Jak określić rodzaj temperamentu seksualnego i co to jest

Как определить тип сексуального темперамента и что это такое

Przyzwoity czas dnia, drodzy czytelnicy! Jesteśmy zupełnie inni: aktywni, wesoły, spokojny i pesymistyczny.

Okazuje się, że nasz emocjonalny magazyn pozostawia swój ślad w życiu intymnym. Postawa wobec seksu w każdym z nas jest indywidualna, a potrzeby fizjologiczne zajmują jednakową rękę.

Przewidywanie momentu tworzenia form seksualności jako takiej jest naszą wrodzoną konstytucją seksualną: przez całe życie nie zmienia się. W niektórych intymny temperament jest bardziej wymowny, w innych mniej. Mówiąc, że jest gorsze dla osoby, a co lepsze, byłoby źle i, jak ludzie mówią, „zawsze jest kupujący dla każdego produktu”.

Cokolwiek to było, ale wybranie partnera, pożądane jest wzięcie pod uwagę jego temperamentu seksualnego. Tylko pełna korespondencja z intymnymi preferencjami pomogą mężczyznie i kobiecie utrzymać harmonię relacji.

Rodzice temperamentu seksualnego

Jakie są seksualne temperamenty mężczyzn i kobiet?

Zanim zdecydujesz, jaki rodzaj konstytucji seksualnej przeważa wśród członków jednej lub drugiej płci, powinieneś dowiedzieć się, jaki rodzaj seksu istnieje. Sexolodzy warunkują trzy rodzaje:

 • wysoki;
 • nisko;
 • medium.

Każdy z typów temperamentu seksualnego może być właścicielem zarówno mężczyzny jak i kobiety. W większości przypadków wysoki poziom pożądania seksualnego jest związany z mężczyzną, podczas gdy kobiety częściej mają średnie i niskie temperamenty. Ta różnica może być łatwo wyjaśniona przez tło hormonalne u chłopców i dziewcząt.

Ludzie, którzy mają niski typ konstytucji seksualnych, zazwyczaj mają bardzo mało seksu w życiu. Często kochają tylko dlatego, że jest to konieczne dla swoich partnerów, średnio nie więcej niż 1-2 razy w tygodniu, bardzo inicjatorzy bliskości działają bardzo rzadko. Mężczyźni i kobiety o niskim temperamencie są doskonali w abstynencji, która może trwać dłużej niż 2 miesiące. Przedstawiciele kobiety preferują ustne i ustne pieszczoty do normalnego seksu.

W przypadku przeciętnego magazynu atrakcyjności partnera osoba może obserwować okresowe wybuchy pasji i zwiększonego libido. Mimo to, bez seksu, nie czują się znacznie gorzej niż z nim. Ponadto, dla mężczyzn i kobiet o średnim charakterze temperamentu seksualnego, preferowana jest emocjonalna satysfakcja. Oczywiście, fizyczna przyjemność odgrywa również rolę dla nich, a wszelkie pieszczoty i wyświetlenia uczuć od partnera zostaną docenione. Częstotliwość intymności takich osób może być określana 2-3 razy w tygodniu.

Mężczyźni i kobiety o wysokim poziomie konstytucji seksualnej charakteryzują się zwiększonym libido. Takie osoby dorastają szybciej niż ich rówieśnicy, co jest łatwe do wyjaśnienia i tempa dojrzewania: naturalny cykl formacji jest uzupełniany z nimi wcześniej niż inni. Nic dziwnego, że pierwsze intymne przeżycia chłopców i dziewcząt nabywa się w wieku 13-14 lat. Każdego roku ich pragnienie wzrasta, pragnienie seksu przekracza ich prawie codziennie.

Dla kobiety, jej stan psychiczny jest bardzo ważny

Jak ustalić rodzaj konstytucji seksualnej według cech zewnętrznych

Posiadacze różnych temperamentów seksualnych mogą być rozpoznawani przez wygląd. Na przykład:

 1. Brunetki są reprezentantami silnego rodzaju konstytucji seksualnej. Na ciele, czasami nadmierne włosy, u dołu brzucha, często jest „droga” prowadząca do pachwiny. Ci mężczyźni mają wystarczający poziom testosteronu, co z pewnością wpływa na pragnienie seksualne.
 2. Blondynki są właścicielami niskiego rodzaju temperamentu seksualnego. Więc bez jakiejkolwiek wątpliwości można powiedzieć o ludziach o chudej cerze io wysokim wzroście.
 3. Usta jako wskazówka pasji i zmysłowości mogą dawać wystarczające informacje o aktywnej lub biernej postawie osoby do seksu. Na przykład niższa gruba warga świadczy o wysokim temperamencie. Właściciele wąskich i cienkich ust są najczęściej obojętni wobec seksu.
 4. Nogi. Co dziwne, ale ludzie z nie najbardziej atrakcyjnymi seksowni nogami uważają temperamentowych kochanków, których nie można powiedzieć o smukłych i długich kończynach jako sportowców.

Często w parach, gdzie temperamenty seksualne nie są zbieżne, problemy pojawiają się nie tylko w życiu intymnym, ale także w związkach. Nie wiedząc nic o seksualnej konstytucji swojego wybranego, osoba z silnym typem aktywności może być przestępstwem, złościć, a tym samym przestać go interesować. Unikanie problemów w komunikacji interpersonalnej wśród przedstawicieli różnych temperamentów jest możliwe tylko wtedy, gdy obaj partnerzy biorą pod uwagę indywidualne potrzeby seksualne i indywidualnie wymaganą częstotliwość ich zadowolenia.

Aktywność psychologiczna w temperamencie

Jak rodzaj temperamentu seksualnego koreluje z emocjonalnym

Aby określić rodzaj konstytucji seksualnej, wystarczy przypomnieć, jaki temperament emocjonalny należy do osoby:

 1. Cholerczycy, oczywiście, mają silne i namiętne pragnienie seksu. W zwykłym życiu, zwłaszcza podczas podejmowania ważnych decyzji, dostają przewagę od emocji, nie zdrowego rozsądku. Takie osoby są szybko temperowane i niepohamowane, więc często powodują antypatię wśród spokojnych i zrównoważonych flegmatycznych osób.
 2. Sanguinarianie najczęściej reprezentują przeciętny rodzaj temperamentu seksualnego. W przeciwieństwie do choleryka, są bardziej zastrzeżone i przewidywalne. Wielu znajomych, przyjaciół, spraw jest … a potem szuka nowych.
 3. Flegmatycy – posiadacze średniego i małego rodzaju konstytucji seksualnej. Mężczyźni i kobiety z flegmatyczną naturą trudno wyrazić swoje emocje i niezadowolenie. Jeśli jest to konieczne, twierdzenie jest często preferowane milczenie. Osłabiające i bierne w seksie, często mają obojętność na intymność.
 4. Melancholiką są ludzie o niskim rodzaju temperamentu seksualnego. Kobiety o takiej konstytucji seksualnej są częściej niż mężczyźni. Melancholicy mają trudności z komunikowaniem się z innymi ludźmi, ponieważ ich nastrój zmienia się w ciągu dnia kilka razy.

Rozważmy rodzaj temperamentu seksualnego, do którego należy Twój partner. Pomoże to zbudować harmonijne relacje, w tym relacje intymne, oparte na zaufaniu, wzajemnym zrozumieniu i szczerości.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 320, в среднем: 4,80 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: