Jak pompować dupę w domu? Ćwiczenia na pośladki i wskazówki

Как в домашних условиях накачать попу? Упражнения для ягодиц и советы

Drogie dziewczyny, czy zauważyłeś kiedyś mężczyźni odwracają się po ciebie? Spojrzawszy spojrzeniu na nieznajomego, który wyglądałby na niego, powinien był w pełni docenić jej wygląd. Ale nie, tylko „widok z przodu” nie wystarczy, mężczyźni są mniej zainteresowani „widokiem z tyłu”.

Nie jest to zaskakujące: to miłe wykończenia pop – symbol seksualności, a także wspaniały biust, smukłe nogi lub wygięcia ciała. Patrząc na piękne damy ass mężczyzn wszystkie pływaki przed oczami, umysł staje się zachmurzyło, a ciało jest wypełnione podniecenia. Niestety, okrągłe pośladki seksualne zdarzają się tylko okazjonalnie u dziewcząt, które nie robią nic na ich atrakcyjność. W większości przypadków staje się możliwe, aby stać się właścicielem księży jako nakrętki tylko przez pacjenta i wymagających młodych pań.

Jednak w tym wydaniu najważniejszą rzeczą nie jest przesadzenie. Wiele dziewcząt zaczynają wymachiwać osła ze zwiększonym entuzjazm dla godzin robi w domu lub siłowni ćwiczeń sterty, opróżniania i obessilivaya swoje ciało do skrajności. Aby osiągnąć rezultaty, musisz pomyśleć o każdym kroku, opracować jasny plan i postępować zgodnie z nim w drodze do osiągnięcia celu. Tylko przepisane zestaw ćwiczeń prawidłowo sporządzenia tryb dzień, przestrzeganie harmonogramu szkoleń i odpoczynku pomoże podkręcić pośladki na kilka tygodni.

Piękne i elastyczne pośladki w domu

Główne zasady przygotowania do zajęć są następujące:

  • Zastanów się nad harmonogramem i trybem dnia: jeśli chcesz osiągnąć wysokie wyniki, sport będzie musiał być podawany co najmniej 1 godzinę dziennie.
  • Pamiętaj o swojej diecie: dieta najprawdopodobniej będzie musiała zostać ponownie rozważona, dając korzyść z białka i żywności roślinnej, zmniejszając spożycie węglowodanów, tłuszczów i wszelkiego rodzaju szkodliwości.
  • Ryan swing osła i trenować w domu przez kilka godzin od pierwszych dni nie jest konieczne. W pierwszym tygodniu zajęć wystarczy na 15-20 minut: mięśnie mogą dostosować się do bardziej aktywnego stylu życia i niezwykłego stresu fizycznego.
  • Nie graj w sporcie na tle zaburzeń depresyjnych, apatii. Lekcje przyniosą większe korzyści, jeśli pomogą Ci w pozytywnym nastroju.
  • Pamiętaj, że pompowanie pośladków bez użycia dodatkowych elementów, tak zwanych środków ważących, jest problematyczne. Nie, oczywiście, ćwicząc z własnym ciężarem, łatwo jest dać kapłanowi formę seksualną, aby ją wzmocnić, ale raczej nie zwiększy jej objętości.

Prawidłowe ćwiczenia na pośladki

Najprostsze ćwiczenia na elastyczne pośladki w domu

Tymczasem psychologowie twierdzą, że dla większości ludzi ważniejsze jest nie tyle wielkości kapłanów, ile gładkość linii i zakrętów bioder. Tak więc, na piękny i obszerny piąty punkt, mięśnie gluteus maximus odpowiadają. Są najbardziej masywnymi mięśniami w ludzkim ciele. Dzięki śluzowemu mięśniowi nowoczesna osoba wie, jak stać pionowo, chodzić, biegać, skakać itd. Znajduje się za, na powierzchni kości miednicy. Nie mniej ważne są małe i średnie mięśnie gluteus, które są odpowiedzialne za seksualność linii ud i są usytuowane po każdej stronie. Aby doprowadzić je do głosu, będziesz musiał spędzić lwiący udział w swoim treningu sportowym. Czy jesteś gotowy? Potem w kierunku sexy i mocnych pośladków:

  • Zestaw przysiadów. Jest przeznaczony do pierwszego miesiąca zajęć. Obowiązuje od 50 sit-ups pierwszego dnia, a liczba podjazdów do 250 zwiększy się do końca pierwszego miesiąca szkolenia. Co siódmy dzień – przerwa.
  • Rumuński projekt. Najpopularniejsze ćwiczenia, które pozwalają wypracować duże mięśnie pośladków. Możesz pompować dupę za pomocą brzeszczotu lub hantli, co spowoduje obciążenie. Szpulki są wykonywane z szeroko rozstawionymi nogami, ważne jest odczuwanie napięcia mięśniowego w każdym ruchu. Najważniejszą rzeczą nie jest przesadzenie z liczbą podejść po raz pierwszy, ponieważ intensywne rozciąganie mięśni może powodować poważne dyskomfort i zakłócić dalsze badania.
  • Hantle i huśtawki z powrotem. Trzeba stać w pozycji pionowej, posuwać się naprzód i usiąść. Bardzo ważne jest, aby śledzić biodra, które powinny pozostawać równolegle do podłogi, wyprostowane ramiona. Powtarzaj ćwiczenie 10 razy na stopę, a następnie kontynuuj ćwiczenia, wykonując te same ćwiczenia, ale teraz naciskając stopę.
  • Most. Pompowanie pośladków w domu może być w pozycji podatnej, zgiąć dwa kolana na kolanach i mocno spoczywać na podłodze nogami. Alternatywnie podnosić i opuszczać miednicę, a dla powikłań można wyciągnąć prawą, a następnie – lewą nogę.

Kompleksowe ćwiczenia pośladków

Co jeszcze musisz wiedzieć o treningu pośladków seksualnych

Aby szybko pompować górę kapłanów, musisz wykonać ćwiczenia, których celem jest rozciąganie mięśni górnej gluteus. Na przykład profesjonalni trenerzy fitness uważają to za proste w technologii, ale bardzo skuteczny wariant „Split”. Aby wykonywać ćwiczenia, które potrzebujesz z hantlami, stawiając nogi na szerokości ramion, podczas kucania osła należy zachować jak najwięcej. Grzbiet powinien pozostać prosty, a krew płynie do mięśni, a krążąc szybciej. Wybierając hantle, opierasz się na swoich uczuciach: powinny ważyć własną wagę, ale nie rwać rąk.

Nie martw się, jeśli nie wszystko wyjdzie natychmiast. Aby proces przynosi przyjemność i pierwsze wyniki stały się widoczne, spójrz na siebie. Początkowo można ćwiczyć przed lustrem lub poprosić znajomego, aby obserwował, czy trenujesz prawidłowo.

Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą nie jest liczba podejść w danej klasie, ale ich jakość.

Nawiasem mówiąc, można ćwiczyć pośladki i kręcić tyłek podczas pracy, na przykład siedząc w biurze, w transporcie lub oglądając programy telewizyjne. Usiądź wygodnie, wsuń nogi i odpocznij na podłodze, a następnie podnieś i opuść piętę z kolei.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 231, в среднем: 4,78 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: