który chce być postrzegany w oku partnera jako wykwalifikowanego kochanka, zdolnego do nieziemskiej przyjemności w łóżku.

Jakie są zalety łechtaczki, ich główne zalety w łóżku

Niektórzy ludzie mylnie sądzą, że seks to seria różnych stanowisk, zastępujących siebie nawzajem. Jeśli chodzi o stosunek płciowy jako techniczny i akrobatyczny kompleks ćwiczeń całkowicie zrelaksować się i cieszyć się procesem jest niemożliwy. Wstępne i podstawowe pieszczoty – tak właśnie tworzy się bezpośredni kontakt seksualny pomiędzy partnerami. Jeśli chodzi o stymulację łechtaczki, w niektórych przypadkach takie preludium dla kobiety może odgrywać rolę pełnoprawnej alternatywy stosunku płciowego.

gdzie znaleźć łechtaczkę u kobietы

Znać wiedzę, jak prawidłowo pieszczać łechtaczkę, jest konieczne, aby mężczyźni cierpiący na zaburzenia erekcji w każdym ze swoich objawów. Na przykład, jednym z najczęstszych problemów w mężczyzn w każdym wieku jest szybki wytrysk, dla pań, aby dostać orgazmu potrzeba znacznie więcej czasu. Dlatego łechtaczki pieszczota może stać się rodzajem „deską ratunku” dla człowieka, który sam osiągnął najwyższy punkt przyjemności, i będzie w stanie zadbać o swojego partnera.

Niezależnie od tego, jak by to być realizowane stymulację strefy erogenne znajduje się nad wejściem do pochwy, penisa, języka lub rękami pieścić łechtaczkę prawidłowo, trzeba zdawać sobie sprawę z kilku podstawowych punktach. Rzadkie i nieuporządkowane leczenie ciała może przynieść kobiecie nieprzyjemne doznania, ból i dyskomfort. Niezadowolenie z intymnego życia jest popularnym powodem pogorszenia relacji w parze.

Jak zacząć pieścić łechtaczkę i jak przygotować się do stymulacji

Tak więc, zanim wstąpi do pieszczot łechtaczki w dziewczynie, powinien zwrócić uwagę na to:

  1. Temperatura rąk. Ponieważ większość chłopaków zaczyna pobudzać ramiona kobiety, powinny być łagodne i ciepłe. Główny warunek – temperatura kończyn musi być w pełni zgodna z ciałem partnera. Jeśli ręce są zbyt gorące, nic strasznego się nie zdarzy, jeśli przeciwnie – podniecenie damy może zostać utracone. Jednak, podobnie jak mężczyźni: staraj się dotknąć erejącego penisa rękami lodu. Podobna reakcja będzie podobna.
  2. Smar. Jeśli człowiek pieszcząc łechtaczkę ręcznie, musi również zadbać o obecność smaru. Z suchym tarciem i dotyku partner może doświadczać bólu i dyskomfortu. Przy normalnej alokacji naturalnego smarowania pochwy nie ma potrzeby myśleć o smarowaniu. Przy okazji, olej roślinny może służyć jako prosty i bardziej dostępny substytut.
  3. Opinie. Człowiek, który po raz pierwszy próbuje zdziwić swojego kochanka, pieszcząc łechtaczkę, powinien dokładnie przyjrzeć się jej reakcji. Mając możliwość wstępnej dyskusji, trzeba dowiedzieć się, co dziewczyna najbardziej lubi w pieszczotach i co powoduje ból.

prawidłowa postawa na stymulację łechtaczki

Technika wstępnych pieszczot: jak pieścić łechtaczkę

Przybywając do wstępnych pieszczot, facet powinien mieć najwygodniejsze miejsce dla siebie i swojego partnera. Idealna pozycja do stymulowania łechtaczki może być nazywana tym, w którym dama leży na plecach z jej nogami, a mężczyzna znajduje się obok niej lub trochę niższy, bliżej miednicy. Gdy ramiona partnera są gotowe do działania w głównej erogenicznej strefie u kobiet (ciepło, smarowane środkiem poślizgowym), możesz kontynuować ostrożny, łatwy dotyk do szyjki, pochwy. Trzeba tak długo, jak to możliwe, aby opóźnić moment kontaktu rąk lub języka z łechtaczką – zwiększy to szczyt emocji, co będzie miało wpływ na jasność nadchodzącego orgazmu.

Aby zacząć pieszczotować łechtaczkę, facet powinien być sto procent przekonany o tym, aby kobieta była maksymalnie podekscytowana. Jak już wspomniano, można wywierać wpływ na łechtaczkę za pomocą różnych „narzędzi”, ale dłonie doświadczonego kochanka mogą mieć największy wpływ na to.

Jak pieścić łechtaczkę dłonią i co należy wziąć pod uwagę, aby to uregulować?

  1. Najlepiej użyć jednego lub dwóch palców.
  2. Pożądane jest nie wpływanie na łechtaczkę „bezpośrednio”, ale przez kaptur.
  3. Nie zwracaj zbytnio uwagi na głowę przez analogię z męskim narządem reprodukcyjnym, które także posiadają nadwrażliwość w tej dziedzinie.
  4. Aby zwiększyć przyjemne doznania, trzeba też pieścić dużą i małą wargę.
  5. Zrozum, że kobiety lubią te pieszczoty, możesz przez obfite wydzielanie śluzu pochwy z pochwy.
  6. Przy wystarczającej wilgotności można przejść do bezpośredniego pokrycia.

Jeśli człowiek pieszcząc łechtaczkę trzyma rękę z tyłu, a potem przed orgazmem, partner będzie w stanie obejść miniaturę wybrzuszenia – znanego punktu Gee. Równocześnie z pobudzeniem łechtaczki możliwe jest działanie dwóch miejsc w tym miejscu górnej ściany pochwy. Gwarantuje się niezrównany orgazm, który dostanie kobietę z podwójnych pieszczot.

stymulacja łechtaczki żeńskiej

Najważniejsze – nie bój się eksperymentów w łóżku. Z natury, aby cieszyć się kobietą jest o wiele łatwiejsze niż dla mężczyzn. Ze względu na umiejętne manipulowanie łechtaczką, która ma zwiększoną wrażliwość na efekty, przyjemność może stać się stałym bonusem dla kobiet.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 316, в среднем: 4,77 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: