Jak i kiedy możesz uprawiać seks po urodzeniu dziecka po raz pierwszy

Как и когда можно заниматься сексом после родов в первый раз

Długo oczekiwano na uzupełnienie całej rodziny: dziecko narodziło się w świecie. I jednym z palących problemów, które interesują się zarówno rodzicami na tym etapie, jest powrót do intymnego życia. Zwłaszcza nowo utworzone tata brakowało na tych samych uciech miłosnych z ukochaną żoną, nie mogę się doczekać, żeby uprawiać seks. Ciało kobiety właśnie stała się matką, trochę czasu, aby odzyskać, więc natychmiast podane do przypływie pasji, wrócił do domu ze szpitala, nie można. Ile trzeba czekać na współmałżonków, a więc „głodnych” przez 9 miesięcy?

Po urodzeniu możesz uprawiać seks w ciągu 1,5-2 miesięcy, a nie wcześniej!

Tylko wtedy intymność, jak poprzednio, może stać się integralną częścią szczęśliwego życia rodzinnego. Jednocześnie okres odbudowy wszystkich kobiet jest absolutnie indywidualny.
Kobietom nie było bolesne uprawianie seksu po porodzie po raz pierwszy, każdy małżonek powinien wiedzieć o kilku punktach – o tym mówią następne.

W miarę jak bardzo po ciąży i porodzie można ponownie uprawiać seks

Bezsenne noce, dzieci płacze, pieluszki i pieluszki – matka nie ma podstawowej siły, aby zwracać uwagę na męża. Pierwsza para miesięcy po urodzeniu spadkobiercy są najcięższe w życiu nowej rodziny. Tymczasem tym razem wystarczy, aby matka powróciła poprzednio do macicy, rany i szwy są całkowicie dokręcone.

seks po urodzeniu dziecka, jeśli możesz?

Co lekarze o tym mówią? Opinie specjalistów opierają się na fakcie, że nieletnie płci po urodzeniu dziecka mogą powodować bolesne doznania. Możesz kochać, gdy zejdzie stan zapalny w macicy, błona śluzowa odzyskuje się, a prawdopodobieństwo otwarcia krwawienia zmniejszy się do zera.

Mężowie w notatce: jeśli nie chcesz skrzywdzić swojej córki, powstrzymaj się od seksu pochwy przez co najmniej 6-8 tygodni po urodzeniu dziecka. Niektórzy mężczyźni są tak nie do zniesienia, że są gotowi zmusić ich kobiety do współżycia seksualnego tylko tydzień po urodzeniu. Ich zdaniem, ponieważ nie ma już krwawego wyładunku, można uprawiać seks. Chociaż w rzeczywistości wczesne płci nie przynoszą niczego kobiecie, z wyjątkiem bólu i psychicznego dyskomfortu.

Problemy z płcią po urodzeniu dziecka, możesz albo nie możesz tego zrobić

W drodze do regularnego seksu, wiele małżeństw ma problemy. Częściej niż nie, stają się barierami, które uniemożliwiają kobietę odrzucanie wszelkich obaw i emocji na bok, relaks i poczucie przyjemności z bliskiej bliskości jej ukochanej.

Najczęściej młode mamy mają następujące „zamorochki”:

  1. Brak atrakcji. „Nie chcę” – te słowa mogą być słyszane przez każdego małżonka, ponieważ teraz nie jest jedynym, o którym młoda matka musi się opiekować. Na poziomie instynktownym kobieta troszczy się o dziecko. Pragnienie seksu w tym okresie jest w „trybie spania” zarówno w sensie dosłownym, jak i graficznym.
  2. Strach przed pojawieniem się brzydki. Po miesiącu po urodzeniu dziecka niektóre pary nadal decydują się uprawiać seks. Czy to w danym przypadku tak wcześnie, aby rozpocząć życie seksualne, skłoni tylko ginekologa leczniczego. Jest jednak inny problem: małżonek wydaje się nie atrakcyjny, boi się stracić seksualność w oczach męża.
  3. Strach przed bólem. Sensacje podczas intimy po porodzie, przypominające pozbawienie dziewictwa, wiele kobiet przekazuje bardzo negatywny kolor emocjonalny. Słuchając opowieści i rad z dziewczynami, niektórzy panie początkowo postawili się na bolesność i dyskomfort.
  4. Anatomiczne zmiany. W przypadku seksu po urodzeniu lekarza pozwala miesiąc później, można przypuszczać, że ten okres z reguły nie wystarcza dla kobiety, która urodziła dziecko w celu odzyskania mięśni pochwy. Wyraźnie wpływa to na zmysły obu partnerów podczas stosunku płciowego: pochwa nie jest w stanie złapać penisa, a kobieta w naturalny sposób nie czuje stymulacji jej ścian.
  5. Suchość pochwy. Brak naturalnego smarowania w pochwie oczywiście powoduje wiele dyskomfortu dla obu partnerów, ale problem jest rozwiązany: aptekowy środek poślizgowy dla seksu pochwowego.

ile po urodzeniu możesz uprawiać seks

Jakiego rodzaju seksu nie da się zrobić natychmiast po narodzinach i jak może

Niezależnie od tego, dlaczego jego żona było nieprzyjemne i bolesne kochać po urodzeniu, aby spieszyć się penetracją penisa do pochwy, a pełnoprawnym akt nie jest tego warta. Mężowie, nie panikuj przed czasem! Przecież nie ma mniej interesujących, dających przyjemność obu partnerom alternatywnym. Anal i oral sex jest nie tylko sposobem na zróżnicowanie życia seksualnego małżonków. Jeśli po urodzeniu zwykłe stosunki forma nie jest właściwe, decyzja do zaangażowania się w tego rodzaju seksu może być dobrodziejstwem dla obu stron.

Natychmiast warto zauważyć, że penetracja analna tylko dla kobiet, które rodzą mogą być bardzo niebezpieczne: łzy krocza, szycie, hemoroidów i szczeliny odbytu w całkowicie przeciwwskazane ćwiczyć niezwykły rodzaj stosunków seksualnych. Jeśli przed narodzinami kobiety nigdy nie uprawiano seksu analnego, a potem zaraz nie powinno się zaczynać.

Możesz znaleźć zbawienie w ustach pieszczot – zabronione jest ich sprzątanie o każdej porze dnia i nocy. Żona jest w stanie dać mężowi loda w każdym stanie zdrowia, ale nieprofesjonalny jest jedyną przeszkodą będzie tylko przedłużone krwawienie lub inne absolutorium z pochwy, nie podobny do normalnej kobiecej tajemnicy koloru, zapachu, konsystencji.

miesiąc po urodzeniu dziecka

Oprócz seksu oralnego, inne źródło przyjemności jest dostępne dla kobiet. Pytanie, czy możliwe jest zaangażowanie w stymulację łechtaczki po porodzie, w większości przypadków dziewczynki otrzymują odpowiedź od lekarza. Masturbacja lub efekt rąk partnera na narządach płciowych pozwoli kobietom na całkowite zrelaksowanie się z powodu silnych skurczów macicy, które wszystkie kobiety doświadczają podczas orgazmu. Oczywiście, pamiętaj o higieny – jest to niezbędny warunek seksualny po urodzeniu dziecka.

I, wreszcie. Niezależnie od tego, jak trudno jest rodzicom po urodzeniu dziecka, zwłaszcza matce, ważne jest, aby nie spowolnić libido do niedopuszczalnych głębokości. Istotnie, zdarza się również, że u kobiet po ciąży zmniejsza się pragnienie seksualne. Prawda jest banalna: okruch wymaga szczęśliwych rodziców i mogą być tylko z pełnym wzajemnym zrozumieniem i miłością do siebie nawzajem.

Kobiety, pamiętaj, aby mieć czas na męża! Ponadto, dziś nie jest tak trudno zrobić to w wieku usług i najnowszych technologii, które pozwalają zaoszczędzić kilka godzin i mieć wszystko na świecie.

Odmawiać czyszczenia, przynajmniej od czasu do czasu powierzyć tę sprawę profesjonalnym poradniom, kupić zmywarkę, zaprosić niania częściej, aby być tylko ukochaną osobą.

Jeśli nie ma przeciwwskazań, w pierwszych miesiącach po porodzie, możesz i powinieneś być zaangażowany w seks. Ważne jest, aby nauczyć się prawidłowo zarządzać czasem osobistym, tak aby dzieci nigdy nie stały się przeszkodą dla wzajemnej miłości między małżonkami.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 310, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: