Jak dziewczyna dowiaduje się, jak doświadczać orgazmu i jak pomóc facetowi

Как девушке научиться испытывать оргазм и чем поможет парень

W końcu prawdą jest, że niektóre kobiety udają orgazm? Faktycznie, prawdziwym powodem „snu w łóżku” jest obawa, że partner uzna je za chłodne lub niewrażliwe. W rzeczywistości, co mężczyźni uważają za upośledzenie seksualne, jest ich niedoświadczenie i niemożność zaspokojenia w pełni fizjologii kobiet.

Jednocześnie, nauczyć się, jak doświadczać orgazmu, dziewczyna i większość będzie musiała zrobić dużo wysiłku. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że dosłownie kilka dekad temu brak kobiecej przyjemności podczas seksu nie był postrzegana jako problem, dziś znajomość tej sfery może pomóc w ustaleniu intymnego tła wielu kobiet.

żeński orgazm

Jak dziewczyna uczy się, jak dotrzeć do orgazmu podczas seksu

Lekarze mówią, że każda kobieta może nauczyć się, jak doświadczać orgazmu, ale czy można osiągnąć przyjemność, jeśli większość dziewcząt nie umie odprężyć się i słuchać elementarnych swoich ciał? Ponadto, uczciwa płeć z powodu powstrzymywanego wychowania seksualnego jest przyzwyczajona do milczenia w kwestii intymnej strony ich związku. Z drugiej strony, czynniki psychologiczne utrudniają przyjęcie orgazmu. Dziewczyny są uczuciami emocjonalnymi i wrażliwymi, więc kłopoty w pracy lub nieudany zakup mogą mieć wpływ na ogólny stan i emocje.

A jednak, jak nauczyć się doświadczać orgazmu z mężczyzną, seksuologowie mogą wiele powiedzieć. W szczególności istnieje kilka obszarów, w których konieczne jest poruszanie się dziewcząt z anarchizmem. Na początek należy zdawać sobie sprawę, że przyjemność wśród kobiet ma dwa rodzaje: łechtaczkowe i pochwy. A jeśli chodzi o pierwszy rodzaj orgazmu, że kobiety praktycznie nie mają problemów, to w drugim przypadku pojawiają się trudności. Aby przezwyciężyć ich jest konieczne, badając siebie i swoje ciało, i pomóż w tej koncentracji na własne uczucia. Ale techniczne masturbacja nie wystarczy: ważne jest, aby pamiętać o szczególnym sposobie osiągania orgazmu, aby znaleźć najbardziej odpowiednie miejsce, ruch.

seks w doggy stwarzają

Kobiety nie powinny zapominać o łechtaczce – ta erogenna strefa może służyć jako prawdziwe źródło przyjemności w jakiejkolwiek seksie. Więc dziewczęta mogą nauczyć się doświadczać orgazmu również z seksem analnego, a nawet ustnego. Ponadto, aby zmaksymalizować pobudzenie seksualne nie tylko stymuluje łechtaczkę, ale także inne strefy sensoryczne na ciele. Na przykład niektórzy przedstawiciele sprawiedliwego seksu to piersi i szyja, inni mają earlobes i nadgarstki. Ale w ciele kobiety znajduje się jedno tajne miejsce, wpływające na orgazm pochwy gwarantowany w niemal 99% przypadków – punkt G.

Jet orgazm, który stanowi nadaje się do orgazmu kobiety

Innym rodzajem orgazmu, który można nauczyć się doświadczać podczas stymulowania tej erogenicznej strefy, nazywany jest tuszem. Jest to możliwe tylko u niektórych kobiet i stanowi znaczny wytrysk płynu z cewki moczowej. Aby uzyskać nakłucie, a więc tak się nazywa, możliwe jest, stymulując punkt G zarówno rękami, jak i penisem, gdzie sukces i szanse na orgazm strumieniowy w dużej mierze predysponują do wybrania pozycji. Poszukiwanie odpowiedniego miejsca zajmuje dużo czasu.

Pary powinny eksperymentować i fantazjować, a nie zatrzymywać się na tym, co zostało osiągnięte. Prawdopodobnie wszystko trzeba będzie spróbować: zarówno „jeździec”, jak i „doggy style”, „łyżki” i inne różne stanowiska, dopóki nie znajdzie się idealna pozycja dwóch ciał. Kolejną ważną kwestią jest szybkość i tempo tarcia. Partnerzy muszą znaleźć swój własny rytm: powoli i płynnie, lub brutalnie i szybko – wszystkie są indywidualnymi momentami, które są zwykle omawiane parami.

Podstawowe zasady uzyskiwania regularnych orgazmów u kobiet

Aby dowiedzieć się, jak doświadczać orgazmu podczas seksu, dziewczyny muszą przestrzegać poniższej porady, co z reguły powoduje, że kobiety zapominają o niezamaszczeniu na zawsze:

  1. Trening mięśni pochwy. Niektórzy nawet tego nie słyszeli, ale ci, którzy zapoznali się z vumbudging i osiągnęli już nawet najbardziej nieznaczące wysokości, doskonale wiedzą: przyjemność podczas seksu będzie szybsza i potężniejsza.
  2. Prawo oddychania. Ważne jest, aby zapewnić ciało wystarczający napływ tlenu, przez co skurcze mięśni będą dużo jaśniejsze i bardziej intensywne. Nie musisz robić nic specjalnego: po prostu zrelaksuj się i oddychaj głęboko równomiernie.
  3. Zdolność do całkowitego odprężenia. Aby kobieta doświadczała orgazmu, niezwykle ważne jest, aby mogła poprawnie dostroić się do tego procesu. Trzeba zacząć odłączać świadomość wypełnioną uczuciami i problemami, a tylko przyjemne przyjemne myśli wchodzą.
  4. Wybór odpowiedniego środowiska. Romantyczna muzyka i przytłumione światło, a być może przeciwnie, przed lustrem w biały dzień – ważne jest oddychanie uczuć do otaczającego środowiska.
  5. Wystarczające emocje. Uczenie się doświadczać orgazmu, jeśli nie wiesz jak zacząć, nie będzie to możliwe. Nie musisz biegać wszędzie, nawet jeśli twój partner zacznie się spieszyć. Większość dziewczyn potrzebuje długich, wstępnych pieszczot i oczywiście zależy od partnera.

romantyczna atmosfera

Kobieta, która nigdy nie osiągnęła orgazmu w swoim życiu, musi nauczyć się ufać jej mężczyźnie. Wskazane jest poinformowanie go o wszystkich szczegółach, aby szczerze pochwalił i podziękował za otrzymane odczucia, nawet jeśli największa przyjemność jeszcze nie nadeszła. Nie bądź nieśmiały, aby wyrazić przyjemność z miłości każdego człowieka – rozgrzeje obydwu partnerów.

Jeśli wszystkie próby zdobycia orgazmu nie są uwieńczone sukcesem, musisz szczerze mówić z mężczyzną. W żadnym wypadku nie można zarzucić ani winić – faceci ten temat są najbardziej nieprzyjemne, ponieważ dotyka poczucia własnej wartości i niedoceniania poczucia własnej wartości. Trzeba mu powiedzieć, jakie podniecają, co właściwie przynosi przyjemność. Tylko zaufanie do pary i omówienie wszystkich kameralnych momentów pomoże „pracować nad błędami”. Każda dziewczyna może nauczyć się doświadczać orgazmu, najważniejsze jest, aby móc słuchać siebie i nie wahaj się porozmawiać o tym z partnerem.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 240, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: