Jak powiedzieć o ciąży męża, co zrobić, jeśli nie chce dzieci

Как сказать мужу о нежданной или нежелательной беременности

Szanowni Czytelnicy, czy nie zgodzisz się, że największym szczęściem jest narodziny dziecka? Często jednak początek ciąży dla kobiety jest oczekiwanym i długo oczekiwanym zjawiskiem, ale mężczyźni mogą reagować na nieprzewidywalne wydarzenia.

Wiadomoś ci o nadchodzĘ … cym ojcostwie, co do zasady, sprawi, że każdy przyszły tata w stupor, a nawet wię c wię c jeś li dziewczyna wie, jak pięknie ją prezentować. Niektóre kobiety czynią to w niezwykły sposób, a inne donoszą o swoich ukochanych słowach. Istnieje kilka opcji, jak powiedzieć oryginał o ciąży – opowiemy o nich dzisiaj.

jak mówić o ciąży

Kilka typowych sposobów mówienia o ciąży u męża

Najważniejszą rzeczą, którą kobieta powinna zrozumieć, jest to, że wiadomość o nadchodzących uzupełnieniach jest po raz pierwszy usłyszana tylko przez przyszłego papieża. Aby dowiedzieć się o tak ważnym wydarzeniu od osób trzecich, nikt nie chciałby. Z czasem także nie trzeba opóźniać: im wcześniej ojciec dziecka dowiaduje się o tym, co się stało, tym bardziej przyjemne będzie dla niego i łatwiej przyzwyczaić się do jego nowego statusu. Nawiasem mówiąc, dotyczy to nie tylko ostrzeżenia męża. Oszczędź intrygę przed ludźmi w wieku 9 miesięcy, oczywiście, nie może, a oprócz krewnych, kolegów i przyjaciół zwykle się zauważy zmiany w zachowaniu, pojawienie się kobiety w ciąży.

Aby powiedzieć facetowi, że wkrótce będziesz odwiedzany przez bociana, zadecyduj, jak lepiej przekazać mu tę wiadomość, w jakich okolicznościach.

Najczęstsze sposoby mówienia mężowi o ciąży to:

  1. SMS w telefonie lub w sieci społecznościowej. W dobie technologii i Internetu wydaje się, że nie powinno być trudności. Ale żadna wiadomość z emoticons i naklejki nie przekaże tych emocji na twarzy, że na pewno musisz zobaczyć siebie nawzajem.
  2. Przygotowanie romantycznej niespodzianki. Kolacja przy świecach w kameralnej atmosferze, lampka aromatyczna i przyjemna muzyka to doskonałe tło dla głosu nad nowościami o ciąży. Człowiek z pewnością będzie zachwycony, a złośliwy uśmiech ujmuje ukochanego w ramionach.
  3. „Kochanie, usiądź, muszę z tobą porozmawiać.” Więc rozmowa występuje w 99% przypadków, w których mężowie są moralnie nie gotowi do wzrostu rodziny. Zamiast szczęśliwych okrzyków, kobieta w ciąży może poczekać na sfrustrowaną twarz małżonka i wyrażenie z okrutną intonacją: „Jesteś pewna? A co teraz robić? „.

Jak poinformować męża o ciąży, jeśli jest nieplanowana

Nawiasem mówiąc, mówiąc o najnowszej wersji rozwoju wydarzeń, być z tym zdenerwowany, oczywiście, nie jest konieczne. Postrzeganie wiadomości o przyszłej ojcostwie różni się od sposobu, w jaki kobieta odnosi się do swojej ciąży. Mężczyźni mają tendencję do upadku, ale wkrótce, jeśli dziecko jest pożądane dla obojga rodziców, wszystkie lęki płynnie zmieniają się w radosne oczekiwanie na pojawienie się okruchów w świetle.

Ciąża Jak powiedzieć dziewczynie

Poza obawą przed opowiedzeniem męża o ciąży, kobieta może być dręczona strachem i paniką z powodu kolejnej przyczyny: w końcu teraz musi informować rodziców o radosnych wiadomościach. Mama i tata na pewno nie będą zachwyceni, jeśli córka ukrywa z nich tak ważną wiadomość, ponieważ nowy stan przyszłego dziecka da jej nie tylko ją. W oczekiwaniu na urodzenie wnuków, babcia i dziadek, zgadując o ciekawą sytuację córki, mogą być obrażeni, jeśli dowiedzą się o ciąży z zięciem.

A przecież najbardziej trudną chwilą dla dziewczyny w ciąży jest ogłoszenie nowości o przyszłym ojcu jej dziecka, zwłaszcza jeśli jest to niespodziewane. Koncepcja, która wystąpiła nieplanowana, wcale nie oznacza, że ​​dla mężczyzny ciąża małżonka będzie niepożądana. Jeśli nagle oczy zaczną się wypełniać łzami, to najprawdopodobniej będą łzami szczęścia i radości. Ale całkiem możliwe, że po opowiedzeniu męża o jej ciąży, kobieta natknie się na ciszę, a nawet obraźliwe uwagi. Najważniejszą rzeczą, której naprawdę nie musisz robić, jest płacz i winić partnera za wszystkie grzechy śmiertelne lub złożyć wniosek o zarejestrowanie małżeństwa.

Często mężczyźni potrzebują dużo czasu, aby zrozumieć, co przyniesie szczęście po 9 miesiącach. Czasami przyszli ojcowie nie radzą sobie ze sobą i, wykazując słabość, odejdź. W takim przypadku nie zwlekaj ani nie wślizgnij się do drzwi, nie wezwij i na wszystkie sposoby spróbuj budować relacje.

Często zdarza się, że mężczyzna opuszcza kobietę, gdy tylko opowiada mu o ciąży, a po narodzinach dziecka, błagając o przebaczenie. Aby zaakceptować „zdrajcę”, odwróciła się od kobiety w najtrudniejszym i krytycznym okresie swojego życia, aby rozwiązać tylko ją.

Rzeczywiście, nieplanowana koncepcja jest rodzajem detektora do badania siły związku między mężczyzną a kobietą. Ale w każdym razie, aby powiedzieć o ciąży jej mężowi jest pożądane osobiście. A co najważniejsze, aby informować o nadchodzących ojcostwach mężczyzn potrzeba pewnego głosu, ale musisz to zrobić ostrożnie, bez presji i ultimatum.

Co zrobić i jak mówić o ciąży, jeśli mąż jest przeciw

Jeśli prawdopodobieństwo, że człowiek zajmie wieści o ciąży z negatywnymi emocjami jest świetne, możesz podejść do tego inaczej. Facet może potrzebować czasu, aby zdać sobie sprawę, co się stało, po prostu musi przyjść do siebie. Ograniczenie ryzyka porażenia może być następujące:

  1. Wybierz odpowiedni moment. Zanim oczarujesz bliskiej osoby wiadomością, zwróć uwagę na to, czy jest w dobrym nastroju. Zmęczenie po ciężkim dniu pracy lub problemy w pracy może uniemożliwić Ci odpowiednią akceptację informacji. Ciąża żony w tym przypadku będzie dla niego szokującą sensacją.
  2. Zapewniam go, że wraz z narodzinami twoje życie rodzinne zmieni się tylko na lepsze. Myśli o nadchodzących zmianach sprawiły, że mężczyźni byli w stupor. Ponadto należy pamiętać, że w pewnym stopniu przedstawiciele silniejszej płci są egoistycznymi naturami. Ważne jest, aby współmałżonka towarzyszyła przyjemnym słowom, aby opanować jego nastrój i ufać przyszłym życiu rodziny, co w rzeczywistości nie będzie gorsze od obecnego.

o ciąży pięknie powiedział
Cóż, i, oczywiście, nie bój się nawet najbardziej negatywnej reakcji męża. Opowiadając mu o swojej ciąży, powinieneś być gotowy na rozwój wydarzeń. Może zaproponować pozbycie się dziecka, twierdząc, że trudności w sytuacji finansowej, trudności w pracy lub nawet gorsze, budzą wątpliwości w przyszłej wspólnej przyszłości. Mężczyźni potrzebują czasu, myśleć i ważyć wszystko, dojść do racjonalnej decyzji. Najlepiej, aby go zostawić, w żadnym wypadku, nie podawać ultimatum, stwierdzając, że aborcja nie będzie w żadnych okolicznościach.

Porozmawiaj z Twoim chłopakiem o ciąży, najważniejszą rzeczą jest zrobienie wszystkiego, aby ten moment był dla Was niezapomniany na zawsze. Przecież wiadomość o nadchodzącym uzupełnieniu jest niesamowitą i niezwykle ważną nowiną, której nie sposób powiedzieć. Jeśli ty i twój małżonek marzyliście o dziecku przez długi czas, nie musisz już martwić się o to, że będzie słychać o ciąży. Jest tak wiele szczęśliwych chwil …

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 280, в среднем: 4,70 из 5)
Loading...Loading...

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: