Jak pomóc dziewczynie uzyskać orgazm, co musisz wiedzieć

Как парню помочь девушке получить оргазм, что нужно знать

Dlaczego niektóre dziewczyny, które żyją regularnie seksualnie, zawsze potrafią osiągnąć orgazm, a inni – nigdy? Dzisiaj temat ten wreszcie nabrał znaczenia, choć kilka dekad temu było tabu do dyskusji w społeczeństwie. Wiadomo, że mężczyźni w bardzo rzadkich przypadkach doświadczają trudności z osiągnięciem wyższej przyjemności cielesnej.

Chociaż problem braku orgazmu u kobiet jest uniwersalny, czego dowodem są statystyki: 3 na 10 kobiet nie doświadczyło prawdziwej przyjemności podczas seksu. Każdy facet, zmartwiony, że jego dziewczyna nie dostaje orgazmu, chce dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje i jak pomóc swojemu partnerowi pozbyć się anorgazy?

po nieudanym seksie

Co to jest anorgasmia w dziewczynkach i czy możesz się cieszyć

Satysfakcja seksualna jest równie ważna dla pełnego zdrowia zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Zjawisko powyższych anorgasmii, często mylone z lodowatością, jest bardzo powszechne. W pierwszym przypadku mówimy o kobiecym pragnieniu intymności fizycznej, o jej aktywnym uczestnictwie, ale o braku głównego odprężenia hormonalnego na końcu. Frigid panie i nie ma żadnej atrakcyjności partnera seksualnego, więc nie dostanie orgazm tutaj jest całkowicie naturalne. Aby taka kobieta miała wstępne pieszczoty, erotyczne filmy są niemożliwe, a emocje, jak wiesz, są głównym kluczem do przyjemności w łóżku.

Jeśli dziewczyna nie uzyska orgazmu w wieku 30 lat, musisz pilnie coś zrobić – o czym myślą seksolodzy. Podczas gdy młodsze kobiety mają pewien czas niedojrzałości receptorów, które same zostaną wyeliminowane przy stałym zarządzaniu życiem seksualnym. Ie, większość dziewczyn, które uważają to za niemożliwe uzyskać orgazm. Wyjątek stanowi jedynie przypadki patologiczne.

Okazuje się, że w 99% przypadków wszystko zależy od zachowania partnera. Że dziewczynka otrzymała orgazm, musi to zrobić wszystko:

 • Przede wszystkim musisz odpowiednio dostosować swojego kochanka w aspekcie psychologicznym. Nie powinna wątpić w jej wybór, zmartwienie czy obrażenie.
 • Po drugie, fizycznie młoda dama powinna czuć się jak otwarta i zrelaksowana, jak to możliwe. Zażenowanie przed mężczyzną i poczucie niezręczności nie pozwoli jej cieszyć się procesem i uzyskać słodki orgazm.
 • Ponadto, ważne jest, aby stworzyć wszystkie wygodne warunki, aby dziewczyna mogła się bawić podczas seksu. Z reguły ekstremalna lub twarda intymność nie musi zrelaksować kobiety z problemem anorgasmii.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu pochwy lub pochwy

Bardzo ważne jest określenie i taka chwila: partner nigdy nie czerpał przyjemności z seksu lub nie może tego przetestować u tego człowieka. Dodatkowo kobieta może osiągnąć orgazm pochwy, podczas gdy w orgazmie klitoralnej nie ma problemów. Przecież ten rodzaj przyjemności jest dostępny nawet dla dziewic. Każdy młodzieniec może pomóc swojemu partnerowi doświadczyć orgazmu łechtaczkowego.

W tym celu potrzebujesz:

 1. Bądź łagodny i słuchaj uczuć dziewczyny, bądź cierpliwy.
 2. Aby rozpocząć stymulację łechtaczki konieczne jest za pomocą smarowania pochwy lub sztucznego smaru, który jest sprzedawany w aptece.
 3. Możesz pieścić najbardziej zmysłowa erogenna strefa u kobiet z palcami i językiem.

facet podnieca dziewczynę

Kolejny orgazm, który nie jest wszystkim dziewczynką pochwy. Osiągnięcie tego jest znacznie trudniejsze, a nawet facet sam będzie musiał zrobić dużo więcej, aby dać mu połowę szczyt przyjemności seksualnej. Jednym z najpopularniejszych sposobów osiągnięcia przyjemności pochwy jest stymulowanie punktu G.

Człowiek musi wiedzieć, gdzie jest z kobietami i jak doprowadzić ją do orgazmu z jej pomocą:

 • Przypomnienie małego, gwałtownego guzka, ta erogenna strefa znajduje się na górnej ścianie pochwy, zaledwie 3-4 cm od wejścia do niej.
 • W stanie ciała bez wzbudzenia, punkt G jest praktycznie niewyraźny.
 • Człowiek musi wsunąć 1-2 palce do pochwy z jego dłonią i poczuć na małej wypukłości z powierzchnią przypominającą orzech.
 • Stymulacja punktu G może trwać około pół godziny, ale często skutkiem jest silny strumień – wytrysk orgazm. Jest to dość rzadkie zjawisko podczas seksu różni się od zwykłego orgazmu tym, że z jej cewki kobiety emituje około 30-40 ml ejakuli (nie moczu!).

Prawdziwy orgazm w najlepszej pozycji, jak zrozumieć, że nie udawała

Dla wszystkich działań mających na celu uczynienie dziewczyny uzyskać orgazm, człowiek zostanie wynagrodzony widząc przyjemność na twarzy partnera. Ale jak zrozumieć, że kobieta naprawdę doświadczona orgazmem, ale nie udawała, że jest orgazmem?

W rzeczywistości wszyscy przedstawiciele słabszej seksualności to umiejętnie aktorki, ale istnieje kilka „symptomów” prawdziwego orgazmu, którego nie można wykuć:

 • oddech staje się szybszy, staje się głębszy;
 • przed natychmiastowym wzrostem hormonów, sprężyna pochwy, którą człowiek z pewnością poczuje;
 • Długo oczekiwana chwila przyjemności zmysłowej poprzedzona jest obfitym wydzielaniem śluzu pochwy;
 • wargi, policzki są wylane;
 • utraciła zdolność do kontroli mowy, zamiast tego kobieta może mieć tylko nieartyczne dźwięki;
 • niekontrolowane skurczowe ruchy ciała, występują kończyny.

stanowią jeźdźca

Bez względu na to, ile czasu poświęcano na preludium i wstępne pieszczoty, dziewczyna nie może uzyskać orgazmu, jeśli ona i jej partner wybierają niewłaściwą postawę. W zasadzie kobieta może osiągnąć pożądaną przyjemność w dowolnej pozycji, ale dla młodej kobiety z problemami z anarchopatią ważniejsze jest „powyżej”.

Stanowisko „Jeździec” pozwoli pobudzić łechtaczkę (lub powierzyć partnerowi) lub poprawnie wpłynąć na punkt G. „Styl Doggy” zapewnia również głęboką penetrację i dobre tarcie penisa na ścianie pochwy. Nie tylko mężczyźni podobają się tej pozycji, wiele dziewczyn łatwo staje się przyjemnością z seksu w pozycji „człowiek z tyłu”.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 342, в среднем: 4,69 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: