Jak nauczyć się tańczyć pięknie w domowej strzyce dla bliskiej osoby

Как научиться красиво танцевать стриптиз для мужчины дома

Dziewczyny, jeśli chcesz zaprosić zaprzyjaźnionych się z pasków, nauczy się tańczyć pięknym, likwidacyjnym krętaczem. I choć niektóre z uczciwych płci odmawiają chęci posiadania tych umiejętności, inni polerują swoje umiejętności na słupie lub w domu.

Więc są panie: zawsze i we wszystkim, co chcesz, aby być najlepszym, zwłaszcza jeśli chodzi o ukochanego. Nie przedwcześnie porzucaj pomysł, uważasz to za trudne i niemożliwe. Nauczenie się sztuki tańca prywatnego bez pomocy zawodowej nie jest łatwe, ale charyzmatyczne i przekonane dziewczyny mają wszystkie szanse nauczyć się tańczyć tak, jak mężczyźni lubią.

jak nauczyć się tańczyć striptease

Dlaczego dziewczyny chcą nauczyć się dobrze tańczyć

Zamiast „widział” wiernym swojej pasji do podziwiania ciało pięknej kobiety jest lepiej być zaangażowany w sobie: skoro człowiek nie odbiera przyjemności z samego tańca, ale od seksualności damskiej. Poza tym, aby zabronić facetów patrzeć, jak striptiz tańczy nagą dziewczynę, kusząc skakanie biodra, to jest bezużyteczne. Dlatego jest tylko jedno wyjście: musisz nauczyć się wykonywania wszystkich ruchów erotycznych w domu.

Od razu zauważymy, że piersi silikonowe nie mniejsze niż 3 rozmiary i ciało pokryte tatuażami, w ogóle nie są obowiązkowe cechy pięknej seksualnej rozbierania. Poza tym, bez profesjonalnego treningu, aby tańczyć jak striptizuje doświadczonych tancerzy w klubach nocnych, nie ma szans na sukces. Zamiast spektakularnego widoku można uzyskać żałosną parodię, która zamiast przyjemności i pobudzenia seksualnego przyniesie śmiech.

Kiedy atrakcyjna dziewczyna tańczy zmysłową namiętną striptizką, mężczyzna zamraża krew w żyłach i gra wyobraźnię. Ważną rolę w udanym tańcu odgrywa muzyka.

Główną zasadą erotycznego pokazu jest to, że artystka musi najpierw poczuć jazdę. Musisz wybrać rodzaj muzyki, która pomoże dziewczynie otworzyć jak najwięcej. Być może, aby wybrać najbardziej odpowiednią kompozycję, musisz poświęcić dużo czasu, ale wynik zostanie usprawiedliwiony przez 100%.

Optymalna muzyka do erotycznego usuwania będzie melodyjna. Przy okazji, sieć jest popularna wśród całych albumów i kompilacji różnych wykonawców, idealnie nadaje się do tańca erotycznego.

Jak nauczyć się tańczyć zmysłowy striptiz w domu muzycznym

Więc, aby bez tańca ubierać się pięknie i prawidłowo w domu, bez specjalnego treningu, będziesz musiał ćwiczyć.

Lekcja opiera się na kilku podstawowych kwestiach:

 1. Przygotuj miejsce, gdzie odbędzie się akcja. Striptiz w brudnej kuchni nie ma nic wspólnego z spontanicznym seksem. Oprócz czyszczenia, ważne jest, aby stworzyć odpowiednią atmosferę, aby kierować myślami faceta w dobrym kierunku. Pożądane jest dodawanie i romantyczne elementy we wnętrzu pokoju: świece, aromapalochki, płatki róży i inne.
 2. Przygotowanie przygotowania nie mniej niż tydzień. Ćwicz przed lustrem, aby zobaczyć siebie. Głównym zadaniem jest uwodzicielski łup, nie mocujący na klatce piersiowej. Wiele dziewczyn błędnie uważa, że podczas tego tańca człowiek patrzy na strefę dekoltu. Kluczem do pomyślnego show erotycznego jest płynność i elastyczność każdego ruchu łopatki i biodra.
 3. Skorzystaj z rąk do tańca. Nie powinny wisieć jak bicz i spędzać czas. Idealnie podczas rozbrajania będzie lekki obłok brzucha i klatki piersiowej.
 4. Użycie mebli do pięknego i oryginalnego tańca. Po prostu stojąc nieruchomo i machając rękoma w dłoni, człowiek nie zdziwi się – może widzieć to na parkiecie w klubach nocnych. Nie zapomnij o fotelu: na tym możesz, zginać, rzucać nogami lub wziąć erotyczną siedzącą stwarzają. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem prywatnego tańca upewnić się, że atrybut jest silny i nie potrząśnie pod kobietą.
 5. Konieczne jest przemienne gładkie ruchy z ostrzejszymi. Nie zapomnij o seksownych przysiady, towarzyszy delikatnemu gładzeniu bioder.

jak dziewczyny tańczą w striptizie

Jak wybrać uwodzicielski erotyczny wizerunek na striptiz

Miło patrzeć na człowieka, a nie tylko jego ukochany taniec striptease, ale także oglądać jej twarzy: musi promieniować pragnienie, i przyjrzeć się rzucać iskier seksu. W tym przypadku dodatkowy ciężar i innych wad na zewnątrz może skutecznie kompensować luz się sam gorset i pończochy. I kolejny ważny punkt: jeśli zapomniałeś unlearning ruch bezpośrednio podczas prywatnej prezentacji, ważne jest, aby pokazać, że jego błąd. Dla uwodzicielskiego striptizu nic lepszego niż spontaniczna improwizacja.

I, oczywiście, warunek pięknym tańcem erotycznym trzeba dbać o wyborze bielizny seksualnej. Majtki z koronki i biustonosz są klasyczną wersją odzieży na prywatne show. Ale ponieważ taśma obejmuje nagość, pożądane jest, aby zostawić nagi widok na deser. Intrygować kochanka przed striptizem, można użyć specjalnych seksowne stroje, które są sprzedawane w sklepach dla dorosłych i odpowiednie na kameralną prezentację.

Ponadto: taniec osobisty musi być zademonstrowany w butach. Nie mówimy o platformie i piętach w odległości 15-20 cm: pasuje do Twoich ulubionych butów na stabilnym klinie lub atrakcyjnym, wygodnym pięty.

Kiedy naga lub jeszcze nie nagi dziewczyna tańczy w striptizie, mężczyzna zwraca uwagę na twarz, więc nie da się dotknąć problemu makijażu i fryzury.

Oto co kobieta powinna pamiętać:

 1. Nie musisz budować niesamowitych struktur na głowie. Włosy powinny być rozpuszczone, lekko faliste. Zaleca się, aby nie przesadzać go lakierami i innymi środkami mocującymi. W pięknym pokazie prywatnym, loki powinny spoczywać na ramionach seksualnie.
 2. Jeśli chodzi o makijaż, tutaj nacisk należy położyć na jednej rzeczy: przed oczami lub na ustach. Smokey lodu lub czerwona szmatka – coś jedno z dwóch, nie można połączyć.

obejrzyj taniec taneczny

W celu wyostrzenia wrażeń i zwiększenia męskiego zainteresowania zbliżającym się pokazem intymnym w domu, możesz dodać jakieś akcesoria. Będą pomagać tańczącej dziewczynie striptizowej w celu wyzwolenia:

 1. Okienko zaślepiające to prosty sposób na utrzymanie przyjemnego napięcia i intryg. Partner na pewno chce wiedzieć, co będzie kontynuowane.
 2. Kajdanki – zakaz przedwczesnego dotyku do gorącego ciała tańczącego wzbudzi jego wyobraźnię.
 3. Pióro miękkie. Tańczący striptiz w bliskości pojedynczego widza, możesz wsunąć długopis przez jego ciało, dotykając erogennych punktów.
 4. Krawat – na żeńskim gołym ciele wygląda szczególnie seksownie. Z jego pomocą podczas striptizu możesz lekko zażądać partnera, na przykład związać pętlę na szyi.

Nie zapominaj o grach na twarzy, ponieważ oczy i usta są prawdziwym arsenałem uwodzenia każdej kobiety. Piękny domowy striptiz to nie tylko okazja, aby zadowolić kochanka, ale także sposób na podniesienie poczucia własnej wartości, uczynienie bardziej eleganckiej postaci i ujawnienie seksualności.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: