Jak ekscytować dziewczynę z ekscytującym masażem?

Как правильно возбудить девушку возбуждающим массажем?

„Skok mnie” – czasami nieszczęśliwy głos dziewczyny pyta, na przykład, oglądając telewizję razem. Co ty robisz ?! Lekko przytrzymaj dłoń na ramieniu, potrząśnij włosami i znowu, rzucając dłoń na sofę. Ukochani w ofierze odepchną cię od siebie i przeszczepi. W czym

Zasadniczo wszyscy przedstawiciele sprawiedliwego seksu to kinestetyka, dla której ważne są kontakty dotykowe. Cóż, jeśli nie jesteś inteligentny, dotykaj ich ciała, głaszcząc, ugniatając – jest dla niej niezwykle ważne. Dla takich dziewcząt, tysiące pięknych słów nie jest tak znaczące, jak przynajmniej raz dokonane przez jej kochanka erotyczny masaż.

Zwykłe pre-petting przed stosunkiem płciowym jest oczywiście dobre. Ale przyjemne uczucia na ciele, doświadczone momenty psychiczne z rąk ukochanej, kto czule i umiejętnie ugniata ciało – to jest urok masażu erotycznego i jak pobudzać dziewczynę, uciekając się do takiej procedury, przeczytasz w tym artykule.

lekki stymulujący masaż erotyczny

Zaczęliśmy robić ekscytujący masaż dla dziewczyny – rozpieszczaj ją!

Potrząsnęliśmy filmem: „Skok mnie” – dziewczyna błagała żałośnie. „Nie pytaj, kochaj! – odpowiadasz. „Leżeć, mój drogi, na brzuchu, wrócę tu!” I po przełączeniu światła dziennego na światło nocne, idź do łazienki.

Teraz przygotowujemy:

  • Podgrzewamy ręce pod ciepłym kranem, wytrzeć do sucha;
  • smarować ręce kremem nawilżającym i zmiękczającym;
  • bierzemy balsam lub krem do masażu erotycznego i wracamy do ukochanego.

Jeśli nie jest jeszcze naga, ale leży w ubraniach, po prostu zerwij ją z powolnymi ruchami. Zaczynamy rozgrzewać jej ciało i początkowo wykonujemy ekscytujący masaż pleców dla dziewczyny.

Smarując się plecami intymnym żelem do masażu, zaczynamy masaż od szyi, a miękkie ruchy sięgają po łopatki, poruszają się w dół pleców i docierają do pośladków w talii. A teraz z powrotem do tyłu, okrągając pas, przez łopatki i z powrotem do szyi. Nie ma nagłych ruchów, wszystko powinno być gładkie i delikatne. Ekscytujący masaż pleców dla dziewcząt jest podstawą przyjemnej procedury, rozgrzewającej się. Jeśli będzie zadowolona, ​​możesz lekko rozciągnąć skórę.

Nawiasem mówiąc, nie zapominaj o strefie „kota” – znajduje się między łopatkami. Dlaczego tak się nazywa? Kiedy kota kojarzy się z kotem, trzyma zęby przez łajdak, a tym samym podniecając ją do kojarzenia. Kobiety nie są wyjątkiem, a stymulacja w tej dziedzinie będzie dla niej przyjemna.

A teraz ręce. Z obu rąk i gładkich ruchów poruszamy się z ramienia do jej szczotek. Specjalna strefa uwagi jej nadgarstków i palców. Głodując i rozciągając te miejsca, nie zapominaj i pocałuj – podwójna stymulacja erotyczna. Ponadto, oprócz przyjemnych wrażeń, procedura ta sprzyja działaniu węzłów chłonnych. Znowu brzęczenie + zdrowie.

Pośladki delikatnie ugniatają ciasto łagodnie i delikatnie. Cóż, w rzeczywistości dupie – to bułki. Znowu „budujemy” pocałunki bułeczki. Łatwe klapsy na pewno takie jak Twoja dziewczyna, taka mała część gry seksualnej.

Ekscytujący masaż dziewczyny na nogach

A teraz robimy ekscytujący masaż dla dziewczyny na jej nogach. Zaczynamy od biodra i do pięty. Pierwsza noga, a druga druga. Najpierw myć, a następnie ugniatać, a następnie „uspokoić” lekkimi dotknięciami palców nad skórą. Ponieważ dziewczynka leży na plecach, później zaczniemy jej pracować.

W pozycji wyjściowej – leżąc na plecach. Masaż zaczyna się od uszków, nacierając je, a potem szyja: łagodne gładzenia, okrągłe ruchy za uszami, tarcie od podbródka do obojczyka.

Ekscytujący masaż piersi – przyjemne chwile doświadczenia, zarówno dla dziewczyny i jej chłopaka. Do tego czasu z emocji na pewno twój kochanek już sutki stoją w pozycji pionowej. To dobrze. Ruchy obrotowe na gruczoły gruczołów sutkowych, aby rozgrzać je, a następnie masować oddzielnie piersi. Następnie weź oba piersi w każdej dłoni, ściśnij oba piersi i łaskocz swoje sutki z językiem – niebiańska przyjemność dla pani serca.

Brzuch. Oczywiście, w żadnym przypadku nie może być tłuczona i grubo masowana. W tym celu są specjaliści, jeśli potrzebujesz masażu w celach medycznych. Dlatego zaleca się jedynie lekkie tarcie z klatki piersiowej do dołu brzucha.

Masaż bioder z przodu i stóp. Na biodrach i cieląt działają zgodnie ze starym schematem, tak jak robiłeś, kiedy leżała na brzuchu. Nacierania i okrągłe ruchy na nogi. Podgrzewamy skórę.

Stopy są bardzo wrażliwe. Ktoś jest gotów zasnąć z przyjemnością, kiedy masuje te kończyny, a ktoś przeciwnie – gotowy jest kopnąć masażysta z nie do zniesienia łaskotania. Dlatego, według własnego uznania, twoja dziewczyna – czy ona lubi, czy nie.

Każda noga osobno – od pięty do palców wzdłuż odcinków podeszwy. Ponadto, osobna uwaga do każdego palca: stymulacja – pocałunek, stymulacja – pocałunek. I tak 10 razy. I pocierać całą stopę stopy. Nawiasem mówiąc, ci, którzy lubią ten masaż, powinni zrobić to dłużej.

Najwyższym punktem radości jest perica. A teraz, jako wniosek, nadszedł czas, aby zakończyć erotyczny masaż, nawet nie uciekając się do stosunku płciowego. Oczywiście, kojarzenie jest według własnego uznania, ale jako opcja – spróbuj, a tym samym dostarczyć dziewczynie przyjemności.

nadszedł czas na zakończenie erotycznego masażu

Ściśnij wargi między środkiem a palcem wskazującym, a kilka razy prowadzą je wzdłuż ust. Potem przejdź do samego środka – te same palce stymulują łechtaczkę, małą wargę, a więc przed wejściem do pochwy i pleców. Za każdym razem, gdy twoje ruchy powolne stają się szybsze, ale bez zbędnego nacisku, tak że dziewczyna nie boli.

Gwarantuj, że w tym czasie Twoja cutie już z przyjemnością wyślizgnie się z tłuszczu. A kiedy nadejdzie najwyższa chwila i zaczną się pierwsze drżenie orgazmu, spróbuj znaleźć punkt G w nim – wkładając środkowy palec w jej pochwę przez 5-6 cm, dotknij przedniej ścianki. Ale tak jak palcami drugiej strony, nie zapomnij pobudzać jej łechtaczki w przechodzeniu.

Całe, finał, dziewczyna w siódmym niebie z radością, eksplozja orgazmu, zasłona!

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 906, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: