Jak partnerzy określają idealną postawę seksu analnego?

Как партнерам определиться с идеальной позой для анального секса

Preferując seks analny, obaj partnerzy powinni zrozumieć, że sama procedura, a także wstępne przygotowanie się do niej, znacznie różni się od „standardowego” stosunku płciowego.

Decydując się na przynoszenie tej różnorodności do swojego intymnego życia, zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni mieć świadomość kilku ważnych szczegółów, wśród których jeden z głównych miejsc wybiera właściwą postawę. O tym, jak ustalić idealną postawę seksu analnego i co w ogóle przyciąga mężczyzn i kobiety, każdy czytelnik może się nauczyć.

para ma seks analny

Ludzie ze stereotypem myślenia, że ​​ten rodzaj współżycia seksualnego jest czymś zboczonym, a niewłaściwe jest po prostu nieświadomie, że odbyt w kobiecie jest jedną z stref erogennych. Aby uzyskać przyjemność z takiego kontaktu, nie tylko człowiek (wrażenia na „wstecznym” powinowactwie różnią się znacznie od tego, co sprawdza w seksie vaginalnom), ale także jego partnera.

Aby spróbować seksu analnego, o czym wielu marzy marzy, nie wystarczy podjąć decyzji, w jakiej sytuacji to będzie intymne działanie i jak radzić sobie z tym dobrze. Dla „nowych przybyszów” istnieje kilka obowiązkowych warunków, po których będą mogli się zabezpieczyć przed poczuciem nieprzyjemnych konsekwencji.

Nerwy przygotowań do stosunku analowego dla mężczyzn i kobiet

Tak więc, środki dla przygotowania się do stosunku analnego są ustalane indywidualnie przez każdą parę, ale generalnie spełnienie następujących obowiązkowych warunków pomoże zarówno zrelaksować, jak i nie martwić się tym, jak wszystko idzie:

  1. Idealnym sposobem na zrelaksowanie partnera będzie cunnilingus, bez względu na to, jaką pozycję zostanie wybrana dla seksu analnego. To nie tylko pomoże kobiecie spokojnie dostroić się do wnętrza penetracji, ale również zwiększyć pewność siebie, pozwalając czuć się potrzebna ukochanemu.
  2. Oczyszczanie węża jest obowiązkowym środkiem, zwłaszcza na początku. Po pierwsze pomogłoby to wyeliminować nadmiar trawionej żywności, dając partnerowi okazję do niepokoju o prawdopodobieństwo wprowadzenia w błąd.
  3. Wybierając wygodną postawę do seksu analnego i korzystając z prezerwatywy, facet zapewnia łatwiejszą penetrację. Ponadto nie należy zapominać o metodach antykoncepcyjnych w celu zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową lub penetracji infekcji jelitowej w pochwie.
  4. „Podgrzewaj” kobietę przed zabarwieniem odbytu jest o wiele łatwiejsze w łazience, musisz zacząć od delikatnego masażu otworu odbytu. Partner powinien powoli wejść na palec wskazujący, po tym, jak dziewczyna przyzwyczai się do pieszczot pochwy, możesz zacząć bezpośrednio od seksu. Zrozum, że przyszedł czas, kobieta będzie wspierana przez reakcję kobiety na to, co się dzieje i wskazuje na penetrację.
  5. Wiele par często wierzy, że alkohol w dopuszczalnych ilościach zwolni napięcie i zacznie być bardziej doświadczony.
  6. Ogromną rolę w penetracji analowej penisa odgrywa smar. Dzięki naturalnemu smarowi pochwowi łatwo dostać się do pochwy człowieka, ale brak takiej substancji w tylnym otworze utrudnia dostęp do wnętrza penisa. Idealny jest specjalnym środkiem poślizgowym dla seksu analnego, który jest przeznaczony dla mężczyzn i stosowany do organu seksualnego, niezależnie od postaw.

seks analny w łyżce stwarzają

Jak wybrać odpowiednią pozycję, co mówią lekarze

Przy okazji, kwestia wyboru najbardziej odpowiedniej pozycji dla „niestandardowych” intim zainteresowanych i specjalistów. Tymczasem seksolodzy twierdzą, że praktycznie nie ma fundamentalnej różnicy między wygodną postacią seksu analnego lub pochwy. W tym przypadku także przepisy „Doggy style”, „Rider”, „łyżki” z boku i wiele innych odmian, które przychodzą do głowy w miłości i nie przynoszą dyskomfortu kobiecie. Każda z powyższych pozycji ma swoje zalety, ale seks w jednym z nich jest bardzo ostrożny.

Na przykład, leżąc po jego stronie, gdy człowiek znajduje się za partnerem, aby wykonać tarcie w odbytu jest prawie nieszkodliwy. Aby skrzywdzić dziewczynę w tej pozycji jest prawie niemożliwe. Rytm ruchów ciała, szybkość i intensywność penetracji jest koordynowany przez partnera, ale co do zasady seks analny w pozycji „łyżki” przechodzi powoli i spokojnie. Ułatwienie miłości w tej formie dla początkujących przebiega płynnie i bezbolesnie. Uważa się, że można spróbować innych pozycji dopiero po w pełni się z nią do seksu w tej pozycji.

Anal penetracja jest uważany stanowią bardzo częste „Doggy-style”, a jeśli poprzednia wersja procesie prowadzonym przez kobietę, nie będzie musiała całkowicie zaufać partnerowi. Aby miłość w pozycji kolanko-kolanowej zaleca się mężczyznom, którzy są przekonani o swoich doświadczeniach. Głęboko popadania odbytu, członek mężczyzn szczelnie otula ściany odbytnicy pod kątem prostym, co daje silniejszą płeć jasny niezapomnianym przeżyciem. Kochankowie, którzy mają ten rodzaj intymności, motyw „Doggy-style”, i uważają, że słusznie jeden z najlepszych ułożeń do seksu analnego.

Z kolei każdy wie, że klasyczny „Rider” nadaje się tylko dla partnerów, którzy mają wystarczające doświadczenie w tym stylu komunikacji. Technika wykonywania tej pozycji jest dosyć skomplikowana, co oznacza znaczną część ryzyka traumatyzacji kobiecego odbytu. Charakterystyczną cechą tej postawy seksu analnego jest prosty kąt, który pozwala kobiecie uzyskać najpotężniejszą nieobrzezaną ciążę formę orgazmu.

gwałtowny seks analny

Wielokrotnie przeprowadzane badania socjologiczne wśród osób powyżej 18 roku życia pozwoliły wyciągnąć pewne wnioski dotyczące preferencji większości ludzi podczas kochania „z tyłu”. Okazuje się, że „styl doggy” i „człowiek stojący za jego bokiem” są praktykowane znacznie częściej niż inne stanowiska. Można zadzwonić do tych pozach najlepiej, jeśli chodzi o seks analny, prawdopodobnie dlatego, że sam proces przechodzi bezbolesnie z minimalnym dyskomfortem, co pozwala obu partnerom doświadczyć niezrównanych wrażeń i potężnego orgazmu.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 292, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: