Jak człowiek staje się brutalny i czy potrzebuje seksualności?

Как мужчине стать брутальным и нужно ли это для сексуальности

Mężczyźni, podobnie jak kobiety, są różnymi stworzeniami: są brunetkami i blondynkami, cienkimi i pełnymi, wysokimi i niewiele. A co z pojęciem „brutalnego człowieka”? Co to jest? Wiele dziewczyn twierdzi, że seksowny człowiek powinien być brutalny, ale nikt nie może jasno określić. Spróbujmy najpierw zrozumieć, jakie jest słowo – brutalność. Jeśli tłumaczisz dosłownie z łaciny, okazuje się, że jest „niegrzeczny, bestialski”. Czy taki negatywny termin może sprawić, że serca kobiety biłyby szybciej? W rzeczywistości dziś słowo to jest częściej używane jako synonim słowa „męskość”. Niestety, nie wszyscy nowi faceci, to wrodzone. Spróbujmy zrozumieć, jak człowiek staje się brutalny i bardziej seksowny w żeńskich oczach, czy w ogóle go potrzebuje, czy to brutalność.

Odważny mężczyzna: jaki rodzaj mężczyzn lubi kobiety

Uważa się, że to słowo odpowiada najbardziej żywym i ekstremalnym definicjom dotyczącym dominującego mężczyzny. Kobieta jako przedstawiciel słabej części ludzkości zawsze potrzebuje silnego i pewnego ramienia człowieka, aby czuć się pod niezawodną ochroną.

Jeśli uważamy badania psychologów, większość współczesnych kobiet chciałaby zobaczyć swojego partnera jako brutalnego człowieka. To jest niezaprzeczalny fakt.

Odważny mężczyzna: jaki rodzaj mężczyzn lubi kobiety

Ale czy potrzebujesz takiego faceta? Tylko każdy może sobie odpowiedzieć na to pytanie. Dla kogoś, brutalność może stać się częścią odpowiedniego udanego obrazu. Żywe przykłady to obraz wizerunku aktorów filmowych, showmenów, śpiewaków, publiczności. A jeśli wcześniej wyrażenie „brutalny mężczyzna” oznaczało niegrzeczność i brak wykształcenia, uważają dziś, że jest on szybko poruszającym i popularnym facetem, który emituje nieodpartą energię i najsilniejsze ciśnienie.

Ważne jest również uwzględnienie faktu, że surowość i sztywność nie odpowiadają każdemu. Aby zobaczyć obok naprawdę brutalnego człowieka – to jest sen wszystkich kobiet, których nie można powiedzieć o nadmiernie prostym i niegrzecznym facecie. Zostań pożądanym przedmiotem sprawiedliwego seksu w siłę harmonijnie rozwiniętego, pewnego siebie (nie należy mylić z pewnym siebie!) W samych przedstawicielom silniejszego seksu.

To, co jest zawarte w pojęciu „brutalny”, kim jest człowiek

Ponadto, w pojęciu brutalności, dziewczęta opuszczają swój podtekst. Dla większości kobiet taki przedstawiciel silniejszego seksu jest pożądany i seksowny. Nawiasem mówiąc, męskość, pewność siebie i męska energia tylko w pojedynczych przypadkach jest wynikiem długiej i ciężkiej pracy nad sobą. Brutalni mężczyźni nie stają się, ale rodzą się. Oprócz cech charakterystycznych termin ten obejmuje również pewne zewnętrzne cechy:

  • Szczecina. Dziewczyny lubią to, gdy jest facet, po prostu nie mylić go z młodzieńczym puchem – nie ma to nic wspólnego z brutalnością. W niektórych przypadkach szczeciny są po prostu środkiem koniecznym, ukrywającym niedoskonałą brogę lub nadużywając zbyt wąskiego obrazu.
  • Odzież. Brutalny człowiek nie jest nastolatkiem, hipsterem czy słodkim chłopcem. Nastoletnie ubranie zmniejszy poziom męskości nawet u facetów z imponującymi cipkami i masywną sylwetką. Zdejmij buty, pomalowane bluzie i szczupłe spodnie, jak legginsy. Ścisły stylowy garnitur i biała koszula bez krawata, przypadkowo ubrana w spodnie i rozpięta na górze guzik – tu jest, kobiecy ideał!
  • Niski poziom głosu. Nie ma wątpliwości, że najbardziej seksowne kobiety nigdy nie będą nazywane piszczącym głosem. Człowiek zawsze mówi spokojnie, bez pośpiechu ton, przekonując każde słowo, które daje.
  • Sposób komunikacji. W słownictwie brutalnego człowieka nie ma absolutnie żadnych małych form. Nigdy nie powie: „rozsmaruj moje plecy kremem”. Do notatki dla dziewczyn: odważni faceci również nie szczególnie witają zbyt łagodnych apelacji do ich osoby, więc nawet nie próbuj dzwonić do niego „królik”, „kot” itp.

To, co jest zawarte w pojęciu

Aby wymienić oznaki prawdziwego mężczyzny, nie ma końca. Obejmują one czystość i pielęgnacja, powściąganie emocji i zdolność do niespodzianek, lojalność wobec własnych zasad i kategorycznych orzeczeń. W końcu, jak nie wspomnieć o czysto męskich hobbych, które muszą być prawdziwym brutalnym: połowy, polowanie, boks, piłka nożna, hokej i inne ekstremalne, zapierające dech w piersiach akcje.

Czy można stać się brutalnym człowiekiem, jak się tego nauczyć

Więc, jak zmienisz się w ten sam mężczyzna alfa, stań się personifikacją męskości, zaufania i nieograniczonej energii wewnętrznej? W tym celu wystarczy odnaleźć przynajmniej najmniejszą korespondencję z opisanymi wyżej cechami, aw razie konieczności rozwinąć je, pracować nad sobą. Każdy facet, niezależnie od tego, czy uważa się za brutalny, czy nie, należy zwrócić uwagę na:

  • Powinieneś promować spokój. Cokolwiek to jest, klęska żywiołowa lub problemy w pracy, człowiek musi kontrolować to, co się dzieje, bez strachu czy zamieszania na jego twarzy. Dziewczyna, która jest bliska silnego i pewnego faceta, chce być uległa.
  • Ważne jest, aby nauczyć się podejmowania decyzji nawet w sytuacjach wyższych i sytuacjach niestabilnych. Bezkompromisowa moc i przewidywalne działania nie pasują do pojęcia dynamicznego i dowcipnego człowieka.
  • Zagadka musi być nie tylko w kobiecie. I musi być obecny nie tylko w obrazie, ale także w zachowaniu. Nie musisz uwzględniać każdego kroku, usprawiedliwiać podejmowane decyzje – brutalny partner nie musi stawić czoła.
  • Trzeba stale zachowywać się w dobrym stanie fizycznym. Ogromne ramiona, silne ramiona, silne plecy nie tylko pomagają chłopakom czuć się pewni siebie, ale niewątpliwie przyciąga uwagę płci przeciwnej.

Czy mogę zostać brutalnym człowiekiem, jak się tego nauczyć

Prawdziwe samce mogą nie mieć sztuki uwodzenia dam, kobiety są często gotowe do oczarowania ich zastrzeżonym urokiem. W tym samym czasie nie należy zapominać, że nie można podbić kobiety, obsesyjnie na jednym zdjęciu. Tylko wszechstronnie rozwinięty, ciekawy i pozytywny młodzieniec będzie nieodparty i skuteczny.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 250, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: